Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 20

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Evo mene malo da se javnem na ovo divno mesto upravo sam nabavila ljuljasku ispod duge,da sam blize njoj i da uzivam u svim carima koje ona nosi ❤️
Devojcice drage ,❤️🤗nadam se da ste mi sve dobro,takodje se nadam da ste zadovoljne i vesele sto od sveg srca zelim svima vama.
Bilo mi je zadovoljstvo i uzivanje gledati nasu izvarednu i neodoljivu glumicu,nasu Prats❤️ u veoma uzbudljivoj i tuznoj epizodi😭-ali ipak ljubav ❤️cini cuda i na sve je spremna ,kao sto smo mogli i videti.😳Uzivala sam gledajuci i radeci iz te epizode.zamisljala sam da je SY..❤️
A zamisljam ja i dalje kao sto se vidi iz prilozenih radova koje sam nabrzinu smuckala😆 da bi vam postavila,nisu nesto ali radeci to mislim kako bi bilo divno da SY ❤️snimi neki onako Hot...Hot film ,nemojte mi zameriti,ja zaista imam bujnu mastu...☺️Moja masta radi svasta😆
I sad jedna pesmica,malo skracena za Dusanku (znam da je jako voli)a i za ostale,

Nikada ne napustaj sopstvene snove,jer ce ih neko pokrasti,a ti ces onda ispunjavati tudje i biti nesrecan i tuzan celoga zivota.
Samo na stazi ljubavi
,cvece mirise na srecu,a sunce ima zlatan sjaj i mozes ga slobodno gledati.
Our love is unconditional, We knew it from the start. I see it in your eyes, you can feel it from my heart. From here on after let's stay the way we are right now, and share all the love and laughter, that a lifetime will allow...

Life Becomes Romantic When Eyes Start Looking At Someone Silently But Life Becomes More Romantic When Someone Starts Reading Those Eyes

Ili ovako



Biki, ljubavi , toliko si me obradovala svojim dolaskom i svojim prekrasnim kreacijama. ☺️
Ovi sigiji koje si ovde postavila su toliko vruci da ce ceo CC da izgori. ☺️Pojma nemam di je ovo moje dete, ali sigurna sam da bi se onesvestila od ovih peskirica u raznim bojama i kombinacijama duginih boja. A i mi ostale jedva da disemo i ne trepcemo 😳😆

Drago mi je da si zakacila svoju ljuljasku za ovu nasu Dugu ovdeForever friends avatars, jer to znaci da ces cesce da dolazis i uzivas ljuljajuci se, a mi cemo da uzivamo u tvom prisutstvu, Girls graphicsprekrasnim recima i kreacijama i u divnoj muzici koju za nas izaberes. I ovaj prvi giff-siggy je bozanstven i sigurno i sama znas da cu ga sutra ubaciti u uvodni post nase Duge...Prekrasne misli si podelila sa nama i ja cu ih ovde dole prevesti za nase drage prijateljice koje ne razumiju nas jezik. Ljubim te mila...hvala ti na svemu.❤️ Roses avatars

Forever friends avatarsMali komadic mog srca je uvek uz tebe🤗 Laku noc ⭐️



Here is translation what Biki wrote:


Good evening to Rainbow Gang wishing Bikica

Here I am, coming to great you in this beautiful place I just purchased a swing under a rainbow, so I can be closer to it, and that I can enjoy in all themagic that it brings ❤️
Dear Girls ,❤️🤗I hope that you are all fine, I also hope that you are satisfied and happy, that I wish to all of you, from all my heart.
It was a pleasure and great satisfaction to watch our amazing and irresistible actress, our Prats ❤️ in very exciting and sad episode 😭- but, still, love ❤️make wonders and is ready for everything, as we could see. 😳 I enjoyed watching it and working avis from that episode, and while doing it I was imagining that this is SY...❤️
And I imagine even further, as you can see from my work added to this post, that I made quickly 😆 so that I could post it here for you...they are not anything special, but as I was doing them I was thing how it would be awesome if SY ❤️make together some Hot...Hot film ,don't take me wrong, but I really have a wild imagination...☺️ My imagination can do anything 😆

And now one song, little bit shortened, for Dusanka(I know she love it very much) and for others as well...

Never abandon your own dreams, because somebody will steal them, and you will then fulfill someone's else dreams, and will be unhappy and sad all your life.
Only on the path of love
,flowers have scent of happiness,and the sun has golden shine and you can watch it freely.
The rest is on english...

Edit da izbrisem link pesme, posto mi je post sletio na istu stranu gde vec svira pesma u Bikicinom postu.
Edited by loveansh - 10 years ago
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning dear friends, happy Sunday!

Biki, you write so beautifully, my sweet, sensitive soul! Branka, thank you for the translation🤗
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
GOOD MORNING MY DEAR PRATSIANS !
Yes ...there is a hope in the Horizon ! Yes there is a high tide in the imagination ! Yes ...there is a cascade in heart felt emotions !
Yes ...there is a hope ...our Sidyusha will be back soon ...may be in our dreams ...may be in front of our eyes ...though in our closed eyes ...let us see !!!---a beautiful dream ...very soon !!!
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Evo mene malo da se javnem na ovo divno mesto upravo sam nabavila ljuljasku ispod duge,da sam blize njoj i da uzivam u svim carima koje ona nosi Heart
Devojcice drage ,HeartHugnadam se da ste mi sve dobro,takodje se nadam da ste zadovoljne i vesele sto od sveg srca zelim svima vama.
Bilo mi je zadovoljstvo i uzivanje gledati nasu izvarednu i neodoljivu glumicu,nasu PratsHeart u veoma uzbudljivoj i tuznoj epizodi-ali ipak ljubav Heartcini cuda i na sve je spremna ,kao sto smo mogli i videti.EmbarrassedUzivala sam gledajuci i radeci iz te epizode.zamisljala sam da je SY..Heart
A zamisljam ja i dalje kao sto se vidi iz prilozenih radova koje sam nabrzinu smuckalaLOL da bi vam postavila,nisu nesto ali radeci to mislim kako bi bilo divno da SY Heartsnimi neki onako Hot...Hot film ,nemojte mi zameriti,ja zaista imam bujnu mastu...BlushingMoja masta radi svastaLOL
I sad jedna pesmica,malo skracena za Dusanku (znam da je jako voli)a i za ostale,
Nikada ne napustaj sopstvene snove,jer ce ih neko pokrasti,a ti ces onda ispunjavati tudje i biti nesrecan i tuzan celoga zivota.
Samo na stazi ljubavi
,cvece mirise na srecu,a sunce ima zlatan sjaj i mozes ga slobodno gledati.
Our love is unconditional, We knew it from the start. I see it in your eyes, you can feel it from my heart. From here on after let's stay the way we are right now, and share all the love and laughter, that a lifetime will allow...

Life Becomes Romantic When Eyes Start Looking At Someone Silently But Life Becomes More Romantic When Someone Starts Reading Those Eyes

Ili ovako



Leleee...Toweliya style...Biki , ubi me nacisto... Pratsie i pored nje Sid u cuvenom "Toweliya style"...ufff... daj Biki link za signaturu, pleaseee...ovo si postavljam u potpis...htela sam vec odavno da si postavim samog Sida naravno u "Toweliya style" ali se predomislih zbog Gagija posto mi cesto virka iza ledja...

Evo zavrsih sluzbu za vikend i prvo dodjoh na Dugu jer sinoc kad sam htela da postiram opet pljus!!! Lanci, katanci i laserski zraci... naravno, najpre poslah modove i njihovu djunglu u 3 PM a onda mi nesto pade na pamet...
Biki andjele, trebala bi mi radio-bubica od Bon Jovi songa "Bad medicine" (...your love is like a bad medicine and bad medicine is what I need...) moram da potrazim neki forum u kom se modovi vise krecu i tamo da postavim tu bubicu naravno uz obavezni pisani lyrics...

Edited by Nataly - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Good evening all friends here in beautiful romantic place🤗
Thank you to all the girls that liked my words and my work😳
Thank you with all my heart🤗I love all, my beautiful girls❤️
@My sweet soul Branka❤️ Thank you for translating my posts, thank you immensely for all.🤗Love ya,so...so...much

ps.jedna pesmica o prijateljstvu,nije moja ali je lepa.
I neki kolazi sto sam do sad uradila iz epizode sa prats,bice ih jos,idem po delovima a imam jos capsa da uradim,nisam stigla jer jos uvak sam bolesna.😕
------------------------------
VERUJES LI

Verujes li prijatelju
u iskreni zagljaj
i da dajem krila
onima koje zagrlim.

Verujes li prijatelju
da bih nekada
da predahnem
ali sudbina mi takva
da ti kazem
da te volim
jos i prije
zivota tvoga.

Verujes li prijatelju
da ljubav moze pobediti
u ovom svetu
koji brise
i svaku nadu.

Verujes li prijatelju
da si suza srca moga
da u mom pogledu mozes
odmoriti dusu svoju.
Verujes li prijatelju?
--------------------------

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Leleee...Toweliya style...Biki , ubi me nacisto... Pratsie i pored nje Sid u cuvenom "Toweliya style"...ufff... daj Biki link za signaturu, pleaseee...ovo si postavljam u potpis...htela sam vec odavno da si postavim samog Sida naravno u "Toweliya style" ali se predomislih zbog Gagija posto mi cesto virka iza ledja...

Evo zavrsih sluzbu za vikend i prvo dodjoh na Dugu jer sinoc kad sam htela da postiram opet pljus!!! Lanci, katanci i laserski zraci... naravno, najpre poslah modove i njihovu djunglu u 3 PM a onda mi nesto pade na pamet...
Biki andjele, trebala bi mi radio-bubica od Bon Jovi songa "Bad medicine" (...your love is like a bad medicine and bad medicine is what I need...) moram da potrazim neki forum u kom se modovi vise krecu i tamo da postavim tu bubicu naravno uz obavezni pisani lyrics...

Nats🤗 Kopiraj siggie na Copu image URL koji hoces otvori tab i postiraj i videces otvorice se slika i taj link kopiraj ali pre toga ukucaj zagrade one sama i izmedju njih link od siggies.koji si otvorila ,tako u signature.
Jao jos uvek si pod kaznom,zaista ne razumem sve to,mozda sto si vise puta bila pod tom kaznom pa sad za takve uvedeno i ta strozija mera,ne znam nisam pametna.
A sto se tice bubice,videcu kada stignem,nisam bas najbolje a i pocela sam raditi mnogo sta i imam da zavrsim.
Nadam se da ce i to biti😉 sad moram ici,mozda upadnem veceras.
ps.kada citiras recimo moj post ne vide se slike...eto cisto da znas...znaci pet kao i pre.😉
Edited by Bikica - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning dear friends, happy Sunday!

Biki, you write so beautifully, my sweet, sensitive soul! Branka, thank you for the translation🤗



Good morning Vibha, my dear friend 🤗
You are most welcome.😊 I hope you had a nice Sunday .
😊


And I hope soon we will hear good news about Prats new show, that will be truly a wonderful day.


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Good evening all friends here in beautiful romantic place🤗
Thank you to all the girls that liked my words and my work😳
Thank you with all my heart🤗I love all, my beautiful girls❤️
@My sweet soul Branka❤️ Thank you for translating my posts, thank you immensely for all.🤗Love ya,so...so...much

ps.jedna pesmica o prijateljstvu,nije moja ali je lepa.
I neki kolazi sto sam do sad uradila iz epizode sa prats,bice ih jos,idem po delovima a imam jos capsa da uradim,nisam stigla jer jos uvak sam bolesna.😕

Here is one poem about friendship, it is not mine, but it is beautiful...
------------------------------
VERUJES LI
DO YOU BELIEVE ?

Verujes li prijatelju
u iskreni zagljaj
i da dajem krila
onima koje zagrlim.

Do you believe my friend
in a sincere embrace,
and that I give wings
to those whom I embrace.


Verujes li prijatelju
da bih nekada
da predahnem
ali sudbina mi takva
da ti kazem
da te volim
jos i prije
zivota tvoga.

Do you believe friend
that sometimes I feel a need
to take a breath,
but my destiny is such,
to tell you
that I love you,
even before
you start your life.


Verujes li prijatelju
da ljubav moze pobediti
u ovom svetu
koji brise
i svaku nadu.

Do you believe my friend
that love can win,
in this world
that erase
every hope.


Verujes li prijatelju
da si suza srca moga
da u mom pogledu mozes
odmoriti dusu svoju.
Verujes li prijatelju?

Do you believe my friend
that you are a tear from my heart,
that you can rest in my glance
your soul.
Do you believe, my friend?

--------------------------



Biki Rainbow mini graphics, duso moja prekrasna ❤️ 🤗 Bozanstveni su ti ovi kolazi.👏👏👏Rainbow mini graphics
Nezna lepota nase devojcice, uokvirena ovim poput cipke delikatnim i duginim bojama obojenim okvirima, dolazi do punog izrazaja, kao i njene prekrasne oci koje iskazuju razlicita osecanja i bude u nama zelju da je zagrlimo i zastitimo i nikada ne pustimo...Mnogo je slatka i prelepa, a ti si uspela da uhvatis svaki izraz na njenom licu, prekrasno...Oduvek si bila majstor za vadjenje Caps, i kao i uvek do sada svojom ljubavlju, svojim radom i magijom kojom ispunjavas ovo mesto, cinis nas sve izuzetno srecnima.
⭐️

Nadam se da ces uskoro ozdraviti i bolje se osecati🤗, i cesce svracati ovde Rainbow mini graphicsda se poljuljas malo na ljuljasci ispod duge...Rainbow mini graphicsHvala ti na svemu Rainbow mini graphics

Love mini graphics Love mini graphics Flowers mini graphics Flowers mini graphics

riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
good morning quotes photo: Good Morning 183_thumb.jpg
GOOD MORNING ALL.
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Di and Biki, love your siggies and collages, it is awesome.
You two rock ladies and a big thanks for giving us this beauti.

for both of you.
Top