Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 99

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
21:17Balika Vadhu - 8th January 2013
Drage moje evo jedne divne epizode,koja mi se posebno dopada.Izuzetna je bila nasa nasa Prats u ovoj epizodi,takodje i SId.Tako je maestralno docarala svoje emotivno stanje ispunjeno starhom,nesigurnoscu,a on pun ljubavi,a jos vise razumevanja za nju.SY zauvek u nasim❀️
Edited by Sarica - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
@Neha πŸ€—,Branka (loveansh) ❀️ just thanks you for all these beautiful creations with Pratsie that you have posted here, somewhere over the rainbow...⭐️
Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

@Neha πŸ€—,Branka (loveansh) ❀️ just thanks you for all these beautiful creations with Pratsie that you have posted here, somewhere over the rainbow...⭐️


Oh ok ok Nataly dear ...ur n lovenesh dear thank u so much for like my creations..πŸ€— ❀️ πŸ€—..n thank u so much Nataly dear for giving ans...πŸ€— ❀️ πŸ€—
Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Sarica

21:17Balika Vadhu - 8th January 2013

Drage moje evo jedne divne epizode,koja mi se posebno dopada.Izuzetna je bila nasa nasa Parts u ovoj epizodi,takodje i SId.Tako je maestralno docarala svoje emotivno stanje ispunjeno starhom,nesigurnoscu,a on pun ljubavi,a jos vise razumevanja za nju.SY zauvek u nasimHeart



Dobro vece Saro , hvala ti za link...
obojani 😑 su na svim najgledanijim websites izbrisali mnoge od najlepsih epizoda sa SidYusha... svi znamo zasto ali mislim da ce bumerang zbog toga tek da ih stigne...Evil Smile
veruj, ja kad god ponovno gledam SidYusha zajedno, meni se stvarno oci napune suzama...
Edited by Nataly - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nehageet


Oh ok ok Nataly dear ...ur n lovenesh dear thank u so much for like my creations.. ..n thank u so much Nataly dear for giving ans...



You're welcome dear 😳
Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Dobro vece Saro πŸ€— , hvala ti za link...😳
obojani su na svim najgledanijim websites izbrisali mnoge od najlepsih epizoda sa SidYusha... svi znamo zasto ali mislim da ce bumerang zbog toga tek da ih stigne...😈
veruj, ja kad ponovno gledam SidYusha,zajedno meni se stvarno oci napune suzama...😭


Dobro vece NatalyπŸ€— Ja uvek placem kada gledam nase SY,uvek.😭
Colorsu se vec vraca kao bumarang i to sa KAMATOM,za sva njihova zlodela.Polako,samo cekaj i gledaj.To je pocetak kraja.
Edited by Sarica - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Sarica


Dobro vece Nataly Ja uvek placem kada gledam nase SY,uvek.
Colorsu se vec vraca kao bumarang i to sa KAMATOM,za sva njihova zlodela.Polako,samo cekaj i gledaj.To je pocetak kraja.



Kazem, tek ce da ih stigne i to onako, sa big bang...πŸ˜‰ ja i dan danas ne mogu sa shvatim da su obojani svoj zagarantovani i rejtingom potvrdjeni uspeh koji su imali sa Pratsie, zamenili za Titanic sa onom vostanom lutkom koja je od citave te prelepe serije napravila pozoriste lutaka...🀑

Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Kazem, tek ce da ih stigne i to onako, sa big bang...πŸ˜‰ ja i dan danas ne mogu sa shvatim da su obojani svoj zagarantovani i rejtingom potvrdjeni uspeh koji su imali sa Pratsie, zamenili za Titanic sa onom vostanom lutkom koja je od citave te prelepe serije napravila pozoriste lutaka...🀑

Mi znamo zasto su oni to uradili,ali nas moral,nasa shvatanja i stavovi o tome sta je dobro,a sta ne,sta je zlo.a sta nije,sta je istina,a sta je laz,ocigledno se kose sa vladajucim establismentom u Colorsa.Samo su pokazali da ih ne zanima kvalitet vec nesto drugo,a svi znamo sta...Na svu srecu vecina gledalaca ima oci,ima pamet i pravi razliku izmedju onoga sto valja i onoga sto ne valja.Pridoslici,shodno njenim jako ogranicenim glumackim umecima,dodeljena je kao *nagrada za dobro delo* degradacija lika i karaktera,uz totalno odstupanje od osnovne poruke serije.Bedna prica,jos bednija akterka i rezutat je svima poznat.
Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Kazem, tek ce da ih stigne i to onako, sa big bang...πŸ˜‰ ja i dan danas ne mogu sa shvatim da su obojani svoj zagarantovani i rejtingom potvrdjeni uspeh koji su imali sa Pratsie, zamenili za Titanic sa onom vostanom lutkom koja je od citave te prelepe serije napravila pozoriste lutaka...🀑

πŸ˜†

Word Count: 1

Top