Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 52

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Pratyusa je toliko zanimljiva i ponovo kad je gledam meoduevi , znase istaknut i doarat sve , Svatila sam daje Pratyusinom zaslugom u samom poetku ona bila ta koja je i Sida gurala naprjed ,,๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†
Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ljepo vas molim Branka kako dase obratim , na SY neugodno mi , nisam se jo javila na koji nain i ta trebam , mi malo stariji smo smotani ,,
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Dobar dan svima, a good day to everyone...


Edited by Nataly - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Ljepo vas molim Branka kako dase obratim , na SY neugodno mi , nisam se jo javila na koji nain i ta trebam , mi malo stariji smo smotani ,,



Dragice, poslala sam ti PM sa uputstvom kako da se uclanis u SYFC...ne znam dali si otvorila taj PM i procitala ga...ako nisi, klikni gore na "Inbox" i tu ces ga naci...ako jos nisi u stosu sa PM-ovima, kazi pa ce mo ti Branka ili ja u jednom postu objasniti...๐Ÿ˜Š
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

SEEHIAH- 4. Andjeo iz porodice Dominiona, Andjeo zastitnik svih ljudi koji su rodjeni u periodu od 07. do 12. Augusta pa tako i Pratyushe Banerjee .

Seehiah vlada zdravljem i dugim zivotom. On stiti od svih vrsta hendikepa, katastrofa i nesreca i pomaze svojim sticenicima da savladaju probleme i poteskoce i da kao pobednici izadju iz svih zivotnih oluja. Seehiah navodi svoje sticenike da izvuku pouke iz svojih zivotnih poteskoca kako bi dostigli jedan visi stepen svesti iz koga proizlaze mudrost, oprez i iskustvo koji im nalazu da u buduce pre svake odluke sa svih strana dobro preispitaju predmet te odluke. Kada to nauce, njegovi sticenici po prirodi pametni i visestruko talentovani, bit ce u stanju da manifestiraju uspeh i harmoniju u svom zivotu i njihovo misljenje ce biti cenjeno a oni sami respektovani od drugih. Seehiahovi sticenici su veoma atraktivni i zavodljivi sto ih cini veoma dobrodoslim gostom u svakom drustvu i u svakoj prilici.

Od poznatih Seehiahovih sticenika izdvajam: Mata Hari, Dustin Hoffman, Melanie Griffith...





Edited by Nataly - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends, happy friendship day, greatly value being friends with each one of you, love you all, love SY, the root of our friendshipโค๏ธ







Good Morning Vibha ๐Ÿค—
Such a beautiful quote and picture ๐Ÿ‘๐Ÿผ The love for SidYusha connected us all together and we formed beautiful friendships. Love you my dear friend.
โค๏ธ

https://i.imgur.com/0BBF7JR.gif
Credit za siggy: Bikica โค๏ธ
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Ljepo vas molim Branka kako dase obratim , na SY neugodno mi , nisam se jo javila na koji nain i ta trebam , mi malo stariji smo smotani ,,



Nema problema Dragice ๐Ÿค—
Svi smo mi ovde, tu negde, generacija ๐Ÿ˜ƒ

Ja sam objasnila Gini da ste vi ovde novi i da jos ucite sve ovde na forumu i da volite Prats i SY isto kao svi mi ovde, i da vas uclani u SY FC i bez te poruke, tako da ce ona to uraditi. Sutra u jutro kada dodje na IF ona ce dodati Vase ime u spisak clanova na prvoj strani i onda ce u svom postu napisati da ste Vi novi clan SY FC-a i od tada mozete da pisete tamo kada god zelite i kako zelite. Jedino je pravilo da se tamo, u SY FC-u pise na engleskom. Ne znam kako stojite sa engleskim, ali ako je tu problem, ja sam rekla Gini da mi nece biti tesko da prevedem sto Vi napisete.

Sto se tice pisanja ovde u Dugi, ovde moze da se pise na nasem jeziku, i uopste ne treba za nista da vam bude neugodno. Svi mi ovdje iznosimo svoje osjecaje i svoja misljenja slobodno i bez ikakve rezerve. Nego vidim da ste iz Zagreba, mog grada, gde sam rodjena i odrasla. To me je bas obradovalo kada sam procitala u FC-u.๐Ÿค—

Samo polako i sve cete da naucite, Vazno je da ste tu, pa jedno po jedno i sve ce da se nauci, svi smo mi ovde bili pocetnici i ucili u hodu. I svi cemo Vam mi ovde pomoci da se snadjete.
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Drage moje ๐Ÿค—, jucer me je drmnulo nevrijeme, pa sam nestala u vidu lastinog repa๐Ÿ˜†...no sada sam tu i prevest cu vam Pratsin intervju koji mi je Vibha prevela sa Hindi jezika na engleski (Thank you Vibha ๐Ÿค—) Intervju je interesantan, i govori o planovima nase devojcice. ๐Ÿ˜Š


Ovo je Pratyushin intervju, koji je izasao u jednom od vodecih dnevnih novina na Hindi jeziku, The Navbharat Times. Naravno, naslov su napravili da privuce paznju, ali je interesantno da se procita. Nedostaje joj BV , sto samo potvrdjuje cinjenicu da nije sama otisla vec su je otpustili!


Want a husband who only praises me!
Zelim muza koji ce samo mene hvaliti!

Miss being Anandi
/ Nedostaje mi da budem Anandi

I miss BV even today! This show gave me a new recognition, I used to enjoy a lot while working on it. Wearing those colorful outfits and veils was a different high! I will always miss playing Anandi character, who was very strong.

Nedostaje mi cak i danas BV! Taj mi je show dao novo prepoznavanje, ucinio me populatnom,mnogo sam uzivala dok sam tamo radila. Nositi te kostime raznih boja i velove, bilo je jedno drugacije zadovoljstvo! Uvek ce mi nedostajati da glumim lik Anandi, koja je bila vrlo snazna.

Ruhi is different/ Ruhi je drugacija

I had a great role in PTKK.In real life too there are many girls like Ruhi who leave home in pursuit of their dreams, some succeed in Bollywood. I wanted to do something different, so I took this up.

Imala sam odlicnu ulogu u PTKK. U stvarnom zivotu, takodjer postoje devojke kao sto je Ruhi, koje napustaju svoj dom u pokusaju da ostvare svoje snove, neke od njih su uspele u Bollywoodu. Zelela sam da uradim nesto drugacije, i zato sam to prihvatila.

Do you not feel you are going through a low phase currently?
Zar ne mislite da trenutno prolazite kroz tesku fazu?

Time is not the same always! There are many offers but I am only choosing those that challenge me. Have to see what exactly happens in the future. I do not slot any time as good phase or bad phase. You must concentrate on your work, if it is good, it will be praised. but by dwelling on futile and negative thoughts, you do not achieve anything in life. When I did BB, I enjoyed it and if I was doing a show, I would not have been able to do it.

Vreme nije uvjek isto! Postoje mnoge ponude, ali ja biram samo one koje za mene predstavljaju izazov. Moram da vidim sta ce se tacno desiti u buducnosti. Ja ne etiketiram bilo koje vreme kao dobra faza ili losa faza. Morate da se skoncentrisete na vas posao, ako ste ga dobro uradili, bit cete pohvaljeni, ali time sto cete se prepustati zaludnim i negativnim mislima, necete postici nista u zivotu. Kada sam radila BB, uzivala sam u tome, a to ne bih mogla da uradim da sam radila neki show.

Like Varun Dhawan and Sidharth Malhotra (she is talking of Bollywood heroes)
Volim Varun Dhawan i Sidharth Malhorta (govori o junacima Bollywooda)

Among the Bollywood heroes, I like VD and SM very much, they are incredibly talented. They are handsome too. whatever they do, they execute with perfection, hence I like them both.

Medjuherojima u Bollywoodu volim jako puno VD i SM, oni su jako talentirani. A i zgodni su.
Sta god da rade, urade to do savrsenstva, i zato ih obojicu volim.


TV as a medium is huge/ TV kao medij je jako velik i vazan

Nowadays, TV has become a huge medium. Right now, I am concentrating on TV for good roles which viewers will appreciate. now even big Bollywood stars are acting in Tv serials, some are hosts, some are judges. Even if you do films, you cannot break off from television.

Danas je TVpostao vrlo vazan medij.Upravo sada, ja se koncentriram na TV, pokusavam da pronadjem dobre uloge, koje ce publika da ceni. Sada cak i velike Bolivudske zvezde glume u TV serijama, neke su voditelji, neke suci. Cak i ako snimas neki film, ne mozes da raskines sa TV.

Good friendship with Ankit Gera/ Dobro prijateljstvo sa Ankit Gera

Ankit Gera, TV actor, is a very good friend and I have come many times to Delhi with him to attend his family functions.. he is not just a good actor but also a goo dhuman being too, hence my friendship with him has lasted. But this is just friendship, do not read beyond that.

Ankit Gera, televizijski glumac, je moj jako dobar prijatelj, bila sam mnogo puta sa njim u Delhiju da prisustvujemo nekim proslavama u njegovoj porodici...on nije samo dobar glumac, on je isto i dobar covek, i zato moje prijateljstvo sa njim traje. Ali to je samo prijateljstvo, nemojte u tome da procitate nista vise od toga.

Always hungry for Momos/ Uvek gladna za Momos

Wherever I go, I like to eat momos ( an originally Nepali snack which is steamed rice dumplings outside filled with a mix of chicken or vegetable mix). When I, come to Delhi, then I find the momos of GK market very yummy!

Bilo gde da idem, volim da jedem momos (originalni snek iz Nepala, na pari kuvane okruglice od rize punjene sa mesavinom piletine ili povrca). Kada dodjem u Delhi, tada kupujem momos u GK prodavnici i oni su bas yummy (ukusni)!

Can't bear praise of other girls by my partner
Ne mogu da podnesem da moj partner hvali druge devojke

Whenever I think of my life partner, I have the image of a guy who is confident, professionally settled ad should love me a lot. but yes, I cannot tolerate one thing, if he praises another female in front of me, I cannot bear it.I wish he should talk only about me and love me only. If he talks of some other girl to me, I will not like it!

Kada god razmisljam o mom zivotnom partneru, imam pred sobom sliku momka koji je samopouzdan, profesionalno ostvaren i mora puno da me voli. Ali da, ja ne mogu da toleriram jednu stvar, ako predamnom hvali neku drugu zenu. To ne mogu da podnesem. Zelim da prica samo o meni i da voli samo mene. Ako mi prica o nekoj drugoj devojci, to mi se nece svideti.

Thank you Vibha for English translation! โค๏ธ ๐Ÿค—
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning friends!

Branka, I did this for my Serbian or non-Hindi knowing friends, the pleasure is entirely mine๐Ÿค—!
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
How are you? Everything alright? Like to hear from you! Love to see you soon! Obviously I miss you! Images

Word Count: 1

Top