Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 30

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Drage moje popaljene devojcice, meni ovaj moj olinjali matori kompjuter non stop trokira, veza puca, nije lako izdrzati svu tu vrelinu, tope se kablovi a ja nista ne postizavam, izgubljena totalno u prostoru i vremenuDay Dreaming (samo se ti oblizuj cica maco...kako bre ti sve to izdrzavas dok radis te Caps, mene bi odavno vec lecili na hitnoj ) .

Pa dobro dete, gde je neka pesma da nas trgne iz transa, onako neka zesca...nemoj ti meni neku romantiku da se raspilavim jos zesce...Biki ljubavi, ti si neverovatna, pola nas nije uspelo da odgleda link, a ti vec i Caps izvadila i sve nas totalno izbezumila...ja sad ne mogu stavljati emotikone jer cim otvorim dva prozorceta ode mast u propast a ja u zemlju nedodjiju. Ljubim vas obadve...valjda cu neku da pohvatam na ovim nasim mestima.



Draga nasa popaljena mama, ja stvarno vise ne znam ko tu vise trokira, ti ili tvoj Misko 😆...
a sta se veze tice, pokusaj sa peglom: okreni na pamuk pa kad se lampica ugasi a ti pritisni peglu na uvo i vrisni "HALOOO"...🤣

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Opa Biki, lepe su ti okice, sigurna sam da bi se zekica u njima pogubio A i ostalo nije za bacit. Star Ma, ti si zasluzila svaku pohvalu...i uzivaj u tome. Star
Mi smo srecni sto te imamo i sto mozemo da uzivamo u tvojim prekrasnim kreacjama. Mene ovaj moj kompjuter maksimalno zeza ovih dana, pojma nemam koji mu je vrag, reuma, sta li je pa setalno koci, tako da nisam uspela da pritisnem Like na svim postovima, pa se svi smatrajte lajknutim, takodjer nisam uspela da odgovorim na sve postove sto sam htela, a skoro ce zora...sada cu da prevedem ovo tvoje gore sto si napisala, za nase prijatelje, a za tebe , mila moja...to u vezi spuzvice (gumice) koja bi izbrisala ono sto osecamo iz nasih dusa, naravno da nemma sanse, ne postoji takva gumica...a i Sundjer Bob voli dugu i one, koje clanovi ove Duge vole




Za sve Caps koje si uradila jedno veliko HVALA i jos jedno veliko





Ma zekica bi sa okica odmah presao na rajsferslus...😆 jos ako mu zapne, ima da pocepa celu mini-haljinicu...a te haltere ce poneti kao suvenir...🤣

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Cao Nataly , duso slatka🤗, jesi li tu u sitne sate😊...vidi koga sam dovela 😊

https://i.imgur.com/gXBBpj2.png
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro vece i ovde svima🤗
U poslu sam oprostite samo usput upadam,zavrsavala u fan klubovima itd,clancima😉 Pozdrav svim clanovima prelepe "Duge"❤️
Pa da postavim i ovde malo da usarenim 😳




Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Ej bre Biki, sta imas protiv moje "bad medicine"?! Bon Jovi rastura kako god da okrenes... nije on kriv sto smo mi sve sa vina presle na mleko... jaooo...ajde, daj nam Tom Jones...pretpostavljam da se radi o "sex bomb"...

Nats 😆 Uzalud i vatrogasci i sve...nema izgore sea i dalje konzumiram isto evo ga sad u kompletu i sad brisem ...nastavljam raditi


NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Sex bomb... Biki bre, bas si bezobrazna...LOL to ti meni za laku noc...to set me slow...
Edited by Nataly - 10 years ago
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
funny dog pictures - GOOD MORNING MY BOWL'S EMPTEH

Word Count: 0

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh

Cao Nataly , duso slatkaHug, jesi li tu u sitne sate...vidi koga sam dovela




Mama, ja stvarno obozavam Pratsie ali odlepljujem samo na "Toweliya style"




Edited by Nataly - 10 years ago
cygnet9 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
This is to all my Serbian Friends who does not know to give up and who are romantic and passionate yet humble.


seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
My dear Pratsians ...have a nice sunny weekend !
Yes ...Sidyusha are waiting there ...on the edge of the Rainbow ...and looking in to the Horizon ...dreaming and roaming on starry paths ...occasional musical murmurings and everlasting sweet nothings ! Yes ...they want to meet all of you soon ...soon ...they are coming ! Are you people ready to receive them ???😊
Edited by SEETHA.K - 10 years ago
Top