Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 49

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobro jutro, drage moje, Good Morning dear friends πŸ€—

Zelim vam lijep vikend i da se dobro odmorite i uzivate 😊
Have a great weekend, rest well and enjoy 😊

Dragice ako zelite da postanete clan SY kluba i da se tamo druzite sa svima nama, sto bi nas sve veoma veselilo, treba da posaljete PM (personal message) to Gina, VerboseG...to je najednostavnije uraditi tako da u SY FC-u pronadjete Ginin post (ona svaki dan pozeli svima dobro jutro, pa je to sigurno vec uradila i danas, nisam bila jos tamo. Ispod njenog posta (kao i ispod svakog posta na IF) ima dugme na kome pise PM, samo to pritisnete i otvorit ce vam se poruka, obavezno popunite Subject, jer ako to nije popunjeno poruka nece otici. Mozete staviti samo Hi

Poslije u kockici za tekst napisete da zelite biti clan SY FC-a (I would like to be a member of SY FC) i to bi bilo to. Poslije ce Gina da stavi Vase ime u member list i nakon toga mozete tamo da pisete i uzivate sa svima nama dok cekamo lijepe vijesti u vezi Prats i SY.😊

Ako bilo sta zelite da znate u vezi pravila ovog foruma ili o bilo cemu sto bi Vam pomoglo u boljem snalazenju i ovde i u FC, samo napisite ovde i mi (koji smo ovde duze) cemo Vam rado pomci.

Sada cu da pokusam da postavim neke slikice da vidim da li mogu da mi se preslikaju sa tog sajta...do sada nisam uspevala, pa da pokusam ponovo
.πŸ˜ƒ

Edit da dodam: Jeeejjj, uspelo mi je Od tri slike dve su mi prosle...Sad cu da dodam jos jednu, savrsenu kreaciju prirode...ako uspem, i da prevedem ove dve mudre izreke na engleski.



Translation: Life has no purpose, LIFE itself IS A PURPOSE!!!!

Fotografija

Translation: Life is only one,
so do everything that you like to do,
and be with people whom you love!



Edited by loveansh - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago



Word Count: 0

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Danas je Sveti prorok Ilija...❀️


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Cao Nataly, duso slatka Zna Gugi

Sabor trubaca je od 6 - 10 Augusta


http://travel.dragacevo.info/sabor-trubaa/program-52-sabora



Super...ko naruceno za Pratyushin rodjendan...πŸ₯³

Balkan, Balkan, Balkan e Balkanjeros, vamos...


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Dragice, dobro dosla ovde negde iznad duge...Smile

Edited by Nataly - 10 years ago
Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Nataly hvala puno , Sad gledala Patrisu od 16.5 2012 , kad je Sid doo u seriju , naa cura izvrsno plee , ko bonbon ,,πŸ˜†β­οΈ
Ivone12 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Tu Kod Mene Su TE serije prekazivaju,,,, ⭐️
Edited by Ivone12 - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Danas je Sveti prorok Ilija...❀️




A od Ilije sunce sve milije 😊 mada ga ni do Ilije nije nesto bilo πŸ˜ƒ

Cao Nato ❀️, moje zlatoπŸ€—, ponekad me ti podsetis na Sv.Iliju gromovnika sto jezdi nebeskim prostranstvima i zapovjeda kisi i gromovima...bas tako i ti jezdis ovim prostranstvima IF i tesko onom ko ti se nadje na putu, jos ako je s pogresne strane Duge πŸ˜‰πŸ˜† taj se sunca nece nagledatiπŸ˜† samo munja i gromova . Mi smo danas Sv.Iliju proslavili u stilu😊, sa kisom i gromovima, mada nije bilo tako strasno kao pre par dana
. πŸ˜ƒ

A sada za nase prijatelje koji ne razumiju jezik.

Today, people in this teritories celebrated St Ilija or St Ellijah, He was a prophet and he was known to command with rain and thunder (that is why we had both today abundantly 😊) As you can see on the picture that Nataly post, as the story goes he is driving carriage with fiery horses all across the clouds (which produce thunderingπŸ˜ƒ)
There is a saying that from today it will be less and less sun😊, not that we had plenty till now.
πŸ˜ƒ



NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Nataly hvala puno , Sad gledala Patrisu od 16.5 2012 , kad je Sid doo u seriju , naa cura izvrsno plee , ko bonbon ,,Star



Cao Dragice πŸ€—, moje pravo ime je Natali, onaj "Y" mi pao na pamet kod registrovanja ovde na IF a potice jos iz gimnazijskih dana...πŸ˜›
Sta se tice Male Neveste, cekaj da dodju epizode gde onaj kiseli krastavac, ona zaba krastaca, onaj kaktus od Totalnog Rasula pocinje da glumi Anandi...🀒 nakon ovog naseg andjela Pratyushe kao Anandi, ima da ti se sve smuci... i "obojani" i Shiv i cela ta serija...😭
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



A od Ilije sunce sve milije Smile mada ga ni do Ilije nije nesto bilo

Cao Nato , moje zlato, ponekad me ti podsetis na Sv.Iliju gromovnika sto jezdi nebeskim prostranstvima i zapovjeda kisi i gromovima...bas tako i ti jezdis ovim prostranstvima IF i tesko onom ko ti se nadje na putu, jos ako je s pogresne strane Duge taj se sunca nece nagledati samo munja i gromova . Mi smo danas Sv.Iliju proslavili u stiluSmile, sa kisom i gromovima, mada nije bilo tako strasno kao pre par dana
.

A sada za nase prijatelje koji ne razumiju jezik.

Today, people in this teritories celebrated St Ilija or St Ellijah, He was a prophet and he was known to command with rain and thunder (that is why we had both today abundantly Smile) As you can see on the picture that Nataly post, as the story goes he is driving carriage with fiery horses all across the clouds (which produce thundering)
There is a saying that from today it will be less and less sunSmile, not that we had plenty till now.






Mama πŸ€—, thank you for comparing me with St. Ellijah...❀️ it means a lot to me...😳
upravo sam nabacila jednu munju na Sid's fan portal...πŸ˜‰ πŸ˜†


Top