Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 54

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago



Hello Riyu, my sweet Didi ❀️Hello kitty avatars

It is so good to see you back πŸ€—Hello kitty avatars

Missed you so much
Kitty avatars

Here are answers to your HELLO πŸ˜‰πŸ˜† Hello kitty avatars

How are you?Rain mini graphics

Everything alright? aha ....
Rain mini graphics or Rain mini graphicsjust kiddingπŸ˜†

Like to hear from you !
Sofa smileys Halo Didi, How are you?Kitty avatars

Love to see you soon! Kitty avatars I'm coming to see you Kitty avatars

Obviously I miss you ! Hugs smileysMiss you too. ❀️Hello kitty avatarsya !

Edited by loveansh - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula



Dobro jutro Pratyusha.Dobro jutro Sidd. Volimo vas . Dobro jutro nama svima koji cekamo dugu na ovim nasim olujnim prostranstvima ...














Hvala ti Duska πŸ€— sto si postavila tu ove prekrasne slike , i hvala ti za one linkice koje si postavila na prethodnim stranicama, koji nas vracaju u vreme kojeg se svi rado secamo.
😳

Ovo su stvarno prekrasni trenuci SidYushe , jednostavno ne znam za koji bih rekla da mi je najdrazi, jer sam ih sve toliko puta gledala, da su mi se njihovi izrazi lica, njihovi pogledi, ti osmesi duboko urezali u pamcenje. Stvarno su prekrasni zajedno. Tako obicni trenuci, nevini pogledi ali ima u njima nesto sto te dodirne u srce, poveze se valjda sa nekom tvojom uspomenom ili secanjem i gotov si zauvek...neverovatan par, i ko sto Natali rece, negde u njenom postu, ne razme zasto su ljudi razbili par koji dobija, e pa to ni meni nikada nece biti jasno, sve da zivim jos tisucu ljeta...πŸ˜ƒ
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Draga Branka hvala puno ,, ba mi drago dasi odrasla u Zagrebu , koji je divan gdje god odem jedva ekam dase vratim tu ,Gledam tu kod sebe na Doma TV . ,BV , sad Sid uo u seriju , i gledam Dadisu , koje cake radi dai spoji , Oduevljena ponovo ,, Gledala na Pinku , preko kabelske dok Patrisa nije otila ,,



Nema na cemu Dragice. 😊 Mi smo ovdje da pomazemo jedni drugima...

Jesmo li to nas dve presle na ti Ufff, odahnula sam, ne pamtim kada sam zadnji puta nekome govorila Vi πŸ˜ƒ I ja sam tako svima redom vikala dok sam bila u Zagrebu, a onda sam se udala za mog Cacanina, i ode mast u propast πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜† Te tako, drago mi je da smo na ti, jer na kraju krajeva isti nas osecaji spajaju prema nasoj Pratyushi i nasim golupcicima...a i isti nas grad spaja, I ja volim uvek da se vratim u moj grad, i budem sa mojima...

Da, Dadisa je bila nevjerojatna kada je cinila sve da spoji AnSh...secam se koliko sam je pre mrzela, i cak sam nekoliko puta prestajala da gledam seriju kada je maltretirala Anandi...a onda se zena potpuno promenila...stvarno su super te epizode na pocetku kada Anandi jos ni ne sumnja sta joj baba sprema, a Shiv ni sam ne zna sta ga je snaslo 😳 Prekrasne epizode, ono kada je prvi puta dosla kod njega u ured i donela mu hranu, jer ju je baba naterala ...
πŸ˜†
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: SEETHA.K



Good Afternoon friends ! Our Sidyusha are travelling on far off places and they are going to reach ...to touch our hearts soon with their brave deeds and romantic musings alike !
This picture is gifted by my friend to all of us ! She loves Sidyusha forever !



Seetha ❀️, my dear friendπŸ€—, we all here, and many more who are reading this CC (we passed 8000 views, I just can not believe) are eagerly waiting for your new chapter , to see what is going on with our AnSh 😳...so, they are traveling...wherever they are, alone and together, for me is fine love their romantic musings and brave deeds.😊
Beautiful romantic siggy that your friend madeπŸ‘πŸ‘πŸ‘β­οΈ, in a color of that famous night gown...
Please thank your friend, for all that beautiful siggies she made, and you share here with us.⭐️ Love you my dear, sweet twin sister.❀️
Our beautiful storyteller and SY dreamer...
we are flying toward a Full Moon...

Beautiful images graphics
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Duskice πŸ€— , predivno...


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Sarica

Dobar dan drage moje prijateljiceπŸ€—

Ovih dana sam bila jako zauzeta na mom poslu.Kod mene je ponovo poplava.Kisa sa jakim vetrom i grmljavinom su svaki dan.
Radujem se rodjendanu nase Prats.Ocekujem neke lepe vesti.Ne,ja sam ubedjena da cemo se obradovati😊 β€οΈπŸ€—
Sve vas jako volim i sve ste mi jako nedostajale.πŸ€—
Kako znam i umem moram naci vreme da vise budem na ovom predivnom mestu,ispunjenom ljubavlju i lepotom.πŸ€—
SidYusha,zauvek u mom srcu ❀️❀️❀️



Dobro vece, draga nasa Sarice πŸ€—

Zao mi je sto su u tvom mestu ponovo poplave, to je stvarno strasno. Potpuno te razumem jer su i ovde svaku noc grmljavina i kisa, evo malo pre je prestalo. Medjutim, kada se izliju reke i sva ta silna voda krene, a kisa ne prestaje da pada, to je vise nego uzasno. Nadam se da si ti i svi tvoji na sigurnom i da vam kuce nisu ugrozene. Ja sam se nadala da ce August biti lepsi i bez kisa, kad ono sve isto.. Cuvaj se...
πŸ€—
Beautiful images graphics Nadam se da ce priroda konacno da se smiri i da ce se vreme normalizirati i prisetiti u kojem smo godisnjem dobu...😊

I svrati nam kad god mozes, mi cemo se obradovati. 😊 Nadam se da ces biti tu u nedelju da proslavimo Pratsin rodjendan u posebnom rodjendanskom Threadu koji ce Gina napraviti. Bit ce to sigurno prekrasno, i znam da cemo se lijepo zabaviti misleci na Prats i zeleci joj sve najbolje.
❀️

https://i.imgur.com/MIrtNgb.jpg

https://i.imgur.com/MyO11zU.jpg

https://i.imgur.com/7YcxfHG.gif

Credit za ove prekrasne sigije: Bikica ❀️
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Dobro vece svima & Good evening everybody...

Eh, ja opet dobih upozorenje ali ne od mog secerka vec od one sto stalno menja pseudonim...Upozorenje dobih zbog quotiranja u galeriji kreacija na Mikijeve "umetnicke reKreacije" na temu onog akupunkturiranog krastavca i naseg zekice a najvise zbog mog komentara ispod "...izgleda kao balzamiran...on jednostavno mora da izgleda starije, da bi pasao uz nju..."
Jeli bre Miki Wink jesi i ti dobio pismeno upozorenje?! Ako jesi, tamani se molim te tih tvojih "umetnickih reKreacija" jer posle pismenog upozorenja slede lanci, katanci i laserski zraci
a ako te zanima kako je to kad se svako malo saplitjes o lanci, katanci i laserski zraci i kad ti bas nista ne vrede u odzak gvozdeni siljci, slobodno me pitaj, ja sam experta po tom pitanju


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]



Cao mila πŸ€— Jos malo pa ti mogu reci Dobro jutro 😊

Kad god vidim Sojica kako mi se svrtjka po CC-u, smraci mi se, odmah znam da se nesto zakuvalo ...no hvala Bogu samo je opomena πŸ˜ƒ Nadam se da nitko vise nije dobio to pismeno upozorenje...ja stvarno ne razumem u cemu je problem...tko god gleda slike ili seriju, vidi da je u pitanju drasticna razlika, u liku i delu, i zasto se to ne sme reci?

Nego da se mi okrenemo veselijim temama. Jel' spremate vi devojcice nesto za Pratsin rodjendan, ako ste spremile, posaljite to Gini u PM i ona ce to lijepo da ukompletira u rodjendanski thread...to mora stici do 8.8., tako da imamo jos dan i po. Ako netko radi sve u zadnji cas kao ja, vreme mu je da se prihvati posla (poput meneπŸ˜‰πŸ˜†)

A inace, to sto cete (ako cete, a ja se nadam da hocete) slati Gini, ne znaci da poslije ne treba da sudjelujete u zurci, jer treba, cak sta vise vrlo je pozeljno, zato ce Natali da pripremo muziku, ja cu da spremim klopu i ispecem kolace (sto opet ne znaci da mi se vi drage moje vrijedne dusice ne mozete prikljuciti) , i treba da imamo neiscrpnu rezervu Pratsinih slicica i siggija i avisa od SY kojima cemo da isaramo i ulepsamo thread, stranice ima da lete ako nas bude dovoljno da ih poguramo... Tako pripremite se πŸ˜ƒ Sto vise stranica ispisemo to bolje πŸ˜›

A inace, na Pratsin ce rodjendan, 10.08. biti pun mesec, zasto je to dobro, objasnit ce nam Natali, u nekom od sljedecih postova, posto se ja bas u to ne razumem puno, samo znam da je to nesto dobro 😊

https://i.imgur.com/bXLBmxt.gif

https://i.imgur.com/crH21si.gif

https://i.imgur.com/YbPUIfm.gif

Credit za sigije: Bikica ❀️

Ovaj zadnji siggy mi je Biki uradila kada smo se spremale da pratimo Prats na njeno putovanje u BB kucu i ponosno sam ga setala u svom potpisu, po bespucima BB foruma, boreci se za nasu devojcicu sa ostalim SYiancima koji su svi do jednoga pruzali podrsku svojoj Pratyushi.


ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago





Word Count: 0

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Ovo su tako prekrasni sigiji Duska, ⭐️⭐️⭐️❀️❀️ Svaki puta pomislim da ne mozes da me iznenadis sa necim novim, kad tebi to uspeπŸ˜ƒ...Ovo je tako divno, nezno, puno ruza, sjajnica, sljokica, srculenaca, bisera, prekrasnih romanticnih okvira, a iznad svega puno magije koju su delili Sid I Prats...predivno πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘ Ova zadnja scena kada su birali sarije i kada je prvi puta izgovorila njegovo ime umesto Collector Sahab...neprocenjivo😳...stvarno bozanstveno...nadam se da si neke od njih poslala Gini, a da ces ostale izloziti tamo gde ce najlepse da se uklope, u Pratsin rodjendanski thread...😊
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



I will translate this what Nataly wrote for our friends in English:

SEEHIAH - Fourth angel from Dominion's Family. He is Angel protector (Guardian Angel) of all people who are born between 7th of August - 12th of August, which include Pratyusha Banerjee, as well ❀️


Seehiah is in charge for health and long life. He protects of all kind of handicap, catastrophe and accidents, and he help his proteges to overcome their problems and difficulties, and to come out victoriously from all storms that shutter their lives. Seehiah teaches his proteges, to learn lessons from their lives difficulties, in order to reach higher level of consciousness , from which a wisdom, caution and experience will result, that teach them that in future before they make any decision, they examine all the aspects, pro and contra of that decision.

When they learn this, his proteges, who are by nature highly intelligent and multi talented people, will be capable to manifest success and harmony in their lives, and their opinion will be valued, and they will be respected from other people. Seehiah's proteges are very attractive and seductive, what makes them welcome guest in any company (gang) and in any occasions


Famous Seehiah's proteges are: Mata Hari, Dustin Hoffman, Melanie Griffith...



😊 Nats thanks for the original information and Branka ...thanks a lot for great translation !πŸ€— Felt happy after reading all these lines and ...waiting here with bated breath for her progress and success!
Top