Somewhere Over the Rainbow # 21 Two years without Pratyusha - Page 105

Created

Last reply

Replies

1.1k

Views

72.5k

Users

12

Likes

4.9k

Frequent Posters

Viswasruti thumbnail
Posted: 6 years ago
My next part --
Ha ha ha, ne mogu kontrolirati sebe, u konvulzijama, kao nuspojava ovog nekontroliranog smijeha! LOLLOL Molim vas, uvjerite me, gospoo - cvrci cvrkutaju u okolici, zar ne? Znai da smo svi tamo ostavili pod nebom na toj sumranoj noi bez sklonita nad glavama! i samo u bikiniju! Doite na ene, zaponimo svoju ekspediciju s novim zest, pod velianstvenim vodstvom nae arobne djevojke Madame Riya! Naravno, doi e do mjesta gdje vie nema vlanosti, samo sanjivih sekvenci! Dan sanjanja Tamo, Branka e biti zauzeta zalaganjem zvijezda s nebeskog nebeskog nebodera! Dan sanjanja ...
See m1955h281's Animated Gif on Photobucket. Click to play
Viswasruti thumbnail
Posted: 6 years ago
Avyakta's post --
Izvorno objavio / la Avyakta Wow .. toliko zabavno sve imaju u toj "Nebo i natrag" priu na frolicking nain! LOL Vidi, potrebno je mrekanje kako bi potresla oluju, a sada je pria zapoela uzrujano smijehom! Riyasna je ala krenula naprijed s Braninom suptilnom kucaju na Nebeskim vratima, gdje je ve prizemljena priprema za natjecanje ljepote izmeu Divnih Divasa i djejih Rainbow Bikini! Smile Now, to je vrlo zanimljivo - moramo vidjeti tko e pobijediti u tom epiku! Zagrljaj
Viswasruti thumbnail
Posted: 6 years ago
My next part of the story ---

Kad su sve djevojice odjevene u bikini obloene Rainbow djevojicama putovale na trnovite metle, konano su se spustile u kut ume gdje se dogaa tribalska konklava! Jezik Svi su plemena prestali pjevati i njihov divlji ples zbog uljeza odjednom je sletio tamo! Sve djevojke vezale su se u veliko stablo i poele plesati oko njih na svoj nain, ekajui glave svog plemena da odlue kaznu djevojkama! Ugoali su se u uobiajenom plesu i glazbi, u meuvremenu pripremajui se za specijalnu hranu za sveanu gozbu! Poeo sam odabrati iz duge djevojke za tost! Svi su bili prestraeni, poeli bacati zvijezde i oblake na Madi zbog ludog zahtjeva! Usred svih kaosa Riya je utjela, bila je u njezinoj meditaciji! Djevojke Rainbow poele su poslati svoje posljednje poruke svojim blinjima i dragim u toj zoru!

Pokuaj plemena bio je gotov i lol ... njihova je voa pristala tamo! Vidio je RG i zapanjen, rekao je svojemu narodu na svom jeziku! Vibha zna mnoge jezike, prevodila je za svoje djevojke - rekao je "oni su u minimalnim haljinama, znai da moraju biti Devili ili Divasi!" Nemojte kuhati, pustite ih da pleu! odsada dalje, na svakom punom mjesecu i novom mjesecu! Sve Rainbow djevojke uplaile su se jer su jo uvijek uenici u plesu, gledajui Branku u nadi da e neto uiniti! Bila je zbunjena ... Kako vam mogu plesati u ovim udnim okolnostima? Wacko Ohh ... ne plesati, Shocked ih uvjeriti da nas napuste! Vi ste stalni uvjeritelj, molim vas Branka, uinite to opet! SmileSmile
Image result for tribal way of celebration
Vibha's comment ---

Madi, gosh, sada emo plesati za plemena, kanibala, kao to su oni u nama? ShockedLOLLOL. Nastavite svoju priu, ekajui da vidimo to emo sljedee pod Brankinom vodstvom ili staviti Riyu na elo, ona je sposobna odmetati i staviti mirchi u oi plemena!
The next part of the story---πŸ˜†πŸ˜†
Okhhe ... sa svojim ohrabrujuim rijeima, nastavak prie Vibha Big smile --- Padma je na svoj nain poeo dati LU, veliki osmijeh - "kralj plemena poeo je gledati RG i pokuati razumjeti svoju zemlju, tj. Nebo ili pakao, a onda ..." - zbog toga se suoila s sablasnim upozorenje iz jezika Nada! Bila je uznemirena, s ljutnjom Padma poela davati LU plemena! Wacko Dragice je poela pozivati oblinje make i pse da igraju s njom LOL, a Avi dri Abhi jednom rukom i pokuava se osloboditi s konopa s drugom! U meuvremenu, Abhi je poeo giggling na baby tribalsLOLLOL! Madi je promatrao Riya s napuhanim disanjemDanje Sanjivi se niskim glasom, Riya je rekla: "ovdje e izlazak sunca biti tono u 5,39, sada je 5,37! Madi je dobio znak i nastavio se ... Neugodno Gurne glavu ispred plemenske boice, a zatim se okrene prema T.Kingu i ree: "Gledaj, ovjee, na Riya je poznati maioniar, u roku od nekoliko sekundi e uiniti sve, monije od vae boice! Moni od nae boice? Ljutiti Ne moemo vjerovati !? Sada pogledajte njezine arobne moi ... odmah e nestati sve zvijezde! StarWink Riya mahne rukom prema nebu i Lo ... nema zvijezda tamo, dan sanjanja sve nestalo! Vragovi su svi zapanjeni! Shocked Madi ih veselo gledajui, Veliki osmijeh iznenada je dobio ribanje od Riya i shvatio u urbi poeo - Vidi, rekao sam ti da se osmjehne! Ona je mona od BoiceSmile, sada e zvati Sunce natrag na nebu

Kad je lagano mahala prema Istoku, Rija je odjednom vratila Sunce! Bilo je tono 5,39 sati! Svi su pozdravili Riya uz vikanje !! Svi kannibali kleali su se ispred Riya s potovanjem za svoje arobne moi! Plemenski kipari napravili su joj veliki kip u roku od nekoliko sekundi i instalirali ga na oblinji brdo! Garnirali su sve R djevojke i darovali im nekoliko ogrlica od lubanje i trave suknje i poslali ih natrag preko Rainbowa s najveom panjom!⭐️⭐️
Image result for cute babies parade
Edited by Viswasruti - 6 years ago
Viswasruti thumbnail
Posted: 6 years ago
Ok friends, have a nice time .

Image result for cute babies parade
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 6 years ago
Hello my dear friends πŸ€—

Hope you are all fine and well. I coloured yesterday my eggs, the way my MIL used to do, in onion skin, and in various colours too.


Red Easter eggs done in Serbian Orthodox tradition with warm wax and pen.

I left the first painted egg as a house protektor, that will stay in the special place in the house untill the next year to protect the house and a family that lives there.
Here is the one for our virtual home, our CC...❀️

Foto

I'm busy today so I will try to come later in the night. 😊 Have a beautiful day. πŸ˜ƒ

Here is one chocolate's bunny for Abhi ❀️

Easter photography


Crocus


Deep within my heart, there is a treasure. It is my authentic self. Inspiration, Motivation, Spirituality, Awakening, Love


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 6 years ago
Here is translation from those fun posts that Riya and Madi posted , that brought so much laughter in our CC...πŸ˜ƒπŸ˜†


Translation/Prevod:

Originally posted by Riya

Hello devojke...

Na bazi price koju je napisala Madi, i ja imam jednu pricu, takodjer...

Jednom davno postojale su devojke iz Duge, najruznije devojke na Zemlji, i one su putovale u svom duginim bojama obojenom autobusu.

Sofer je naravno bila nasa Di (ja), i poznavajuci njenu ljubav prema psima, pokusala je da spasi psa koji je prelazio ulicu, i autobus se strovalio niz brezuljak.

Sve smo umrle i otisle u Raj (ne znam sta je Bog mislio, pa nas je sve poslao u Raj)

Tu je dosao Bog i rekao da ce svakoj da ispuni jednu zelju...prva je bila Di, i Di mu je rekla da zeli da bude najlepsa devojka na celoj planeti. I onda su jedna za drugom sve devojke pozelele isto.

Osim Riye, sve ostale su bile u misiji da postanu najlepse.

U medjuvremenu se Riya samo smejala, u stvari kotrljala se smejuci po zemlji, sa suzama u ocima.

Kada je dosao njen red, ona je pozelela da sve one ponovno postanu najruznije na planeti.


Originally posted by Riya

Dobro jutro devojke,

Wow, znaci moja sestra Di (ja) zeli da putuje na metli. Madi zeli biti u bikiniju. Posto nas je Vibha snabdela sa toliko mnogo metli, Riya je odlucila da ispuni zelje svim devojkama,. A Madi takodjer voli prirodu...

Setite se da ne trebe mene da krivite ako ovo putovanje podje po zlu...

Devojke iz Duge su zelela da idu na kamping (putovanje u prirodu sa satorima) i da proslave 21. godisnjicu, na njihovim novim metlama, i nakon duge i zucne rasprave sve smo se slozile da putujemo u nasim bikinijima. Oh, Boze, devojke stvarno znaju da se prepiru. Sve ste bile tako tvrdoglave, jer osim Rije, Di (mene) i Nade, sve vi druge ste zelele da svez vazduh dotakne vasu lepu kozu, i zbog toga ste izabrale bikini.

Nakon lepe, jednostavne vecere pored logorske vatre, sve smo otisle u nas ogromni sator da se odmorimo...Kasnije u toku noci devojke su se probudile iz spavanja zacuvsi Riyin zvizduk... Riya je prestala da zvizdi i upitala devojke: Drage moje, ako ste stvarno sve budne, recite mi sta primecujete? Di je rekla: Mogu da osetim hladni povetarac na mojoj kozi. Madi je trekla: Mogu da cujem nezni zvuk cvrcaka koji cvrce. Vibs je rekla: Osecam slatki miris poljskog cveca u blizini, i mogu da vidim zvijezde koje svjetlucaju gore...

Iznenada je Padu vrisnula: Zasto je moj bikini mokar, i to samo otpozadi? I tada ste sve vi shvatile da ste na neki nacin sve mokre i da vam je hladno.

Wow devojke, bas ste dobro zapazile, rekla je Riya.

Zato sto smo mi jako inteligentna bica, obdarena osecajnoscu koje nema ni jedno drugo zivo bice, jer smo jajdivnije devojke na planeti!, odgovorile ste sve redom.

Ne, rekla je Riya Netko je ukrao nas sator!

Originally posted by Madi

Dok su sve devojke iz duge obucene u svojim bikinijima, letele na cvornovatim metlama, konacno su sletile u ugao sume gde se odrzavao plemenski sastanak. Sva plemenski clanovi su prestali da pevaju i da plesu svoje divlje plesove, jer su nepoznate posetiteljke iznenada tamo sletile!!

Zavezali su sve devojke oko velikog drveta, i poceli su da plesu oko njih na svoj nacin, cekajuci da im se pridruzi vodja njihovog plemena i odluci o sudbini, kazni za devojke!

Udubili su se u svoje obicajne pesme i plesove, u medjuvremenu se pripremajuci da skuvaju svoju specijalnu hranu za svoju festu (zabavu) Poceli su da odabiru devojke iz Duge za svoj obrok. Sve su devojke bile prestrasene i pocele su da okrivljuju Madi zbog njenog ludog zahteva! Usred celog tog haosa Riya je bila tiha i usred svoje meditacije. Devojke iz Duge su pocele da salju poruke u univerzum svojim najdrazima dok je zora svitala

Plemenskom cekanju je dosao kraj, njihov vodja je stigao!

Ugledao je devojke iz Duge i zaprepastio se, rekao je nesto svojim saplemenicima na njihovom jeziku !

Vibha koja zna mnogo jezika, prevodila je svojim drugaricamaon je rekao One imaju tako malo odece, znaci da su ili Djavoli ili Dive!!!! Necemo ih skuvati vec cemo im reci da plesu !! One ce nas od sada pa nadalje zabavljati, na svaki dan kada je pun mesec i mlad mesec! Sve su se devojke iz Duge uplasile, jer su jos uvek bile pocetnice u plesu, gledale su u Branku, nadajuci se da ce ona poduzeti nesto!

Ona je bila zbunjena...Kako vas mogu nauciti da plesete u ovako cudnim okolnostima???

Ohh, ne treba da nas ucis da plesemo...ubedi ih da nas puste! Ti si specijalista za ubedjivanje, molim te Branka da sada ponovo to uradis!

Nastavak sledi...


Originally posted by Madi:

U redu...nastavljam svoju pricu uz tvoje reci podrske, Vibha...

Padma je pocela da prenosi desavanja u zivo (da daje LU) na svoj nacin: Plemenski poglavica (kralj) je poceo da posmatra devojke iz Duge, i da razume njihovu zemlju, tj. Raj ili Pakao, i tada... Kada je to rekla dobila je duhovito upozorenje od Nade!! Ona je bila zacudjena sto je Padmaja pocela da daje LU clanovima tog plemena (koje se spremalo da poklopa devojke iz Duge)!!

Dragica je pocela da zove plemenske macke i psice da se igraju sa njom...Avi je drzala u jednoj ruci Abhija, a drugom je pokusavala da se oslobodi uzeta kojim je bila vezana. U medjuvremenu je Abhi poceo da se kikoce (smeje) sa drugim plemenskim bebama... Madi je posmatrala Riyu zaustavivsi dah...Prigusenim glasom Riya je reklaOvde ce izlazak sunca biti tacno u 5,39, a sada je 5,37!! Madi je shvatila poruku i prosledila je dalje...

Sagnula je glavu pred plemenskom bozicom, i onda se okrenula prema Plemenskom kralju i rekla mu: Slusaj covece, nasa Riya je svetski poznati carobnjak, moze da ucini bilo sta u sekundi, mocnija je od vase bozice!

Mocnija od nase bozice!!! Mi to ne verujemo!

Sada cete videti njenu snagu i magiju, Ovog trenutka ona ce uciniti da sve zvezde nestanu!

Riya je mahnula svojim rukama prema nebu, i sve su zvezde nestale...Plemenski divljaci su bili zaprepasceni!

Madi ih je srecno posmatrala. Iznenada jo je Riya pljesnula, ona je shvatila i uzurbano pocela da govori: Vidite, rekla sam vam! Ona je mocnija od vaseg bozanstva . Sada ce pozvati Sunce da se vrati natrag na nebo!

Riya je mahnula svojom rukom nezno prema istoku, i Riya je iznenada vratila Sunce na nebo! Bilo je tacno 5,39 u jutro! Svi su klicali glasno Riyino ime. Svi ljudozderi su kleknuli pred njom, uplaseni njenom carobnom snagom! Plemenski kipari su uradili njen veliki kip u par sekundi, i postavili ga na obliznji brezuljak!

Ukrasili su sve devojke iz Duge vencima od cveca, i poklonili im ogrlice sa lobanjama i suknje od trave, i poslali ih natrag tamo iznad Duge sa posebnom paznjom!

Here we are, happy to be back to our place...πŸ˜ƒπŸ˜†

@bugandnae @klynnae13 @TalmalouWho love this picture:)


#abrahamhicks #relationships #best

Check out my personalized CARD from card.com



Edited by Sneha...Love - 6 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 6 years ago
Ohhh, awwweee, Madi ❀️ Just now I saw that you google translated all those posts πŸ€—πŸ€—πŸ€— You are such a great friend πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Thank you so much β€οΈπŸ€—

Hey, You... the Light in me thinks the Light in you is freaking AWEsome. Namaste.

Colors of the Rainbow


cygnet9 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 6 years ago
I forgot to wish orthodox Good Friday yesterday, Good Friday wishes to all who celebrated yesterday.
Branka enjoy Easter😊

Vibha I tried every posibile home remedy as well as medicines but my cold and cough is still there. Because of that I am having fever and mild headache. I guess should go to a doctor on Monday.

Good Night Rainbow friends😊
Avyakta thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 6 years ago
Hello, my dear Rainbow friendsπŸ€— Happy Orthodox Easter!⭐️
Easter symbolizes the renewal of life. May you find the renewal of hope, health, love and the spirit of God. Happy Easter to you and your lovely family.May the Lord bless your home with happiness and unwavering faith this Easter.⭐️ Thank you Nada and Branka for keeping an egg for the wellbeing of our Rainbow CC and for all the members.β€οΈπŸ€—
Happy Easter Wishes
Happy Easter Wishes
These wishes and greetings are from Abhi πŸ˜ƒ --
Happy Easter Images

Related image
Avyakta thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 6 years ago

Originally posted by: Sneha...Love

Hello my dear friends πŸ€—

Hope you are all fine and well. I coloured yesterday my eggs, the way my MIL used to do, in onion skin, and in various colours too.


Red Easter eggs done in Serbian Orthodox tradition with warm wax and pen.

I left the first painted egg as a house protektor, that will stay in the special place in the house untill the next year to protect the house and a family that lives there.
Here is the one for our virtual home, our CC...❀️

Foto

I'm busy today so I will try to come later in the night. 😊 Have a beautiful day. πŸ˜ƒ

Here is one chocolate's bunny for Abhi ❀️

Easter photography


Crocus


Deep within my heart, there is a treasure. It is my authentic self. Inspiration, Motivation, Spirituality, Awakening, Love


My mom told me to eat this watermelon for now ! Next year I will grab all the eggs from you Branka Aunti Ji !πŸ˜ƒ
But , I tried to lick some chocolate this way πŸ˜ƒ
Image result for baby eating chocolate gifs
A return gift to you ---
Image result for baby eating easter egg gif

Image result for baby eating chocolate gifs

This is for all my rainbow friends. Mom told me, we have to share it with all the members!!⭐️
Image result for baby eating easter egg gif
Now , it is good night time.πŸ€—
Edited by Avyakta - 6 years ago
Top