Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 21

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Drage moje devojcice🤗
Pogledah malo i mog slatkog Shiva ❤️u emisiji ☢️ oci mi ispadose 😆,kako je meden ☺️kao i nasa Prats,bas su savrseni Bogom dani skladni par...❤️
Pade mi napamet mislim da je Branka napisala negde da je najsrecniji dan u godini 24.07. E pa to je moj dan.☺️..ako im ja donesem srecu na nebeskom planu ,ja cu biti najsrecnija osoba i to ce mi biti najlepsi poklon za taj dan...pa hajde da vidimo sta ce biti🤪
@Branka ❤️ moje .Hvala za sve prevode i sve tople reci koje si uputila meni.Hvala za sve.

Hvala svim devojkama🤗 koje vole i postuju moj rad,😳Hvala vam devojke na svemu,na podrsci koja je svakom od nas potrebna. Ali ja ne volim bas da me puno hvale 😳,ne zelim puno da se isticem😳 volim negde da sam sa strane...😉.ali kao i svakom bicu drago mi je da ono sto radim ,da se nekom dopada jer to je satisfakcija za dalji rad. hvala od srca.Volim vas🤗
---------------------------------------------
Volis,jer u tebi niknu izdanci necije duse

Volis, ne zato sto zelis,
volis,jer je to neko
ko postoji u tebi i zivi,
volis da volis,
i ne predajes se lako,
niti svakom,
ali kada te ljubavlju
snovi dotaknu,
otvoris svoju zatvorenu dusu,
ogolis je ,jer ti ljubav udje
u svaku poru,
ne mozes da krijes,
ljubav te odaje
priznajes sebi,
iako ti lako nije,
a ljubav, iznenadjena,
uznemirena,
gleda svoje izdanke,
drhti, grli ih,
gusi se od suza,
i sigurna je ,
da je to ljubav jaka.
----------------------------------
------------------------------
Kljuc je u nasim snovima. Snovi su ti cudesni rezervoari nase buducnosti...zato sanjajte ,snovi neka vas vode u lepsa jutra,lepse dane ,lepse noci, i lepsi zivot..
Zakoracimo lagano i sanjajmo...
--------Sa ljubavlju od vase Biki---------
Edited by Bikica - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: riya_ss9

Di and Biki, love your siggies and collages, it is awesome.

You two rock ladies and a big thanks for giving us this beauti.

for both of you.

Riya ,sweetheart❤️ Thank so much ,my darling🤗
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: SEETHA.K

GOOD MORNING MY DEAR PRATSIANS !

Yes ...there is a hope in the Horizon ! Yes there is a high tide in the imagination ! Yes ...there is a cascade in heart felt emotions !
Yes ...there is a hope ...our Sidyusha will be back soon ...may be in our dreams ...may be in front of our eyes ...though in our closed eyes ...let us see !!!---a beautiful dream ...very soon !!!



Dear Seetha, my sweet twin sister
🤗my fellow Rainbow avatars😊

I am so happy that there is
a hope in the Horizon, as well as a high tide in the imagination, and especially a cascade in heart felt emotions, when our SidYusha is concerned.😳

Rainbow CodesRainbow ecards

So, I am waiting patiently for that beautiful dream to become true. We SidYushians were always a incurable dreamers and we believe in our dreams...and this place over the rainbow is just perfect for dreaming our SY dreams...

Rainbow graphics Rainbow avatars Rainbow avatars
They passed through the rain and stormy
weather and now they are ready to come over the rainbow...
.😉😆




Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: riya_ss9

Di and Biki, love your siggies and collages, it is awesome.

You two rock ladies and a big thanks for giving us this beauti.

for both of you.



Riyu my sweet Didi, thank you so much. 😊 Love so much this cute dog 😃
Love you sweetie❤️...as they say here, over the rainbow
Moving avatars😆 and we all made quit a few of those 😆😆😆 I am happy that you love my collages, they are colored with beautiful colors of Love for SidYusha, guess I just Moving avatars 😳 Rainbow avatarsRainbow avatars

Love this place 😊, but most of all love that all of you are here with me, and that we enjoy it here.
For You Greetings
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Drage moje devojcice🤗

Pogledah malo i mog slatkog Shiva ❤️u emisiji ☢️ oci mi ispadose 😆,kako je meden ☺️kao i nasa Prats,bas su savrseni Bogom dani skladni par...❤️
Pade mi napamet mislim da je Branka napisala negde da je najsrecniji dan u godini 24.07. E pa to je moj dan.☺️..ako im ja donesem srecu na nebeskom planu ,ja cu biti najsrecnija osoba i to ce mi biti najlepsi poklon za taj dan...pa hajde da vidimo sta ce biti🤪
@Branka ❤️ moje .Hvala za sve prevode i sve tople reci koje si uputila meni.Hvala za sve.

Hvala svim devojkama🤗 koje vole i postuju moj rad,😳Hvala vam devojke na svemu,na podrsci koja je svakom od nas potrebna. Ali ja ne volim bas da me puno hvale 😳,ne zelim puno da se isticem😳 volim negde da sam sa strane...😉.ali kao i svakom bicu drago mi je da ono sto radim ,da se nekom dopada jer to je satisfakcija za dalji rad. hvala od srca.Volim vas🤗
---------------------------------------------
Volis,jer u tebi niknu izdanci necije duse

Volis, ne zato sto zelis,
volis,jer je to neko
ko postoji u tebi i zivi,
volis da volis,
i ne predajes se lako,
niti svakom,
ali kada te ljubavlju
snovi dotaknu,
otvoris svoju zatvorenu dusu,
ogolis je ,jer ti ljubav udje
u svaku poru,
ne mozes da krijes,
ljubav te odaje
priznajes sebi,
iako ti lako nije,
a ljubav, iznenadjena,
uznemirena,
gleda svoje izdanke,
drhti, grli ih,
gusi se od suza,
i sigurna je ,
da je to ljubav jaka.
----------------------------------

------------------------------
Kljuc je u nasim snovima. Snovi su ti cudesni rezervoari nase buducnosti...zato sanjajte ,snovi neka vas vode u lepsa jutra,lepse dane ,lepse noci, i lepsi zivot..
Zakoracimo lagano i sanjajmo...

The key is in our dreams. Dreams are those reservoirs of our future...so that's why you must dream, let the dreams lead you in better mornings, more beautiful days, more wonderful nights and better life...So, let's step in slowly...and dream...

--------Sa ljubavlju od vase Biki---------



WOW, Biki❤️🤗, Sid je bas bio meden u Noci Komedije sa Kapilom KNWK, ❤️ sigurno su se super zezali promovisuci film u kome i on glumi. Hvala ti za ovu pesmu, obozavam je...negde sam u FC-u stavila tvoje avise utz stihove, moram da to pronadjem i postavim ovde takodjer...Mnogo su slatki njih dvoje...😳 24.7. je poseban dan (ja sam samo prenela ovde ono sto je Lili rekla u FC-u) i sigurna sam da ce nam doneti mnogo radosti, a dotle cemo da sanjamo jer mi SidYushijevci to znamo najbolje 😊 Prekrasan ti je kolaz 👏👏👏, pun dobrih vibracija, srece i ljubavi, i neizrecive magije SY, koji ce nadam se ponovo jednoga dana da glume zajedno.

Here is what Biki wrote....I will translate poem tomorrow, because now is very late (or early) and I have to go to sleep.

My dear girls 🤗

I watched tonight my sweet Shiv a little ❤️ in CNWK ☢️ my eyeballs fall out 😆,he is so sweet ☺️just like our Prats,they are really perfect, God given harmonious couple...❤️
Just now I remember something, I think Branka wrote somewhere that the luckiest day in this year is 24th of July. Well...that is my day. ☺️..if I bring them happiness , I will be the luckiest person, and that would be the most beautiful present for me on that day...so lets see what will happen 🤪

Thanks to all the girls🤗 who love and respect my work,😳Thank you girls for everything, for support that everyone of us need. But I don't like to be praised too much 😳,I don't like to be prominent😳 I like to be, a bit, on a site ...😉.But, just like every human being likes, I like as well that people like that what I do, and I am happy for that , because that is satisfaction for my future work. Thank you from my heart. Love you 🤗

Edited by loveansh - 10 years ago
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Good evening all friends here in beautiful romantic place🤗
Thank you to all the girls that liked my words and my work😳
Thank you with all my heart🤗I love all, my beautiful girls❤️
@My sweet soul Branka❤️ Thank you for translating my posts, thank you immensely for all.🤗Love ya,so...so...much

ps.jedna pesmica o prijateljstvu,nije moja ali je lepa.
I neki kolazi sto sam do sad uradila iz epizode sa prats,bice ih jos,idem po delovima a imam jos capsa da uradim,nisam stigla jer jos uvak sam bolesna.😕
------------------------------
VERUJES LI

Verujes li prijatelju
u iskreni zagljaj
i da dajem krila
onima koje zagrlim.

Verujes li prijatelju
da bih nekada
da predahnem
ali sudbina mi takva
da ti kazem
da te volim
jos i prije
zivota tvoga.

Verujes li prijatelju
da ljubav moze pobediti
u ovom svetu
koji brise
i svaku nadu.

Verujes li prijatelju
da si suza srca moga
da u mom pogledu mozes
odmoriti dusu svoju.
Verujes li prijatelju?
--------------------------



Biki, love you darling, such beautiful creations!
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning friends, have a blessed day all of you!

Seetha, nice quotes on day, very true!

Branka, thank you dear for all the translations, can understand how much effort it is on your part, God bless you and also Biki, who writes so soulfully!

Biki, 24th is your day, hope it brings much happiness to you!
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
GOOD MORNING My dear Pratsians ! Have a nice day !



Edited by SEETHA.K - 10 years ago
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Pratyusha has a new article on IF!!!!!!!!!!!

http://www.india-forums.com/tellybuzz/wassup/20614-i-wont-mind-going-back-to-bigg-boss-pratyusha-banerjee.htm

http://www.india-forums.com/celebrity/10147/pratyusha-banerjee/comments/

http://www.india-forums.com/celebrity/2499/siddharth-shukla/comments/


Please post comments !
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Drage moje devojcice
Pogledah malo i mog slatkog Shiva u emisiji oci mi ispadose ,kako je meden kao i nasa Prats,bas su savrseni Bogom dani skladni par...
Pade mi napamet mislim da je Branka napisala negde da je najsrecniji dan u godini 24.07. E pa to je moj dan...ako im ja donesem srecu na nebeskom planu ,ja cu biti najsrecnija osoba i to ce mi biti najlepsi poklon za taj dan...pa hajde da vidimo sta ce biti
@Branka moje .Hvala za sve prevode i sve tople reci koje si uputila meni.Hvala za sve.

Hvala svim devojkama koje vole i postuju moj rad,Hvala vam devojke na svemu,na podrsci koja je svakom od nas potrebna. Ali ja ne volim bas da me puno hvale ,ne zelim puno da se isticem volim negde da sam sa strane....ali kao i svakom bicu drago mi je da ono sto radim ,da se nekom dopada jer to je satisfakcija za dalji rad. hvala od srca.Volim vas
---------------------------------------------
Volis,jer u tebi niknu izdanci necije duse

Volis, ne zato sto zelis,
volis,jer je to neko
ko postoji u tebi i zivi,
volis da volis,
i ne predajes se lako,
niti svakom,
ali kada te ljubavlju
snovi dotaknu,
otvoris svoju zatvorenu dusu,
ogolis je ,jer ti ljubav udje
u svaku poru,
ne mozes da krijes,
ljubav te odaje
priznajes sebi,
iako ti lako nije,
a ljubav, iznenadjena,
uznemirena,
gleda svoje izdanke,
drhti, grli ih,
gusi se od suza,
i sigurna je ,
da je to ljubav jaka.
----------------------------------
------------------------------
Kljuc je u nasim snovima. Snovi su ti cudesni rezervoari nase buducnosti...zato sanjajte ,snovi neka vas vode u lepsa jutra,lepse dane ,lepse noci, i lepsi zivot..
Zakoracimo lagano i sanjajmo...
--------Sa ljubavlju od vase Biki---------



Biki 🤗 , carobno...just dreamlike our ❤️SidYusha❤️ forever...⭐️ together...
a ovaj song bi slusala dan i noc...FOR YOU...moj omiljeni song od Chris Norman...⭐️

Top