Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 48

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Hvala ti Duska β€οΈπŸ€—sto si ovo nase mesto ulepsala nezaboravnim i prekrasnim stihovima naseg Dobrise Cesarica❀️...svi smo mi kapljice koje cine velicanstveni vodopad zivota...i kada bi samo jedna nedostajala i lepota tog slapa bi bila umanjena...😊

Nature Scraps, nature graphics, and nature images for Orkut, Myspace, Facebook, Hi5, Tagged


Tvoje rijeci su dodatno uljepsale i pjesmu i rijeci pjesme i cijeli post !Volim oduvijek tu malu, veliku pjesmicu i stalno mi se "motala" po glavi kad dodjem na "Dugu" ... 😊 i hvala ti za slicicu ,posto meni nisu uspjele 😊..


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


WOW 😳 Kako su slatki, prekrasan siggy Duska πŸ‘πŸ‘πŸ‘β­οΈ ❀️❀️
Samo kada su zajedno, na licima im sijaju ovako iskreni osmesi, sto idu iz ociju , na usne, pa pravo u nase duse.
😳😊
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

Dali neko zna kad pocinje Guca?πŸ˜›




Cao Nataly, duso slatka πŸ€— Zna Gugi πŸ˜›

Sabor trubaca je od 6 - 10 Augusta
πŸ˜ƒ

http://travel.dragacevo.info/sabor-trubaa/program-52-sabora
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Stvarno sam par GODINA pratim Patrisu, i Kod Mene traje serija i ONA glumi Stvarno JE izvrsna u emocijama,, treba Sid uu seriju,, na divnu Ljubav i ra'anje Ljubavi i osjeaja Samo sljepac nevidi, sudbina spoji,,πŸ˜†



Secam se toga kada je Sid trebao da udje u seriju, bas su tada slavili 1000-tu epizodu i njih dvoje su bili tamo, i secam se tog njihovog prvog zajednickog intervjua, pomislila sam, ovo dvoje ce zapaliti seriju, i tako je i bilo...




Prva slika u drugom redu, njen izraz lica, kada ga je novinar pitao sta misli o njoj, i on je odgovorio da je prekrasna....😊

Zadnja slika u drugom redu...to je doslo posle, to je slika sa probe, to je SY, i njihova magija
.
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



WOW 😳 Kako su slatki, prekrasan siggy Duska ❀️
Samo kada su zajedno, na licima im sijaju ovako iskreni osmesi, sto idu iz ociju , na usne, pa pravo u nase duse.
😳😊


Hvala ti .Prekrasni su i neodoljivi , njih dvoje , kao i uvijek , kada su skupa .😊


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dear friends, please welcome Ivone12 in our group. 😊
Her name is Dragica and she love Prats and SidYusha, the same as we all do. ❀️

ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

Branka hvala VAM Puno, na ovim ljepim rjeima iskreno me obradovala, ba tako ovjek se vee ZA nekog Komu priraste srcu, tako ja Sebi veem srcem osjetim Ljubav utoj divnoj Curi i toplinu, Patrisa NAS SVE spojila, osjeam daje Iona ko MI, da Voli ljude OKO Sebe,, ljep pozdrav,jasam Dragica,, Pozdrav,,😊



Dragice ,dobro dosla na nasu prekrasnu Dugu , na ovo veoma posebno mjesto. Ovo je mjesto ljepote , mjesto ljubavi i beskonacnosti... SY zauvijek !😊
Edited by ahilajkula - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


🀣 Oh, poor hedgehog, he had a tough week, it looks like πŸ˜ƒ

I am late as always, here, the Friday is finished it is already Saturday, early hours, so guess I can tell you Good Morning my dear Riyu, or is it a day already, at your place? 😊
Anyhow, it is so good to see you around, my sweet Didi.πŸ€— Hope you are feeling better...❀️

@ SeethaπŸ€—, I hope you are also feeling better now and that your viral fever is reduced. Wishing you fast recovery, dear.❀️

@ VibhaπŸ€—, you should take care about your health as well ❀️, with all this rain that is falling in Mumbai, looks like we have similar weather. πŸ˜•

@ Duska πŸ€—, beautiful siggies & good morning, such a cute kids, hope you are fine, as well. ❀️

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning friends!

Warm welcomeπŸ€— to Dragica to this place full of color, love and beautiful rainbows! I am sure you will enjoy here, I am Vibha!

Duska, such lovely kids' pic you posted and great poem!
Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobar dan dragi moji prijatelji.πŸ€—β€οΈπŸ€—
Zeljno iscekujem rodjendan nase Prats.Nadam se tada lepim slikama i jos lepsim vestima...
SY zauvek u mom srcu i dusi❀️❀️❀️
Top