Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 37

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Happiest ever birthday to my amazing friend, Biki, you are one of a kind!

You are so warm, so loving, so sensitive, so selfless,so true!

Every creation of yours is a work of art, whether your writings or avis/siggies, caps,/collages, you lift them to a magnificent level because they are infused with so much love!

There is so much joy in wishing you a great day and a wonderful year because the wishes come from the heart for a beautiful person!

Sorry, Biki, my dear friend, wanted to post some flowers for you but my net is limping today and is loading only written matter, so once again, wishing life is a bed of flowers for you!

My sweet soul ,darling Vibha,You ❤️are my favorite flowers,so that there is no need for the other pictures.😳
Your presence with such wonderful emotional words, make my magic.
I have never experienced something beautiful like this in my life,on this day. I have now experienced it thanks to my dear friends .You, dear Vibha you are one of them.
I love so much
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: riya_ss9

HAPPY BIRTHDAY BIKI, MY LOVELY MAGICIAN AND BEAUTIFUL FRIEND.


Happy Birthday Images
Happy Birthday to you! Images


Happy Birthday Images

My sweetheart ,darling Riya
Love you so much, it's hard to explain.
Long we're together on this trip here, you know me well and I am grateful to God ,the two of us met here My so cute Riya
Thank you for all the support, respect and love, you gave me

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Draga moja slavljenice 🥳 Mila moja Bikice, duso moja prekrasna ❤️ drago mi je da ti se svidio rodjendanski post, suzice i osmesi, bas kao u zivotu, kisa i duga posle nje, sve reci napisane su iz dubine moje duse, davno dotaknute tvojom carolijom...Volem i ljubim te ja, sreco moja medena 🤗 Divna je pesma od Dina Merlina, udara u dusu...

Danas ceo dan pevusim u sebi: Danas nam je divan dan...divan dan...nasoj Bikici rodjendan...toliko srece si dala drugima, red je da se malo vrati i da ovo mesto ispod duge bude veselo i ispunjeno muzikom, plesom, dobrom klopom, nekim dobrim crnim vinom...ma ima da bude zurka sve u sesnaest...evo malo klopice da pregurate do glavne gozbe...zna se kako se slavi u ovim krajevima
😉😆











Zivela ti nama sto godina i uvek bila srecna i vesela!

U to ime: ZIVELI!!!! CHEERS!!!




ili belog CHEERS!!!!!





Kao sto sam vise puta rekla Branka duso moja
Nemogu opisati ove osecaje,zaista su neverovatni i posebni.
Moji prijatelji sto na fb,vi ovde na IF ste ucinili ovaj dan da se osecam specijalno i upravo posebno. Ovaj mi je dan doneo toliko ljubavi,toliko emotivno sve to za mene ,😭😭😭prosto da ostajem bez reci jer ne mogu na pravi nacin u ovom mom emotivnom stanju da se iskazem onako kako bi htela i kako to vi svi zasluzujete.ovaj dan se ne zaboravlja,urezali ste mi ga u srce svi vi dragi ljudi sirom planete ,moji najmiliji da cu pamtiti celog zivota,jer su ovo jedni od mojih najsrecnijih trenutaka u zivotu.😳
Veoma sam zahvalna od sveg srca moga, 🤗svim prijateljima koji su mi uputili toliko toga,toliko lepote i ljubavi u jednom jedinom danu da prosto ne znam kako da se nosim sa tom kolicinom.

Hvala najdraza moja,na ovakom divnom gestu koliko samo ti je trebalo vremena sa tvojim PC da sve to postavis na vise mesta i da pre toga pronadjes sve to ,divne citate,poruke i poklone i toliko toga lepog da napises ,zaista ne znam na koji nacin da ti se zahvalim.
Hvala ti za divan meni i lepo vince pa uzdravlje duso moja

Pocecemo da mezimo 😆uskoro...dok stignu gosti😳
A do tada jedno veliko❤️ od mene za tebe i sve vas🤗

Edited by Bikica - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
A sada malo muzike i spremimo se za ples... 😃
Zelim kada dodjem da vidim kako igrate i veselite se

Da ste mi svi zivi,zdravi ,sreci i zadovoljni. Zivele vi meni i srecne bile 🥳
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Draga moja Biki 🤗 , sad malopre udjoh na SYFC i procitah da se moje cestitke tebi uopste ne vide...stvarno vise ne znam u cemu je stvar, dali u mom LT-u ili u mom bezicnom internetu...ali evo, posto ja nisam od onih koji se tek tako predaju, pokusat cu ponovno...u svakom slucaju, jos uvek je 24.7.2014 i ja ti od sveg srca i duse zelim sve ono sto si i ti sama zelis...❤️

SRECAN TI RODJENDAN MOJ BIKINARDO...🥳


Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Draga moja Biki 🤗 , sad malopre udjoh na SYFC i procitah da se moje cestitke tebi uopste ne vide...stvarno vise ne znam u cemu je stvar, dali u mom LT-u ili u mom bezicnom internetu...ali evo, posto ja nisam od onih koji se tek tako predaju, pokusat cu ponovno...u svakom slucaju, jos uvek je 24.7.2014 i ja ti od sveg srca i duse zelim sve ono sto si i ti sama zelis...❤️

SRECAN TI RODJENDAN MOJ BIKINARDO...🥳


Nats Draga uopste nije vazno sto mi se nije prikazalo to sto si postavila,zato sam ti se zahvalila na trudu jer sam videla da si postavila nesto ali samo kockice prikazane,nemoj da se nerviras zbog toga🤗
Meni je najbitnije lepa rec a to sam dobila od tebe i mnogih od vas. zato mi je ovo poseban dan
Hvala ti neizmerno i za tamo i za ovo ovde ,hvala od srca na tvom trudu i upo*nosti,sad vidim ovu divnu poruku hvala na svemu
Edited by Bikica - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica





Dobro vece🥳
Da li se ovde slavi nesto Cici Cici
Dosla sam ovde pre 15 min ,ugledala sam ovaj neverovatan,predivan i jako emotivan post upucen meni od strane jedne divne zene,zene koja odise svojom neznoscu,toplinom,ljubaznoscu,nesebicnosti,pre svega tolikom ljubavlju gde god da se pojavi ,zenom koja me odrzala u ovom putovanju kroz IF, zbog koje sam odlazeci i vracala se zbog tolike ljubavi koju ta zena ima a to je jedan od mojih najboljih,najvernijih prijatelja, a ta zena je upravo moja najdraza,naiskrenija,najvernija, prijateljica upravo osoba kojoj quotiram ovaj post Moja Branka ,moje srce,dusa Cici slatka❤️
Zelim istaci da sam ovih 15 min gledajuci i citajuci ovaj neverovatan post dragi moj najbolji prijatelju,moja Branka,❤️plakala sam😭 od srece😭 ,toliko radostiCici da nisam mogla odmah pisati jer su suze tekle 😭kao reka,nisam ih mogla zaustaviti,a ruke su drhtale..i sve . od srece ,od tolikog blazenstva,ljubavi Cici koje sam dozivela kroz ovaj post,ne samo ovaj,nego kroz sve dosadasnje postove i PM od tvoje❤️ strane upucene meni.Cici
Nikad me nisi napustila,od pocetka smo ovde zajedno,prezivele mnogo toga,jer nismo dozvolile drugim licima da sruse ono nase a to je ono najvece Ljubav ❤️prema pravom prijatelju .
Zato sam neizmerno zahvalna dragom Bogu sto me naveo na ovaj put ,pokazao mi da ima jos divnih ljudi na ovom svetu i uputio me tebi ,❤️zahvalna sam i nasem voljenom paru SidYusha,zbog kojih smo mnogi dosli ovde i stvorili velika prijateljstva koja ce trajati vecno.
Jos nesto koliko su mi suze tekle citajuci i gledajuci ali kad sam dosla do Sida i Prats i njihovih reci tada me je zalio i smeh,u isto vreme suze i smeh ,to ti je isto kao kada pada kisa i sunce izadje i pojavi se Duga ...i kod mene se pojavila takva duga da lepsu videla u zivotu nisam.😳
Hvala ti od sveg mog srca i duse moje ,hvala na svemu,hvala na divnom prijateljstvu❤️


Nemogu da opisem svoje sadasnje stanje ali pocecu ovako ,pa nastavljam u delovima 😉
I can not describe how I felt today, but I will start like this 😉

Stigla sam na zurku😳
I arrived to the party 😳
I dobila najlepse,najdraze ,najmirisnije cvece a to je Branka ❤️ ,
moji dragi prijatelji🤗 i magicna SY❤️
And received the most beautiful, dearest, the most fragrant flowers, and that is
Branka
❤️, my dear friends🤗 and magical SY❤️
Ziveli Cheers

A u toku dana nastavljamo ,jer trebamo malo na zurci i zaplesati zar ne ❤️
And during the day we will continue, because we should dance on the party, isn't it?



Biki, ljubavi, hvala ti na svim toplim recima koje si mi uputila😳 i na ovim prekrasnim avisima koje si postavila.
👏👏👏 ⭐️⭐️⭐️

Teddy Bear Glitters Volim i ljubim te ja, draga moja srecice Teddy Bear Codes

Dobro ti nama dosla na zurku, lepa ti je haljinica, a jos lepsi partner 😳😉
Welcome Biki on the party, you have a beautiful dress, and even better companion..😳😉

A i mi smo se namontirale, obukle stiklice i spremile se za ples...
We put our fancy dresses and high heels, and were ready for dance...

Dance Greetings

We put our makeup on...
😳
Betty Boop Codes

And we rock all night through...😊

Dance ecards Betty Boop Cards

And so...

Dance Animations
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Nats Draga uopste nije vazno sto mi se nije prikazalo to sto si postavila,zato sam ti se zahvalila na trudu jer sam videla da si postavila nesto ali samo kockice prikazane,nemoj da se nerviras zbog togaHug
Meni je najbitnije lepa rec a to sam dobila od tebe i mnogih od vas. zato mi je ovo poseban dan [Slika: urra10.gif]
Hvala ti neizmerno i za tamo i za ovo ovde ,hvala od srca na tvom trudu i upo*nosti,sad vidim ovu divnu poruku hvala na svemu



Ufff...sad mi je lakse...i opet se potvrdilo ono: cudni su Bozji puti...nije obelodanio moju poruku tebi na engleskom ali jeste na srpskom...a samo ON, GOSPOD zna zasto...



Edited by Nataly - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Drage moje, ne mogu da zaspem od prevelike srece i radosti koje su mi ove veceri unele posebne osobe ❤️koje su u mom srcu.🤗
Dear friends, I can not sleep from the great hapiness and joy that some special people brought into my life tonight

Pre dolaska ovde,dobila sam poruku jos od jedne posebne osobe❤️ i to prelepu cestitku i pesmu koja je toliko podsetila na mene i kaze posebno refren.😳
Tada sam vec pocela plakati,plakala sam i slusala pesmu dugo 😭(zato me nije ni bilo ranije ovde),dosla sam ovde sa svezim suzama i onda ugledala Brankin post...pa sam lepo nastavila 😭😭😭 ,pa se malo smirila,pa nastavak stize poruka od veoma vazne osobe za mene...❤️
Before I come here, I got a message from one special person
❤️, beautiful card and a song that reminded her on me, especially refren😳 Than I already started to cry, so I cry long, and listen to the song...(that is why I did not come earlier), come here with tears in my eyes and than I saw Branka's post...so I continue 😭😭😭.I calm down a bit later on and received a message from a person very important to me.❤️

Toliko emocija ,toliko ljubavi i topline nisam dozivela kao ove noci koja ce biti urezana vecno ,koja ce se vecno pamtiti .Hvala vam na svemu.
So much emotions, so much love and warmth i never experienced like this night, and this night will stay engraved in my memories forever, I will always remember it. Thank you all for everything.

Zelim podeliti ovu pesmu koju sam dobila od meni dragog bica,osobe koju puno volim i postujem,do koje mi je jako stalo i kojoj zelim svu srecu i ljubav ovog sveta.❤️
I want to share with you this song that I got from my dear friend, person that I love a lot and respect, the one that I care so much and wish her all happiness and love of this world.
❤️

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=gyvR-Fx3Kb8&app=desktop#[/YOUTUBE]

ps.Oprostite...ne zelim zvucati hvalisavo,niti vazno,niti sam se tako ponasala niti predstavljala,niti sam od tih likova,htela sam samo podeliti svoju veliku radost i pomenuti meni voljena bica❤️ u zivotu i zahvaliti se na tolikoj paznji i ljubavi koju su uputile meni ,🤗kao i vecina devojaka ovde na IF.🤗
Od sveg srca hvala svima🤗

PS. sorry, I do not want to sound important nor do I want to bragg here, nor was I ever like this nor did I represent myself in that light, I just wanted to share with you my immense happiness
that I feel now, and mention people that I love❤️ in my life, and I wanted to thank you for all that love and attention that you addressed to me,🤗 the same like the other girls here on IF.
I thank you all from my heart
🤗



Biki, ljubavi ❤️, prevela sam ovo sto si napisala nasim dragim prijateljima koji ne znaju nas jezik. Jos jednom, budi mi uvek srecna i vesela😊 . Ljubim te, duso prekrasna.🤗
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
good morning quotes photo: GOOD MORNING Cats_Love_07.jpg
Good Morning All.
Top