Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 26

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Dobro vece i ovde
Posto sam se zadrzala vadeci caps iz filma mog mada nije neki snimak,najbolji ce biti kada se pojavi na YT.😉
Tako da ovaj glavni deo capsa prenosim ovde -usput pijem mleko i umirem od vrucine pokusavam se ohladiti mada je nemoguce , jao postidela sam se sad
Uzivajte devojke -Ljubav svima

Edited by Bikica - 10 years ago
cygnet9 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Hello and Good Night Serbian Friends😃. Beautiful Caps and Siggies.
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Biki...🤗 palis li me palis...😆 sve onako na tenane...malo odelce pa onda Toweliya...😲 ko grom iz vedrog neba...cekaj malo, samo da prebaci sajt...pa da ti opalim odgovarajucu bubicu...mislim, tvoju bubicu...🤣
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Ufff...a tek ovo kad pije MLEKO...😉 pa kad proguta onu poslednju kap iz case...😛 ja bre progutam vlastitu slinu...😃 kad sam bila mala terao me moj cale svaki dan da pijem mleko i to 3 puta na dan...a ja ga prolevala malo u sudoperu, malo kroz prozor...a sad dobila nenormalan apetit i to samo na mleko...😆
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

http://www.india-forums.com/bollywood/hot-n-happening/44727-humpty-sharma-outstanding-love-story-kunal-kohli.htm ---Friday, July 11, 2014

http://www.india-forums.com/bollywood/film-reviews/44710-movie-review-humpty-sharma-ki-dhulaniya.htm ---- Friday, July 11, 2014


http://www.india-forums.com/tellybuzz/news-releases/20658-watch-career-woman-ruhi-march-towards-the-ultimate-challenge.htm ---Friday, July 11, 2014 |

Pogledajte ova tri clanka koja su trebala da izidju 11. jula na IF-u !!! Dva prva su od Sidda , a zadnji je od Prat , koji je tek izisao danas sa starim datumom .

Ova dva clanka od Sidda su izostavili i nisu evidentirani u njegovom fan klubu , pa vecina fanova i nije vidjela ova dva clanka .

Netko , uobicajeno , podmece i otezava zivot , ovim divnim mladim ljudima , koristeci njihovu veliku popularnost za svoje vlastite svrhe , a da ne pricamo o namjestanju afera sa njihovim najboljim prijateljima .

Svi znamo , ko ce , unatoc svemu , biti veliki pobjednik na kraju , a ko ce zavrsiti na najgori moguci nacin , onako kako i zasluzuje .

SidYusha zauvijek !!!


Look at these three articles that were supposed to come out on July 11 on the IF-in! The first two are from Sidda, and the last of the Prat, who just came out today with old date.

These two articles of Sidda are left out and are not recorded in his fan club, and most of the fans did not see these two articles.

Someone, like usually and always , makes life difficult, these wonderful young people, using their huge popularity for their own purposes, not to talk about inventing affair with their best friends.

We all know, who will, in spite of everything, to be the big winner at the end, and who will end up in the worst possible way, as it deserves.

SidYusha forever!





Edited by ahilajkula - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

Biki...🤗 palis li me palis...😆 sve onako na tenane...malo odelce pa onda Toweliya...😲 ko grom iz vedrog neba...cekaj malo, samo da prebaci sajt...pa da ti opalim odgovarajucu bubicu...mislim, tvoju bubicu...🤣

Nats Cici Ja sam opaljena i zapaljena odavno,a sve je pocelo izlazkom ispod tusa Cicipa kada sam se tek onda upalila evo jos se nisam ugasila Cici ,dzaba i mleko sto sam pila i pijem i dalje Cici ,jos se debelo iznervirahCici na sajtu gde to postavljam,ostadoh 6 h oko svega... Cici...oci mi umalo ispale a sad lepo cekam te za tu Cicipesmu,necu li doci malo k'sebi ,posle eksplozije Cici
Edited by Bikica - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: ahilajkula


Branka ,Brankic ,predivne ste sve doista .Veoma se ugodno osjecam na ovim stranicama. Zapravo,osjecam se kao kod svoje kuce ,svoj na svome ...mislim i na Dugu i na SY.Veoma sam kreativna od rodjenja(bez lazne skromnosti) ,ali sam se,tek nedavno malo upoznala sa kreiranjem ovih slicica . Inace na twiteru nisam posebno aktivna ,ali redovno provirim kod Sidda i Prat ,pa ako bude trebalo za neku novu akciju ,tu sam kao pojacanje .Lijepo je biti kod kuce ,medju svojima ...Volim vas sve drage moje SidYushe ,koje sad ,uglavnom sve mirno spavate i sanjate SY snove .Bog vas blagoslovio !
p.s.Tvoje sve kreacije su predivne ,a prvjenci su najdrazi 😊 .Vidim u stvari da su na ovim nasim stranicama sve talentovane i veoma kreativne cure na celu sa nasom Biki . Sve za nasu SY. Nadam se i vjerujem da i oni misle o nama i da nas vole kao i mi njih 😊 . Brankic 🤗!SidYushe ❤️ !




Draga moja Duska, duso medena, drago mi je da se ugodno osecas na ovim stranicama. Duga i SY FC i jesu nase kuce, nas dom, za sve one koji vole SY, jedino sto ovde imamo sansu da pisemo na nasem jeziku. Sy je uvek u nasim srcima i to nas sve zajedno povezuje. Sigurna sam da i oni misle na nas i vole nas bas kao i mi njih. Te emocije i toliko ljubavi ne mogu da ostanu neprimecene i sigurna sam da su i Prats i Sid svesni osecanja koja bude u dusi svakog SYianca. Drago mi je da ces da se pridruzis u svim buducim akcijama na twitteru...Alisha (lishu_) vodi tamo SY FC...SYFanology...tako da ce sigurno biti akcija i dalje, kada je god neki znacajni datum za SY...twitter bude prepun twittova sa njihovim slikama...

Prekrasne su te slike koje kreiras, toliko romanticne i divne bas poput SY-e. SY je oduvek uspela da u ljudima pobudi zelju za stvaranjem, pa tako i ovde a i u FC-u ima mnogo kreativnih ljudi, medju kojima je Biki zasluzeno odnela titulu najkreativnije, jer su nas njeni Caps, sigiji, avisi i prekrasni SY VMs uvek ispunjavali srecom i ulepsavali nam svaki trenutak ovde u SY carstvu...Evo, jedan od prekrasnih Bikicinih siggija❤️.


❤️❤️
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Uradih ovo caskom za fan klub😉

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Nats Cici Ja sam opaljena i zapaljena odavno,a sve je pocelo izlazkom ispod tusa Cicipa kada sam se tek onda upalila evo jos se nisam ugasila Cici ,dzaba i mleko sto sam pila i pijem i dalje Cici ,jos se debelo iznervirahCici na sajtu gde to postavljam,ostadoh 6 h oko svega... Cici...oci mi umalo ispale a sad lepo cekam te za tu Cicipesmu,necu li doci malo k'sebi ,posle eksplozije Cici



Drage moje popaljene devojcice😳, meni ovaj moj olinjali matori kompjuter non stop trokira, veza puca, nije lako izdrzati svu tu vrelinu😳😳😳, tope se kablovi a ja nista ne postizavam, izgubljena totalno u prostoru i vremenu (samo se ti oblizuj cica maco...kako bre ti sve to izdrzavas dok radis te Caps, mene bi odavno vec lecili na hitnoj 😆) .

Pa dobro dete, gde je neka pesma da nas trgne iz transa, onako neka zesca...nemoj ti meni neku romantiku da se raspilavim jos zesce...Biki ljubavi, ti si neverovatna, pola nas nije uspelo da odgleda link, a ti vec i Caps izvadila i sve nas totalno izbezumila...ja sad ne mogu stavljati emotikone jer cim otvorim dva prozorceta ode mast u propast a ja u zemlju nedodjiju. Ljubim vas obadve...valjda cu neku da pohvatam na ovim nasim mestima.
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Uradih ovo caskom za fan klub😉



WOW, Biki, prekrasni sigiji⭐️⭐️⭐️, oboje su toliko lepi i slatki, duse medene ❤️ ❤️. Tebi caskom a nama za vecitoo uzivanje, bozanstveno. 👏👏👏 Ljubim te. ❤️
Top