Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 38

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

cygnet9 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Good Morning to you all my sweet Serbian Friends😃
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning all!

Riya love your kissing cats!
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Have a relaxing weekend...😛




Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica



Kao sto sam vise puta rekla Branka duso moja
Nemogu opisati ove osecaje,zaista su neverovatni i posebni.
Moji prijatelji sto na fb,vi ovde na IF ste ucinili ovaj dan da se osecam specijalno i upravo posebno. Ovaj mi je dan doneo toliko ljubavi,toliko emotivno sve to za mene ,😭😭😭prosto da ostajem bez reci jer ne mogu na pravi nacin u ovom mom emotivnom stanju da se iskazem onako kako bi htela i kako to vi svi zasluzujete.ovaj dan se ne zaboravlja,urezali ste mi ga u srce svi vi dragi ljudi sirom planete ,moji najmiliji da cu pamtiti celog zivota,jer su ovo jedni od mojih najsrecnijih trenutaka u zivotu.😳
Veoma sam zahvalna od sveg srca moga, 🤗svim prijateljima koji su mi uputili toliko toga,toliko lepote i ljubavi u jednom jedinom danu da prosto ne znam kako da se nosim sa tom kolicinom.

I can not describe this feelings, they are truly unbelievable and special.
My friends, those from FB and you here on IF made me feel really special on this day. This day brought to me so much love, all this is so emotional for me 😭😭😭, so much that I am just speechless, because I can not find a proper words, in this emotional state that I am in right now, to say everything I would like to say, and the way you all deserve.

This day is unforgettable for me, all of you dear people, all around this Planet, engraved this day in my heart, my dearest friends, so I will remember it the whole my life, because this are one of the happiest moments in my life.
😳

I am truly grateful, from all my heart
🤗 to all my friends who send me best wishes and send me so much love and beauty in this one day, that I truly do not know how to cope with all this emotions.

Hvala najdraza moja,na ovakom divnom gestu koliko samo ti je trebalo vremena sa tvojim PC da sve to postavis na vise mesta i da pre toga pronadjes sve to ,divne citate,poruke i poklone i toliko toga lepog da napises ,zaista ne znam na koji nacin da ti se zahvalim.
Hvala ti za divan meni i lepo vince pa uzdravlje duso moja

Pocecemo da mezimo 😆uskoro...dok stignu gosti😳
A do tada jedno veliko❤️ od mene za tebe i sve vas🤗

And here is from me one big
❤️ for all of you 🤗


bold...I translated Biki's words dedicated to all of you dear friends who made her day really special. 😊

Hvala na srcu i prekrasnim recima Bikice, lepotice ❤️🤗Candy graphics⭐️

I hvala ti na svim ovim prekrasnim avisima iz SY GPA plesa, toliko su carobni, da sam lepo stala i gledala ih i potpuno se u njima pogubila, jos i ova predivna pesma uz koju su SY plesali a cije reci tako divno pasu SidYushi, stvarno neprocenjivo ❤️👏

Drago mi je da su te nasi postovi ucinili srecnom, uvek volim da vidim osmeh na tvom licu. A sto se tice mog kompjutera, on i ja smo sklopili dil da ima da se lepo urazumi ova dva dana, da ja mogu na miru da pozavrsavam sve sto sam isplanirala, i da vidis poslusao me je (hvala Bogu za sitne radosti 😊) i lepo je saradjivao...naravno, danas vec opet gura po svome, i kida mi zivce...ali sta da se radi...upo*nija sam ja toliko mnogo vise od te kutije pune nekih cudnih zicica.😆

Nadam se da si prsle noci ugledala neku zvezdicu padalici i pozelela zelju, zelim da ti se sve zelje ispune, a sigurna sam da ti je jedna od njih, bas kao i svima nama ovde ispod duge, da vidimo ponovo SY zajedno u nekoj novoj seriji. Valjda ce to da nam se i ostvari...evo ovde kisa zvezda padalica ovde iznad ovog prekrasnog mesta obojenohg duginim bojama i SYinom magijom ⭐️

Candy images dolls Candy graphics
https://i.imgur.com/pSRVwc8.jpg

Siggy je napravila nasa carobnica Bikica ❤️ Dollz pictures dolls⭐️Love you comment gifs
Edited by loveansh - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Mama , imam ideju: kako bi bilo da ti ovde na Dugi postavljas prevod Nehine najnovije story "Bound by fate"?! Meni nije problem da citam na Nehinom blogu na engleskom ali mozda bi se neki od nas radovali kad bi mogli onako opusteno da citaju tu story na srpskom, bez davljenja sa Gugijevom salatom od prevoda... verujem da Neha nebi imala nista protiv... vec ova prva 4 nastavka obecavaju jednu u svakom pogledu vanserijsku story... bilo bi lepo kad bi nas vise ostavljalo komentare na Nehinom blogu... kako bilo da bilo, ja i moje drustvo iz tima smo sa velikim nestrpljenjem iscekivali Nehinu novu story...⭐️

http://nniks.wordpress.com/2014/07/24/bound-by-fate-ch-4/ ❤️
Edited by Nataly - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Good Morning Riyu, my sweet Didi ❤️ Good morning comment gifs🤗

Such a cute kittens...they are truly enjoying life. my dog come to greet them, brought some friends with him...but before that, I have one quote for you, and a piece of this beautiful place over the rainbow, where you can come and dream your dreams...So, first Quote:

"When I'm old, I'm never going to say:"I didn't do this" or "I regret that."
I am going to say: "I don't regret a damn thing. I came, I went, and I did it all."
-Kim Basinger


So, my sweet Riyu ...

"Write it on your heart, that every day is the best day in the year." - Ralph Waldo Emerson

So, here is a part of the ocean for you my sweet Island girl, and you are a Queen of the sea
⭐️

Candy images dolls Candy graphics

https://i.imgur.com/oAq7pm0.jpg

Siggy created by Bikica ❤️

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ppp333

Good Morning to you all my sweet Serbian Friends😃



Good Morning to you, sweet Padmaja 🤗

"Carpe diem" "Seize the day!" "Enjoy the moment"

Or how Gore Vidal would say:


"Each day that I live I say to myself: The visible world is mine, use it, change it, but be quick, for the night comes all too fast, and nothing is ever entirely finished...nothing."


Candy images dolls Candy pictures dolls

Another one, this one is for Seetha ❤️, I missed her today 🤗

"To see a World in a grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower,
Hold infinity in the palm of your hand
and Eternity in an hour."
- William Blake


Candy images dolls Candy pictures dolls


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning all!

Riya love your kissing cats!



Good Morning Vibha ❤️, my pyaari Saheli 🤗

I have some Quotes for you too, know you love them.
😊

Do not linger to gather flowers to keep them,
but walk on, for flowers will keep themselves
blooming all your way.!
- Rabindranath Tagore


"Life is in the here and now, not in there and afterwards.
The day, with all the travail and joy that it brings to our
doorstep, is the expression of eternal life.
Either we meet it, we live it -or we miss it."
- Vimala Thakar


Candy images dollsCandy pictures dolls

https://i.imgur.com/yN6Zzs6.jpg

Siggy created by Bikica ❤️




Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Have a relaxing weekend...😛




🤣 Dobra fora!!!

Cao Nato ❤️, moje zlato 🤗 Candy pictures dollsHow is the holiday??

Vidim da planiras zesci vikend, samo tako, kad je odmor treba se odmoriti sve u sesnaest.
Posto vidim da te Neha katapultirala na sedmo nebo sa njenom pricom, verujem da ce ti ovaj deo Duge najbolje odgovarati da sanjas o SY u Nehinoj prici...

Candy images dollsCandy pictures dolls

Imam i za tebe jedan citat, sta cu u tome sam djiru veceras...😆

"It is time to come to your senses. You are to live and to learn to laugh.
You are to learn to listen to the cursed radio music of life, and to
reverence the spirit behind it, and to laugh at its distortions.
So, there you are. More will not be asked of you."
- Herman Hesse


"After all, today is the tomorrow you worried about yesterday."
😆

https://i.imgur.com/KYd2NoP.jpg
Credit for siggy: Bikica ❤️ Candy pictures dolls⭐️
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro vece devojke
Nadam se da ste sve dobro,zdravo i da ste mi vesele
Ja sam veoma zauzeta,sutra mi stize rodbina-gosti,ceo dan sam vrsila pripreme za docek i pala s'nogu od umora. Bice mi ovde par dana ,ako uspem ovako u kasne sate da se javnem kada budu zaspali(mada i oni kasno idu na spavanje😆)ali nacu nacina da se oglasim ,nadam se😳
Ovo je moja parola😳 koju je napisao Don Huan😉

-------------------------------
Ako ljubav, radost, toplotu i slast ja sam sobom ne nosim - nece mi ih ni drugi dati.
A ja, sa srcem punim blazenstva, necu drugoga usreciti ako on stoji predamnom hladan i bez snage."
Gete

-----------------------------------
Postoje trenutci koji pruze one jednostavne teme, u kojima pozelis onako sebicno produljiti minute, sate...da traju.
Zasiju se za dusu, tamo gdje je riznica dragocenih stvari i gdje cuvas najlepse dodire zivota, sa onima koje volis.

Edited by Bikica - 10 years ago
Top