Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 96

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Hmmm... Duskice bre, gde nestade link za Siddharth Shukla... ovom nedovrsenom cokoladnom punoglavcu ni u ludilu necu da dam moj glas ...ehhh...to je to o cemu pisah pre nekih 2-3 sedmice: nestaje SidYusha... polako ali sigurno, odnosi ih reka zaborava... ali ovaj nedovrseni cokoladni punoglavac nikad, ponavljam- NIKAD I NI U LUDILU nece moci da stvori ono sto su nam dali SidYusha...i zato ja polako ali sigurno odlazim u "Zanzibar"..


H&Bollywood Hills

Now this is not the time or the place
for a broken-hearted,
'cause this is the end of the rainbow
where no one can be too sad

No, I don't wanna leave
but I must keep moving ahead
'cause my life belongs to the other side
behind the great ocean's waves

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Bye bye, Hollywood Hills forever

Thank you for the morning walks on the sweet sunset
And for the hot night moments
For the fantasy in my bed

I take a part of you with me now
and you won't get it back
and a part of me will stay here,
you can keep it forever, dear

Ooh-oohoo...

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Remember that we had fun together

Bye bye, Rodeo Girls
I'm gonna love you wherever I go
I'm gonna come back so we can play together
Bye bye, Hollywood Hills forever

Long distance love doesn't work
All the miles inbetween getting naughty***
No I don't wanna go
I don't wanna go

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Bye bye...

Bye bye, Bollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Remember that we had fun together

Bye bye, Rodeo Girls
I'm gonna love you, wherever I go
I'm gonna come back so we can play together
Bye bye, Bollywood Hills forever...πŸ’”




Nataly,disem za Sidyushu,...samo za njih dvoje...ovo su samo novi clanci i nove slike ...Sad moramo svi malo stisnuti da poguramo Prat...ti si jedan tvrdoglavac 😊,ali bas te volim takvu kakva si i ostani tu i nemoj slucajno da odes u Zanzibar... Partner u seriji je mlad,ali odlican glumac. Vidim ga kao izvrsnog druga nase Prat . Otvori svoje srce i nadji mjesta i za ovo dijete... I pogledaj kakva se kampanja vodi protiv Prat ,a radi nje i protiv Sidda ...
I jos jednom , SY mi tece venama ...kako da zaboravim disati !?
πŸ€— ❀️Nataly ❀️ πŸ€—

p.s. Nataly...pogledaj koliko sam objavila kreacija od SY , a koliko od nove serije...A kad krenem sa SY,ne mogu se zaustaviti,ali nastojim biti pametna i prakticna i da pomognem SY ,kada je vrijeme...kako se kaze...sve u svoje vrieme...Boreci se za Prat,borimo se za SY, ali ti si nase malo ostrasceno dijete ,koje to ne zeli da vidi ...i ok...tu smo...kada odlucis da pogledas u stvari onako kako trenutno stoje i da zavrnes rukave i odes na novi forum bar jednom sedmicno...




Edited by ahilajkula - 10 years ago
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning girls! Love you all!

Isn't our Prats amazing in HHN?

Nice pic of Sid, Sara!
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Duskice πŸ€— , malo ga pretera sa komplimentom ali svejedno, hvala ti...😊
A sta se Duge tice, domacica je iskljucivo mama ❀️, ja sam samo idejni tvorac sto znaci da je mama moju ideju sprovela u delo i stvorila ovo mesto negde iznad duge...⭐️



πŸ€—Nataly,stojim iza svakog svog slova,tako osjecam i mislim...πŸ€—
❀️ Nas je stvorio Savrseni Tvorac . Kakvi bi onda bili nego isti takvi...savrseni ! ❀️





Edited by ahilajkula - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


Nataly,disem za Sidyushu,...samo za njih dvoje...ovo su samo novi clanci i nove slike ...Sad moramo svi malo stisnuti da poguramo Prat...ti si jedan tvrdoglavac Smile,ali bas te volim takvu kakva si i ostani tu i nemoj slucajno da odes u Zanzibar... Partner u seriji je mlad,ali odlican glumac. Vidim ga kao izvrsnog druga nase Prat . Otvori svoje srce i nadji mjesta i za ovo dijete... I pogledaj kakva se kampanja vodi protiv Prat ,a radi nje i protiv Sidda ...
I jos jednom , SY mi tece venama ...kako da zaboravim disati !?
Nataly

p.s. Nataly...pogledaj koliko sam objavila kreacija od SY , a koliko od nove serije...A kad krenem sa SY,ne mogu se zaustaviti,ali nastojim biti pametna i prakticna i da pomognem SY ,kada je vrijeme...kako se kaze...sve u svoje vrieme...Boreci se za Prat,borimo se za SY, ali ti si nase malo ostrasceno dijete ,koje to ne zeli da vidi ...i ok...tu smo...kada odlucis da pogledas u stvari onako kako trenutno stoje i da zavrnes rukave i odes na novi forum bar jednom sedmicno...






Da idem jednom sedmicno na taj forum?! 😲 Ej bre Duska, sta je tebi?! πŸ˜• Dosta mi je sto mi tog punoglavca svako malo nalepis i ovde da ga gledam...🀒 ko mi se ne dopadne na prvi pogled, nece mi se dopasti ni za 100 godina a taj nedovrseni punoglavac je ruzan ko porezna knjiga a sa onim gnezdom na glavi i jos vise... ali dobro, ja sam ipak pokusala...neki su na FC-u pisali kao "kako moze da joj se vec sada ne dopada kad jos nije videla niti jednu epizodu..." ja onda odlucih da odgledam koju epizodu, cisto da proverim samu sebe i sta da ti kazem: Pratsie je carobna kao i uvek ali kad punoglavac udje u kadar, ja automatski kliknem na drugi prozor, isto kao moja majka kad gleda BV, pa kad u kadar udje onaj akupunktirani krastavac, a moja Brabara sad vec automatski presalta na drugi kanal...πŸ˜† osim toga, prica je vise nego prosecna bez neke posebne tematike a uz to vec su poceli sa kopiranjem nekih scena od original AnSh, sto je pomalo bedan pokusaj stvaranja iste klime kao oko SidYusha, sto samo potvrdjuje da razmazeni sin iz glumacke familije, od te serije ocekuje barem slican status kakav Sid uziva medju svojim fanovima... prevedeno, Pratsie treba da ga lansira u visine kao sto je i Sida lansirala...mislim ipak da se malo preracunao jer nema tu ni H od one magicne SidYusha Hemije ma koliko god da svi pisali "I'm in love with this jodi" i slicno a najgore je kad pisu o eyeslock... ja se stvarno rasmejala, ma koji bre eyeslock , pa on ima oci ruzne ko u pacova...🀒 i da ne duzim dalje...kad mama bude ovo citala (ako nadje vremena da skokne na tren i ovde) ima da se uhvati za glavu i da mi opet odrzi predavanje o kokoskama i svim ostalim pernatim azdajama...πŸ˜†
Kazes, boreci se za Pratsie, borimo se za SidYusha...i ja sam tako mislila a sad bih pre rekla da je svrha postojanja SYians bila da se izbore u prvom redu za Pratsie, "SidYusha forever" je samo bio moto koji nas je neprekidno drzao u borbi... ali svejedno, ja ne zalim ni jedne sekunde te borbe, palila sam i zarila i ponosna sam na to ali mi je zao sto Pratsin novi partner nije neko ko je nje bar priblizno dostojan...πŸ˜’
A sta se tice odlaska u Zanzibar...pa to jos samo ovisi od Duge...😊

Ufff...opet ja napisah eseje... sva sreca pa mama nema vise vremena da prevodi...πŸ˜†
Eh, odoh ja sad na Nehin blog...znala sam da ce tacno na pun mesec i to jos u Ribama da postavi novi nastavak od "Bound by fate"...πŸ˜› a u toj story i dalje glavne uloge igraju Siddharth Shukla and Pratyusha Banerjee...❀️

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Da idem jednom sedmicno na taj forum?! 😲 Ej bre Duska, sta je tebi?! πŸ˜• Dosta mi je sto mi tog punoglavca svako malo nalepis i ovde da ga gledam...🀒 ko mi se ne dopadne na prvi pogled, nece mi se dopasti ni za 100 godina a taj nedovrseni punoglavac je ruzan ko porezna knjiga a sa onim gnezdom na glavi i jos vise... ali dobro, ja sam ipak pokusala...neki su na FC-u pisali kao "kako moze da joj se vec sada ne dopada kad jos nije videla niti jednu epizodu..." ja onda odlucih da odgledam koju epizodu, cisto da proverim samu sebe i sta da ti kazem: Pratsie je carobna kao i uvek ali kad punoglavac udje u kadar, ja automatski kliknem na drugi prozor, isto kao moja majka kad gleda BV, pa kad u kadar udje onaj akupunktirani krastavac, a moja Brabara sad vec automatski presalta na drugi kanal...πŸ˜† osim toga, prica je vise nego prosecna bez neke posebne tematike a uz to vec su poceli sa kopiranjem nekih scena od original AnSh, sto je pomalo bedan pokusaj stvaranja iste klime kao oko SidYusha, sto samo potvrdjuje da razmazeni sin iz glumacke familije, od te serije ocekuje barem slican status kakav Sid uziva medju svojim fanovima... prevedeno, Pratsie treba da ga lansira u visine kao sto je i Sida lansirala...mislim ipak da se malo preracunao jer nema tu ni H od one magicne SidYusha Hemije ma koliko god da svi pisali "I'm in love with this jodi" i slicno a najgore je kad pisu o eyeslock... ja se stvarno rasmejala, ma koji bre eyeslock , pa on ima oci ruzne ko u pacova...🀒 i da ne duzim dalje...kad mama bude ovo citala (ako nadje vremena da skokne na tren i ovde) ima da se uhvati za glavu i da mi opet odrzi predavanje o kokoskama i svim ostalim pernatim azdajama...πŸ˜†
Kazes, boreci se za Pratsie, borimo se za SidYusha...i ja sam tako mislila a sad bih pre rekla da je svrha postojanja SYians bila da se izbore u prvom redu za Pratsie, "SidYusha forever" je samo bio moto koji nas je neprekidno drzao u borbi... ali svejedno, ja ne zalim ni jedne sekunde te borbe, palila sam i zarila i ponosna sam na to ali mi je zao sto Pratsin novi partner nije neko ko je nje bar priblizno dostojan...πŸ˜’
A sta se tice odlaska u Zanzibar...pa to jos samo ovisi od Duge...😊

Ufff...opet ja napisah eseje... sva sreca pa mama nema vise vremena da prevodi...πŸ˜†
Eh, odoh ja sad na Nehin blog...znala sam da ce tacno na pun mesec i to jos u Ribama da postavi novi nastavak od "Bound by fate"...πŸ˜› a u toj story i dalje glavne uloge igraju Siddharth Shukla and Pratyusha Banerjee...❀️


Sta reci? Otkacena si skroz... i iskrena . Cijenim tvoju iskrenost,ali te vise necu "potezati za jezik"πŸ˜•
❀️ πŸ€—Nataly ❀️ πŸ€—



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


Sta reci? Otkacena si skroz... i iskrena . Cijenim tvoju iskrenost,ali te vise necu "potezati za jezik"
Nataly





"Otkacena si skroz...i iskrena..." konacno da me neko ukapiro...πŸ˜› i nemoj vise da me potezes za jezik jer inace kokoske i sve ostale pernate azdaje nece moci da sapavaju...πŸ˜† a mama i mamin Misko ima da se uslogiraju...πŸ˜† kako ono mama jednom rece: ko smrznuta kokos...🀣


ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



"Otkacena si skroz...i iskrena..." konacno da me neko ukapiro...πŸ˜› i nemoj vise da me potezes za jezik jer inace kokoske i sve ostale pernate azdaje nece moci da sapavaju...πŸ˜† a mama i mamin Misko ima da se uslogiraju...πŸ˜† kako ono mama jednom rece: ko smrznuta kokos...🀣



πŸ˜ƒ ❀️


Word Count: 1

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobro vece drage moje πŸ€—

U ovo kisovito i gromovito vece, zelim vam sve najljepse.😊

Evo prevod WU od danasnje epizode.
πŸ˜ƒ

10.09.

Pubali govori Sagarikida ona misli da se Sagarika zaljubila u Buntyja. Sagarika: Ti si tako staromodna. Ako ga ja hvalim, to ne znaci da ga volim. Jesi li videla njegovu porodicu? Nikada necu da ucinim gresku i da se zaljubim u njega.

Bunty je u sobi svog oca i masira mu kolena, i misli o Sagariki, i pita se gde bi mogao da je nadje? Otac mu kaze da ide da mu donese caj. Bunty odlazi i kaze mami da skuva caj za oca. Tada ugleda Sagariku kako sluzi caj njenoj majci. Ona je prekrasna u beloj haljini. On gleda u nju i kaze joj: Ti si dosla Sagarika ji, znao sam ja da ces izgladiti odnose sa mojom mamom. Moja je mama jako dobra u dusi, ona ce ti oprostiti. Onda kaze svojoj mami: Mama, ono nije bila greska od Sagarike sto se svecica ugasila. Podigao se neki vetar i on je ucinio da njen veo (dupatta) ugasi svecicu greskom, ona to nije mogla da kontrolise.

Satya koja tu prolazi i cuje ga da nesto mrmlja pita: Koga treba da kontrolises? Bunty shvati da je on to sve samo zamisljao i da mu se umesto Satye pricinila Sagarika. Bunty pita Satyu sta ona jos uvek radi ovde? Satya mu kaze da ima puno posla da se uradi, i ako ga ona ne bude uradila, tko ce ? Ona Bengali devojka?? I krevelji se. Buntyjeva mama joj kaze da joj ne spominje tu devojku i kvari joj raspolozenje. Ona pita Satyu cija je gosca bila Sagarika? Satya joj odgovori da je bila gosca nihove snahe, i da nije ni trebala da dolazi u nasu kucu. Bunty u sebi misli kako sada moze da sazna gde Sagi zivi, jer zna da je bila gost njegove snajke. Satya jos vise potpaljuje vatru govoreci kako je sagarika flertovala sa muskarcima u njihovoj porodici. Bunty joj kaze da cuti i da vodi racuna o svom vlastitom poslu.

Bunty zove Madhava (njegov prijatelj) i kaze mu da ide da se vidi sa njegovom snajkom, ali mu Madhev kaze da ne ide jer da mozda snajka spava. Bunty ne obraca paznju na njegove reci i odlazii prema sobi mladenaca. Buntyjeve sestre pripremaju mladu za prvu bracnu noc, a mlada samo zvoca nesto o laku za nokte i o njenoj sminci. Bunty je u medjuvremenu pita da li je dobro? Mozda bi trebala da pozove svoje prijatelje i javi im da je dobro.. Bunty se ulizuje svojoj snajki grdeci svoje sestre, govoreci im da se dobro pobrinu za svoju snajku. Pappu pokusava da udje u sobu, ali mu Bunty i njegova mama kazu da ide u svoju sobu, a mlada ce mu doneti mleko, i da on moze ici i cekati u svojoj sobi.

Kada je snajka krenula u Pappuovu sobu, Bunty je svim silama pokusao da razgovara sa njom, ali njegov brat Pappu mu nije dozvolio da se sretne sa njom. Bunty misli kako da sretne snajku i pita je za Sagariku, jos ove noci, a posle toga bata Pappu moze da radi sta mu drago.πŸ˜†

Pappu i njegova zena su u njihovoj sobi, i on hvali njenu lepotu.Jadni Pappu i dalje pokusava da osvaja romanticno svoju zenu, kada Bunty i Madhav planiraju da dignu paniku da je zmija usla u kucu. Kada je cuo galamu pred vratima, Pappu je izasao napolje, da vidi gde je zmija...Bunty vidi priliku i razgovara sa snajkom o njenim prijateljicama- Ali na zalost snajka ne zna mnogo o Sagariki, samo da joj je rodjaka. Bunty odlazi odatle razocaran. Pappu dolazi i pita ga sta je on tu radio u njegovoj sobi? Bunty mu kaze da se zabrinuo da ce se snajka uplasiti, a Pappu mu kaze da je on tu ako se njegova zena uplasi.

Pubali predlaze Sagariki da bi njih dve mogle da odu na sladoled, kako bi malo poravile raspolozenje, i da ce uzeti taxi da bi bile sigurne. Sagarika gleda u sliku njene majke i kaze kako je njena mama volila sladoled koji se pravi u Banarasu. Pubali joj kaze da ce onda to njih dve da uzmu. Odlaze srecne.

Buntyjeva kuca: Jadni Pappu pokusava na sve nacine da smiri svoju zenu. Daje joj mleko. Ona mu kaze da ne voli mleko, nego bi volela da jede sladoled.
Bunty and Madhev planiraju da pokazu u jutro snajki Saginu sliku, mozda ce to da joj pomogne da se necega seti. Pappu dolazi i pita Buntyja da li moze odmah da ode i donese sladoled za svoju snajku?

Madhev i Bunty kupuju sladoled. Bunty razmislja o tome sta ce Sagarika da misli o njemu, i gde bi mogao da je nadje. Upravo tada ugleda Pubali i Sagariku koje jedu sladoled. U pozadini se cuje muzika i on gleda u Sagariku koja jede sladoled i prica.

Sagarika : Hajde da pojedemo jos jedan sladoled. Tada ugledaju Buntyja na njegovom motoru, i Pubali kaze: On je i ovde dosao! Hajdemo kod nekog drugog prodavaca sladoleda. Bunty im prilazi i pita SAgariku da li su dosle ovde da jedu sladoled, kaze im da ima drugi sladoledzija koji pravi bolji sladoled. Sagarika kaze: Ne, i pokusava da prodje ali ih Bunty zaustavi i kaze da on zna da ono sto se desilo u njegovoj kuci, nije bilo u redu, i on joj se izvinjava u ime svih, cele porodice. Sagarika mu kaze da ona nije ljuta, i da ne zeli vise o tome da prica i ona odlazi odatle. Bunty misli u sebi: Da, ja znam da si ti ljuta Sagarika, ali ja necu dozvoliti da budes ljuta jos dugo.

Precap: Sagarika slika fotografskim aparatom, i ugleda Buntyja kako se kupa u Gangi. Kasnije on joj prilazi trceci i pita je: Sagarika ji, otkud ti ovde?
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dodjoh, svratih i πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†

Ti si dete moje drago πŸ˜†neverovatno tvrdoglava curica. ❀️

OK svako ima pravo na svoje misljenje, ja cenim tvoje...da li ti cenis moje? Sve sto sam igde napisala, tako i mislim, i stvarno ne mogu vise da se ponavljam...😳
Zato odoh pod jorgan planinu Laku noc⭐️
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Dodjoh, svratih i

Ti si dete moje drago neverovatno tvrdoglava curica.

OK svako ima pravo na svoje misljenje, ja cenim tvoje...da li ti cenis moje? Sve sto sam igde napisala, tako i mislim, i stvarno ne mogu vise da se ponavljam...
Zato odoh pod jorgan planinu Laku nocStar



Laku noc mama πŸ€—
a sta ces da sanjas?!?!?! πŸ˜† Mozda cokoladu pod turbanom...

Top