Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 53

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Dobro jutro Pratyusha.Dobro jutro Sidd. Volimo vas . Dobro jutro nama svima koji cekamo dugu na ovim nasim olujnim prostranstvima ...












Edited by ahilajkula - 10 years ago
Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Draga Branka hvala puno ,, ba mi drago dasi odrasla u Zagrebu , koji je divan gdje god odem jedva ekam dase vratim tu ,Gledam tu kod sebe na Doma TV . ,BV , sad Sid uo u seriju , i gledam Dadisu , koje cake radi dai spoji , Oduevljena ponovo ,, Gledala na Pinku , preko kabelske dok Patrisa nije otila ,,
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Good Afternoon friends ! Our Sidyusha are travelling on far off places and they are going to reach ...to touch our hearts soon with their brave deeds and romantic musings alike !
This picture is gifted by my friend to all of us ! She loves Sidyusha forever !
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends!

Branka, I did this for my Serbian or non-Hindi knowing friends, the pleasure is entirely mine🤗!



Good Morning Vibha, my dear friend 🤗

OK, I will not thank you, will just say...Love you hamesha, my pyaari Saheli. ❤️
(AussiegirlAngel gate


Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobar dan drage moje prijateljice🤗
Ovih dana sam bila jako zauzeta na mom poslu.Kod mene je ponovo poplava.Kisa sa jakim vetrom i grmljavinom su svaki dan.
Radujem se rodjendanu nase Prats.Ocekujem neke lepe vesti.Ne,ja sam ubedjena da cemo se obradovati😊 ❤️🤗
Sve vas jako volim i sve ste mi jako nedostajale.🤗
Kako znam i umem moram naci vreme da vise budem na ovom predivnom mestu,ispunjenom ljubavlju i lepotom.🤗
SidYusha,zauvek u mom srcu ❤️❤️❤️
Edited by Sarica - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Dobro vece svima & Good evening everybody...

Eh, ja opet dobih upozorenje ali ne od mog secerka vec od one sto stalno menja pseudonim...Upozorenje dobih zbog quotiranja u galeriji kreacija na Mikijeve "umetnicke reKreacije" na temu onog akupunkturiranog krastavca i naseg zekice a najvise zbog mog komentara ispod "...izgleda kao balzamiran...on jednostavno mora da izgleda starije, da bi pasao uz nju..."
Jeli bre Miki Wink jesi i ti dobio pismeno upozorenje?! Ako jesi, tamani se molim te tih tvojih "umetnickih reKreacija" jer posle pismenog upozorenja slede lanci, katanci i laserski zraci
a ako te zanima kako je to kad se svako malo saplitjes o lanci, katanci i laserski zraci i kad ti bas nista ne vrede u odzak gvozdeni siljci, slobodno me pitaj, ja sam experta po tom pitanju


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]
Edited by Nataly - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends!

Branka, I did this for my Serbian or non-Hindi knowing friends, the pleasure is entirely mine!



Thank you Vibhy...🤗
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago




Word Count: 1

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


SEEHIAH- 4. Andjeo iz porodice Dominiona, Andjeo zastitnik svih ljudi koji su rodjeni u periodu od 07. do 12. Augusta pa tako i Pratyushe Banerjee .

Seehiah vlada zdravljem i dugim zivotom. On stiti od svih vrsta hendikepa, katastrofa i nesreca i pomaze svojim sticenicima da savladaju probleme i poteskoce i da kao pobednici izadju iz svih zivotnih oluja. Seehiah navodi svoje sticenike da izvuku pouke iz svojih zivotnih poteskoca kako bi dostigli jedan visi stepen svesti iz koga proizlaze mudrost, oprez i iskustvo koji im nalazu da u buduce pre svake odluke sa svih strana dobro preispitaju predmet te odluke. Kada to nauce, njegovi sticenici po prirodi pametni i visestruko talentovani, bit ce u stanju da manifestiraju uspeh i harmoniju u svom zivotu i njihovo misljenje ce biti cenjeno a oni sami respektovani od drugih. Seehiahovi sticenici su veoma atraktivni i zavodljivi sto ih cini veoma dobrodoslim gostom u svakom drustvu i u svakoj prilici.

Od poznatih Seehiahovih sticenika izdvajam: Mata Hari, Dustin Hoffman, Melanie Griffith...






I will translate this what Nataly wrote for our friends in English:

SEEHIAH - Fourth angel from Dominion's Family. He is Angel protector (Guardian Angel) of all people who are born between 7th of August - 12th of August, which include Pratyusha Banerjee, as well ❤️


Seehiah is in charge for health and long life. He protects of all kind of handicap, catastrophe and accidents, and he help his proteges to overcome their problems and difficulties, and to come out victoriously from all storms that shutter their lives. Seehiah teaches his proteges, to learn lessons from their lives difficulties, in order to reach higher level of consciousness , from which a wisdom, caution and experience will result, that teach them that in future before they make any decision, they examine all the aspects, pro and contra of that decision.

When they learn this, his proteges, who are by nature highly intelligent and multi talented people, will be capable to manifest success and harmony in their lives, and their opinion will be valued, and they will be respected from other people. Seehiah's proteges are very attractive and seductive, what makes them welcome guest in any company (gang) and in any occasions


Famous Seehiah's proteges are: Mata Hari, Dustin Hoffman, Melanie Griffith...



Edited by loveansh - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Nema problema Dragice
Svi smo mi ovde, tu negde, generacija

Ja sam objasnila Gini da ste vi ovde novi i da jos ucite sve ovde na forumu i da volite Prats i SY isto kao svi mi ovde, i da vas uclani u SY FC i bez te poruke, tako da ce ona to uraditi. Sutra u jutro kada dodje na IF ona ce dodati Vase ime u spisak clanova na prvoj strani i onda ce u svom postu napisati da ste Vi novi clan SY FC-a i od tada mozete da pisete tamo kada god zelite i kako zelite. Jedino je pravilo da se tamo, u SY FC-u pise na engleskom. Ne znam kako stojite sa engleskim, ali ako je tu problem, ja sam rekla Gini da mi nece biti tesko da prevedem sto Vi napisete.

Sto se tice pisanja ovde u Dugi, ovde moze da se pise na nasem jeziku, i uopste ne treba za nista da vam bude neugodno. Svi mi ovdje iznosimo svoje osjecaje i svoja misljenja slobodno i bez ikakve rezerve. Nego vidim da ste iz Zagreba, mog grada, gde sam rodjena i odrasla. To me je bas obradovalo kada sam procitala u FC-u.

Samo polako i sve cete da naucite, Vazno je da ste tu, pa jedno po jedno i sve ce da se nauci, svi smo mi ovde bili pocetnici i ucili u hodu. I svi cemo Vam mi ovde pomoci da se snadjete.



@bold... 😆 a od sve te generacije samo sam ja "baby"...🤣 ILU mama...❤️

Top