Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 93

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Long live ❀️SidYusha❀️...

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=GJeeO48kYbY[/YOUTUBE]

I have nothing more to say...bye bye Bollywoods hills...πŸ’”

Edited by Nataly - 10 years ago
Nehageet. thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 4
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



A ja & and me?! πŸ€“


Nataly dear u are also nice n lovely...πŸ€—..thanks for this my dear πŸ€—

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


😊⭐️Nasa prekrasna djevojka , carica u svakom pogledu .⭐️😊













DuskaπŸ€—, prekrasne su ti sve kreacije ❀️, ali ove sa lavom su bozanstveneπŸ‘β­οΈ.
Nasa lavica na njima izgleda predivno. Svidja mi se i ona pod morem u plavim dubinama, prekrasno si tamo spojila njihove dvije slike, SY u belom...carobno πŸ‘πŸ‘πŸ‘β­οΈ

Jucer u noc sam taman napisala jedan veliki post i nakitila ga slikicama kad mi se moj Misko skrasirao i sve mi otislo u Zanzibar. Pa ko rekoh, da mi se to ne ponovi, daj da se javim, da vam kazem da cu sutra uvece biti tu da sve iscitam i odgovorim.
Ljubim vas sve. Love you all ❀️
SidYusha ❀️ ❀️zauvjek u nasim srcima
⭐️



Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Posto sam sada trenutno na twitteru, evo pokoji lijepi citat ili slikica...😊

Faith consists in believing when it is beyond the power of reason to believe. ~ Voltaire

Where there's a will there's a way. ~Swahili Proverb

If we learn to open our hearts, anyone, including the people who drive us crazy, can be our teacher. ~ Pema Chodron

When someone else's happiness is your happiness, that's love.

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it. ~ Paulo Coelho

"It's the tragedy of loving, you can't love anything more than something you miss" - Jonathan Safran Foer.

He who lives in harmony with himself lives in harmony with the universe. ~ Marcus Aurelius


Awesome picture of Europe from space on New Years Eve 2013. ...AMAZING!!!!



Embedded image permalink


Evo malo mojih slikica sa twittera πŸ˜‰πŸ˜†

















vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago


this is so beautiful Neha,liked the other one tooπŸ‘
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning friends!

Waiting for night, waiting for HHN and Prats!
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Posto sam sada trenutno na twitteru, evo pokoji lijepi citat ili slikica...😊

Faith consists in believing when it is beyond the power of reason to believe. ~ Voltaire

Where there's a will there's a way. ~Swahili Proverb

If we learn to open our hearts, anyone, including the people who drive us crazy, can be our teacher. ~ Pema Chodron

When someone else's happiness is your happiness, that's love.

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it. ~ Paulo Coelho

"It's the tragedy of loving, you can't love anything more than something you miss" - Jonathan Safran Foer.

He who lives in harmony with himself lives in harmony with the universe. ~ Marcus Aurelius


Awesome picture of Europe from space on New Years Eve 2013. ...AMAZING!!!!



Embedded image permalink


Evo malo mojih slikica sa twittera πŸ˜‰πŸ˜†




Very good quotes, thank you BrankaπŸ‘πŸΌ
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobar vam dan slatke sanjalice πŸ€—Good Day my dear friends πŸ€—

Prosle noci nisam mogla da se ulogujem na IF i totalno sam poludela...shvativsi koliki sam ovisnik postala πŸ˜† Ocito su nesto radili, godisnji remont, sta li je😲 jer i drugi ljudi nisu mogli da se uloguju...sto me malo smirilo, jer sam mislila da je do mog kompjutera, posto smo pre toga imali zestoku oluju sa grmljavinom i nestankom struje, pa sam prvo pomislila da je moj Misko riknuo.πŸ˜ƒ

No, hvala Bogu, sve je u redu i evo mene ovdje. Zelim vam lijep dan i sve najljepse
😊
PS. Vidim da se moje SY slike i siggiji sa Twittera, u mom prethodnom postu, nisu postirali, pojma nemam zastoπŸ˜²πŸ˜•


Dear friends, last night I was so disappointed because I could not log on IF, was trying for several hours, but no luck. First I thought it is due to my old PC and a huge thunderstorm with power cuts that I faced just before that, but than a friend on Twitter told me that she also can not log in so I was kind of relieved...I realized how addicted I became to this place and all of you great girls..
So, lets hope that they finished with whatever they were doing last night and that from now on will be no problems with logging on IF. Have a nice day and Take care.
😊

Evo prevoda WU od jucerasnje epizode Pratsine nove serije πŸ˜ƒ

08.09.

Sagarika ulazi u autobus sa Ratnom. Bunty ceka na nju napolju, ali ulazi u autobus na nagovaranje njegove mame. Ugleda Sagariku. Satya mu kaze da sedne pored nje, ali njegov rodjak sedne umesto njega. On tada sedne pored Sagarike i neprestano je gleda dok razgovara sa svojim ujakom.

Mama i sve zene pozdravljaju Pappua i njegovu zenu prema njihovim obicajima. Sagarika vidi da joj nema nanogice, i odlazi u autobus da je trazi. Bunty takodjer ulazi u autobus, i oboje pocinju potragu i neprestano se sudaraju jedno sa drugim. Sagarika se postidela i on joj kaze da izadje napolje i saceka dok on nastavi da je trazi. Pronadje je na podu i nasmesi se. On joj onda stavi nanogicu i opere joj noge. Ona ga pita zasto to radi? On joj kaze da je ona pre njemu izrazila dobrodoslicu opravsi mu stopala, i da on sada to isto uzvraca njoj. Njoj je zbog toga drago. Satya sve to vidi i ljuta je, i misli u sebi kako ne sme da dozvoli da se njih dvoje ponovo sretnu.

Mama vidi da Rama (Buntyjeva tetka...sestra od njegovog oca) ne sudeluje u ritualu i zove je da im se pridruzi. Rama kaze da ne zeli, jer njoj i njenom muzu nije ukazano postovanje. Pandit je cuje i kaze joj da se nista nije promenila od detinjstva, da je arogantna kao sto je i tada bila. Buntyjeva mama je tesi i vodi je da sudeluje u ritualima.

Satya ie iziritrirana kada vidi Sagariku i Buntya kako se neprestano gledaju i zali se zbog toga kod Bunty-jeve mame.

Sagarikin otac vidi da nje nema kod kuce i pita njegovu rodjaku gde je Sagarika. Ona mu kaze da se jos nije vratila sa vencanja. Dobija poziv od svog rodjaka iz Kalkute koji ga obavestava da ce uskoro doci u Banaras.

Zapocinju rituali posle vencanja. Pappu kaze da je njegovoj zeni vruce bez ventilatora, i zove nekoga da to popravi.Bunty ide da popravi ventilator dok Pappu i njegova zena zapocinju rituale sa potragom za prstenom. Bunty donosi stolni ventilator i ukljucuje ga. Pappu pobedjuje u igri, ali na insistiranje svoje zene pravi se da je on izgubio.

Pandit vidi da Brijmohan uzima slatkise i buni se zbog toga i pocinje da ga grdi. Brijmohan se iznervira zbog toga i kaze da je to uvreda i da ce on i njegova Rama da odu odatle tog trenutka. Pandit mu kaze da slobodno moze da ide. Bunty izgladjuje situaciju govoreci da se njegov tata samo salio. Sagarika sve to vidi i impresionirana je.

Precap:

Bunty vidi da Sagarika place i tesi je. Satya kaze da ce se uskoro udati za Buntyja.


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Good Day to you Vibha πŸ€—
Such a beautiful quote and I just love this flower.
😊 And Prats as well πŸ˜ƒ





Top