Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 97

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Dodjoh, svratih i

Ti si dete moje drago neverovatno tvrdoglava curica.

OK svako ima pravo na svoje misljenje, ja cenim tvoje...da li ti cenis moje? Sve sto sam igde napisala, tako i mislim, i stvarno ne mogu vise da se ponavljam...
Zato odoh pod jorgan planinu Laku nocStar



Sto bre udaras glavom od taj zid?! 😲
Nisma ja kriva...sve je to Duskica povukla...mislim za jezik...πŸ˜†
ili za sta vec...🀣

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Laku noc mama πŸ€—
a sta ces da sanjas?!?!?! πŸ˜† Mozda cokoladu pod turbanom...

Edited by loveansh - 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


❀️ πŸ€—Draga Nataly,tebe smatram,uz nasu Branku ,domacicom na Dugi. Zar ne Brankic?Nataly je tvoja desna ruka πŸ˜ƒ . Nataly ,prekrasna si ,savrsena ,bas onakva kakva trebas da budes . β€οΈπŸ€—


yes yes friends u are also so so sweet n lovely...πŸ€— ❀️ πŸ€—
Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobro vece, dobre moje, mile sanjalice πŸ€— Good evening dear Friends πŸ€—

Evo prevod WU danasnje Pratsine epizode HHN 😊

11.09.

Bunty I njegov prijatelj razgovaraju o Sagariki, nakon sto je ona otisla uznemirena, ne zelivsi da razgovara sa njim. On se vraca kuci sa sladoledom za celu porodicu, i kaze mami i ostalima da prvi uzmu sladoled.Majka mu kaze da mora da podeli slatkise rodjacima, prema obicaju, inace ce se naljutiti. On je na silu nahrani sa sladoledom. Tada dolazi njegov otac i kaze da mu nitko nije doneo mleko i da zato ne moze da spava. Ratna mu kaze da su bile okupirane drugim poslovima, Bunty se ubaci i kaze da ce on odneti mleko za oca. Ali njegova majka to odbije i posalje njegovu sestru Ratnu da to obavi. Ona je ljuta i kaze da je svi iskoristavaju samo zato sto se tako dugo nije udala. Na to se i otac naljuti i kaze da to sto je neudata nije zato sto oni nisu pokusavali da joj pronadju dobrog muza, ali su ljudi nastavljali da je odbijaju, ili je ona odbijala prosce iz nekog razloga. Ratna je tuzna i odlazi. Bunty i njegova mama se osecaju lose zbog nje i prigovaraju ocu. Kazu mu da se ne posmeva Ratni. Majka ide da donese mleko za oca.Pappu i njegova zena su imali romanticni razgovor nakon sto joj je on dao sladoled koji je Bunty kupio. Ona mu kaze da donese novac za nju. On se slozio.

U Sagarikinoj kuci, otac ju grdi jer je izasla iz kuce kasno nocu da bi jela sladoled. Sagarika mu kaze da ona nije ni dete ni kukavica da bi ostala u kuci, jer zna vrlo dobro kako da se zastiti. Osim toga, kaze, sigurna je sve dok napolju ima ljudi koji okolo secu. Kaze mu da je zelela da vidi Banaras o kome joj je toliko mnogo pricala njena majka, ali joj on to nije dozvolio. On joj kaze da joj je rekao da ce ici u subotu u obilazak grada.

On se naljutio i odlazi. Njena tetka pokusava da objasni Sags da je njen otac voli, ali da ne ume to da pokaze i da se ponekad previse zastitnicki ponasa prema njoj. Sags se raspravlja i kaze da ako je voli, onda bi trebao i da je razume i pre nego sto ona bilo sta kaze. Kaze da njen otac nije nikada razumeo niti postovao njena osecanja, isto tako kao sto nije razumeo ni njenu majku. Kaze da ju je njena mama volela, ali je umrla bez oceve ljubavi.

Bunty ide da se vidi sa svojom starijom sestrom, Ratnom, koja je bila uznemirena zbog ocevih reci. Bunty tesi Ratnu i daje joj sladoled moleci je da se nasmeje, jer izgleda tako lepo kada se smeje. Ratna mu kaze da bi vec odavno bila udata da je lepa. Bunty: Um treba da bude lijep a ne lice. I kaze joj da se smesi ako zeli da je momci primete Ratna mu kaze da je otac iziritiran time sto se ona jos nije udala, i pita se do kada ce njen otac da moli druge za vencanje?

Bunty: Treba da zaboravis na proslost. Obecajem ti da isto tako kao sto smo ugovorili bratovo vencanje, slicno tome ce se i tvoje vencanje desiti, i ja cu da kupim sladoled za sve da proslave tvoje vencanje, bas kao sto sam to danas uradio.

Sledeceg jutra, Bunty se moli u reci Gangi...Surya namaskar...Sags je tamo i odusevljena rekom i okolinom, fotografira reku. Ona ugleda Buntyja kako se pojavio iz vode, i on, nakon sto se pomolio i otvorio oci, ugleda Sagariku koja ga posmatra. Ona se postidela i okrenula se da ode, a on pozuri za njom, i sav srecan joj kaze kako svi vole da slikaju reku u ranim jutarnjim satima kada sunce izlazi. Sags postane emocionalna i kaze da ona nije dosla da fotografise, vec da se sretne sa svojom majkom gde je ona ostavljena da pociva. Bunty pretpostavlja da ona prica o reci Gangi koja je svacija Majka, i ponudi joj se da je slika pored reke, sa rekom u pozadini..Upravo tada je Sagarika dobila poziiv od Pubali, koja ju je obavestila da je otac trazi, i Sags pozuri da uzme kameru od Buntyja. Bunty razmislja kako da uzme broj telefona od nje, ali ga neki stari covek zaustavlja koji insistira da prica sa njim, sprecivsi ga da se ponovo sretne sa Sagarikom.

U Buntyjevoj kuci je u toku jutarnja molitva...Pooja, kada izlazi Paapu, bez da se okupao. Majka mu kaze da ide prvo da se okupa i da onda dodje. Pappu vidi svog oca da je spreman da ide u ured i kaze mu da ne ide. Ovaj mu kaze da mora da ide da radi, i savetuje Pappua da mu je bolje da se i on prihvati posla. Mama kaze Satyi da pozove Rani (kraljica...nova snajka) Rani silazi pitajuci zasto joj nitko nije doneo caj. Mama vidi da ona jos nije obucena za Pooju i da je u spavacici i pita je zasto se nije obukla? Ratna se Sali govoreci da nova snajka pokazuje svoje boje sada (svoje pravo lice) Satya kaze da je rekla snajki da ne silazi tako obucena, ali je ova nije slusala.Svi su sokirani i zaprepasceno je gledaju.Nova snajka naivno i sa cudjenjem pita sta nije u redu sa time kako je obucena

Precap:

Buntyjev motor se sudario sa autom u kojem je bio Sagarikin otac.

Svadja izmedju Buntyja i Sagarikinog oca na sred puza zbog sudara.


Top