Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 95

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Evo prevod danasnjeg WU, mislim, neke stvari su drukcije od LU, mislim da cu ja od sada samo da prevodim WU...

09.09.

Sagarika i Bunty ulaze zajedno u kucu i nailaze na Satyu koja obavestava Buntyja da ih zove njihova tetka. On je pita kada je ona postala i njena tetka, i ona mu kaze: Moja, tvoja, kakve to veze ima. Zove te teka Rama. Sagarika vidi Satyu kako se sece okolo i pita je da li ona zivi u Buntyjevoj kuci? Satya joj kaze da je ona komsinica ali da ce se uskoro udati za Bunty-ja. Sagarika se rastuzila kada je to cula. Buntyjeva mama radi rituale poslije vencanja. Ona kaze Sagariki da joj doda vrc. Ona ga uzme, ali ga Satya otme iz njene ruke i kaze Buntyjevoj mami da je Sagarika Bengali i da ona ne zna njihove obicaje i kulturu. Mama joj tada daje svetiljke i kaze joj da vodi racuna o njima.

Sagarika se zahvaljuje Ratni sto ju je dovela kod sebe kuci i pokazala joj i objasnila sve rituale. Bunty vidi Sagariku, i pokusava da joj pridje, ali ga netko odvede odatle. Satya pozeli dovidjenja Sagariki i ona odlazi. Lampa se ugasi. Satya pocinje da okrivljuje Sagariku za to, i obavestava mamu i sve ostale da je Sagarika dunula u nju i ugasila je. Svi pocinju da je okrivljuju. Sagarika im kaze da ona to nije uradila namerno. Satya pocinje da je grdi pred svima i da je stalno iznova zove Bengali. Sagarika joj kaze da je zove po imenu i da je ne zove Bengali, i izvinjava se svima zbog pogreske koju je uradila. Pappu pocinje da drami i pobeze u svoju sobu.Mama kaze Sagariki da je ona tiho (da joj nista ne govori) jer je ona rodjaka njihove snahe, ali da je trebala biti pazljivija sa lampom. Sagarika kaze da ce je ona ponovo upaliti. Majka je zaustavlja. Otac / Pandit je takodjer grdi. Bunty kaze mami da pronadje neko resenje. Sagarika se ponovo svima izvinjava. Ubali vuce Sagariku odatle. Satya vraca lampu Buntyjevoj majci i odlazi sa svima. Bunty zaustavlja Sagariku. Ubali mu kaze da ih ostavi i kaze mu da su ih vec dovoljno izvredjali. Bunty se izvinjava Sagarici, kaze joj da je dosla na vencanje njegovog brata i da je bila izvredjana.Sagarika mu nije nista odgovorila i odlazi. Bunty misli kako joj je nanio bol pri prvom susretu i da se nada da ce je ponovo sresti.

Sagarika dolazi kuci i pocne da place. Njena je tetka pita sta se desilo? Ona joj odgovori da nije trebala da ide na vencanje da vidi rituale jer je bila mnogo izvredjana. Njen otac joj kaze da oni imaju drugaciju kulturu koja je veca od ove banarasi kulture. Sagarika tuzno odlazi u svoju sobu.Tetka grdi oca sto je drzao Sagariki pridiku.

Pappu postaje ocajan od zelje da povede svoju zenu u njihovu sobu, ali njegova mama to ucini unmesto njega. Njegov otac vidi njegov ocaj, i kaze mu da se kontrolise, i pita ga tko ce se pobrinuti za goste? Pappu kaze da ce se on pobrinuti, i zali se svojoj majci na ocevo ponasanje. Bunty vidi njihovu dramu i kontrolira situaciju. Sklonio je Pappua odatle i odveo oca u spavacu sobu da mu izmasira kolena.

Sagarika kaze Ubali da je Bunty drugaciji od svoje porodice. Bunty koji masira kolena svom ocu misli o Sagarici i koliko je ona drugacija. Misle jedno o drugome. Ubali: Sagarika, to su sve znaci ljubavi. Tvoje oci i tvoje srce misle samo o Bunty-ju.

Precap: Bunty vidi svuda Sagariku obucenu u belu haljinu. Prekrasna je. Vidi Sagariku kako srecna sluzi caj njegovoj mami i ostalima.

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


Draga Nataly,tebe smatram,uz nasu Branku ,domacicom na Dugi. Zar ne Brankic?Nataly je tvoja desna ruka . Nataly ,prekrasna si ,savrsena ,bas onakva kakva trebas da budes .



Duskice πŸ€— , malo ga pretera sa komplimentom ali svejedno, hvala ti...😊
A sta se Duge tice, domacica je iskljucivo mama ❀️, ja sam samo idejni tvorac sto znaci da je mama moju ideju sprovela u delo i stvorila ovo mesto negde iznad duge...⭐️

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Duskic πŸ€—, meni se sve tvoje kreacije svidjaju πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘, a ove sa lavom posebno⭐️⭐️⭐️.

Prats je u novoj seriji prekrasna, ne samo da fenomenalno glumi kao i uvijek, nego je ljepsa nego ikada. Zato su i sve njene slike prekrasne.😊 Sorry Baby 😳

Hvala tebi i feniksuπŸ˜ƒ na ovim linkovima, idem sada da ispisem komentare, poslije me ili zeza Misko, ili opali grom ili IF poludi...zato odoh sada u akciju
πŸ˜†


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nehageet


Nataly dear u are also nice n lovely.....thanks for this my dear



Thanks Neha 😳... it seems that you are really a sweet soul...πŸ€—

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Duska, prekrasne su ti sve kreacije , ali ove sa lavom su bozanstveneStar.
Nasa lavica na njima izgleda predivno. Svidja mi se i ona pod morem u plavim dubinama, prekrasno si tamo spojila njihove dvije slike, SY u belom...carobno Star

Jucer u noc sam taman napisala jedan veliki post i nakitila ga slikicama kad mi se moj Misko skrasirao i sve mi otislo u Zanzibar. Pa ko rekoh, da mi se to ne ponovi, daj da se javim, da vam kazem da cu sutra uvece biti tu da sve iscitam i odgovorim.
Ljubim vas sve. Love you all
SidYusha zauvjek u nasim srcima
Star





Jeste mama, Pratsie jeste prekrasna i jeste carica izraza ali onaj tzv. "cokoladni momak" u toj novoj seriji jednostavno kvari kompletan utisak...🀒 odgledah i ja par epizoda...πŸ˜† cisto da proverim samu sebe...πŸ˜‰
A ovaj tvoj "Zanzibar" mi doso ko kec na dvanajst...πŸ˜› ja sam vec jednom nogom tamo...πŸ˜†

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Duskice πŸ€— , malo ga pretera sa komplimentom ali svejedno, hvala ti...😊
A sta se Duge tice, domacica je iskljucivo mama ❀️, ja sam samo idejni tvorac sto znaci da je mama moju ideju sprovela u delo i stvorila ovo mesto negde iznad duge...⭐️



Draga moja Duska , i ja sam tako nesto mislila, mislim, bila sam ubedjena da smo nas dve partneri u stvaranju Duge...dete ❀️ dalo ideju, mama isla kod nadleznih da moljakla Home smileys da joj daju gradjevinsku dozvolu...dete nabacivalo idejeHome smileys...mama pralaHousehold smileys Home smileys
i cistila
Household smileysHome smileys Dugu da bude sto lepsa😳...na kraju kad bolje razmislim
jes' vala...ja sam ti domacica ovde, perem odecu sarenih duginih boja
Home smileys i Home smileys πŸ˜†
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Posto sam sada trenutno na twitteru, evo pokoji lijepi citat ili slikica...Smile

Faith consists in believing when it is beyond the power of reason to believe. ~ Voltaire

Where there's a will there's a way. ~Swahili Proverb

If we learn to open our hearts, anyone, including the people who drive us crazy, can be our teacher. ~ Pema Chodron

When someone else's happiness is your happiness, that's love.

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it. ~ Paulo Coelho

"It's the tragedy of loving, you can't love anything more than something you miss" - Jonathan Safran Foer.

He who lives in harmony with himself lives in harmony with the universe. ~ Marcus Aurelius


Awesome picture of Europe from space on New Years Eve 2013. ...AMAZING!!!!



Embedded image permalink


Evo malo mojih slikica sa twittera




Fenomenalni citati i ja mogu samo jos da dodam ovo: kad bi ljudi mogli da kupe srecu, uvek bi izabrali za broj vecu...😊

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Duskice πŸ€—, plavo i boja cokolade nikako ne idu jedno uz drugo...🀒 pa ja lepo sa zadovoljstvom uklonih cokoladu,...mislim, da ne kvari utisak...πŸ˜›

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula

Jos jedna fotografija !

http://www.india-forums.com/celebrity/10147/pratyusha-banerjee/gallery/pictures/336325-kanwar-dhillon.htm#image



Hmmm... Duskice bre, gde nestade link za Siddharth Shukla... ovom nedovrsenom cokoladnom punoglavcu ni u ludilu necu da dam moj glas ...ehhh...to je to o cemu pisah pre nekih 2-3 sedmice: nestaje SidYusha... polako ali sigurno, odnosi ih reka zaborava... ali ovaj nedovrseni cokoladni punoglavac nikad, ponavljam- NIKAD I NI U LUDILU nece moci da stvori ono sto su nam dali SidYusha...i zato ja polako ali sigurno odlazim u "Zanzibar"..


H&Bollywood Hills

Now this is not the time or the place
for a broken-hearted,
'cause this is the end of the rainbow
where no one can be too sad

No, I don't wanna leave
but I must keep moving ahead
'cause my life belongs to the other side
behind the great ocean's waves

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Bye bye, Hollywood Hills forever

Thank you for the morning walks on the sweet sunset
And for the hot night moments
For the fantasy in my bed

I take a part of you with me now
and you won't get it back
and a part of me will stay here,
you can keep it forever, dear

Ooh-oohoo...

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Remember that we had fun together

Bye bye, Rodeo Girls
I'm gonna love you wherever I go
I'm gonna come back so we can play together
Bye bye, Hollywood Hills forever

Long distance love doesn't work
All the miles inbetween getting naughty***
No I don't wanna go
I don't wanna go

Bye bye, Hollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Bye bye...

Bye bye, Bollywood Hills
I'm gonna miss you, wherever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Remember that we had fun together

Bye bye, Rodeo Girls
I'm gonna love you, wherever I go
I'm gonna come back so we can play together
Bye bye, Bollywood Hills forever...πŸ’”



Edited by Nataly - 10 years ago
Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro vece drage mojeπŸ€—
Evo za tebe Nataly,naravno i za ostale najnovija slika Sida sa Indain
Telly Awards

Top