Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 19

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning all!

Thanks all for the wonderful caps, siggies, avis!

Thank you Riya for the coffee, already feeling fresh!
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Good Afternoon friends !Have a nice day !
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobar vam dan svima ispod Duge 🤗

Nocas sam postavljala u SY FC-u avise koje je Biki napravila iz jucerasnje Pratsine epizode, no po dobrom starom obicaju kompjuter me je maksimalno zezao pa ih nisam uspela prebaciti ovde za sve ove divne dusice koje citaju nas CC. 😊 Sutra je nedelja i odlucila sam da nedeljno popodne provedem iskljucivo ovde ispod duge i da sredim sve sto sam planirala 😃 U svakom slucaju zelim vam ugodan vikend i da ga provedete sa onima koje volite i u cijem se prisutstvu dobro osecate.


Vibha je gledala Sidov film i kaze da su karte rasprodate, bioskopske sale pune, Sid je u svakoj sceni u kojoj se pojavljuje super hot i odlicno glumi i plese, tako da sama cinjenica sto ce prvi od njegova tri filma koje je potpisao za Dharma produkciju biti hit, mnogo znaci za ubuduce.

Prats je takodjer pokazala vrhunsku glumu u svojoj epizodi, i iako svi mi zelimo za njih dvoje puno vise od ovoga...ocito je da ovde u ovoj zemlji stvari ne idu bas tako brzo ko sto bi mi zelele, no strpljen, spasen...sto bi reko nas narod...kazu zvezde da je ova godina dobra za njih, pa ce valjda tako i biti. Evo, da podelim sa vama prekrasne Bikicine avise...



























Credit for avis: Bikica ❤️


seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Spring in full bloom ! This beautiful floral tribute paid by my friend Sai ...

Edited by SEETHA.K - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago




Credit za prekrasne sigije: Bikica ❤️

Slatko od ruzaFantasy Comments Pay no attention to me 😉😆, I am just collecting few things here and there from my earlier posts, for collage day tomorrow...actually this CC should bear a sign" Under Construction" because so many things still to do...but what the heck...we are in no race, so we'll do it and finish all one day, so that next CC will be like a candy shop 😛😆 > ne obracajte paznju na mene, sakupljam slicice, tu i tamo, iz mojih prijasnjih postova, za sutrasnji dan kolaziranja (pravljenja kolaza). U stvari bi ovaj CC trebao da nosi znak "Radovi u toku" jer jos toliko toga nisam uradila, ali, ko ga sisa, nismo mi u nikakvoj trci, tako da ce se sve to jednog dana skockati i leci na svoje mesto, pa ce sledeci CC biti ko bombonica....😆

Fantasy Animations Kao sto je Lili rekla 24.07.ove godine je najsrecniji dan u godini, nadajmo se da ce doneti srecu i nove pocetke za SY.
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Good morning sweet Riyu ❤️, thank you for that morning coffee 🤗
And though it is not morning any more, I desperately need one coffee to stay awake...lots of things to do 😃...at least. I planned them, but if it will be done, depends only of my PC.

So, here is Prats, coming to wish you Good Morning as well 😊 As Biki said here: So sweet Prats




Credit for avi: Bikica ❤️

I am sure that on Sundays your sweet boyfriend (forgot already which number he is😲😆...sorry, birth certificate😉😆) take good care of you...something like this 😃


riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Good Morning Animation Gif

Word Count: 0

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Evo mene malo da se javnem na ovo divno mesto upravo sam nabavila ljuljasku ispod duge,da sam blize njoj i da uzivam u svim carima koje ona nosi ❤️
Devojcice drage ,❤️🤗nadam se da ste mi sve dobro,takodje se nadam da ste zadovoljne i vesele sto od sveg srca zelim svima vama.
Bilo mi je zadovoljstvo i uzivanje gledati nasu izvarednu i neodoljivu glumicu,nasu Prats❤️ u veoma uzbudljivoj i tuznoj epizodi😭-ali ipak ljubav ❤️cini cuda i na sve je spremna ,kao sto smo mogli i videti.😳Uzivala sam gledajuci i radeci iz te epizode.zamisljala sam da je SY..❤️
A zamisljam ja i dalje kao sto se vidi iz prilozenih radova koje sam nabrzinu smuckala😆 da bi vam postavila,nisu nesto ali radeci to mislim kako bi bilo divno da SY ❤️snimi neki onako Hot...Hot film ,nemojte mi zameriti,ja zaista imam bujnu mastu...☺️Moja masta radi svasta😆
I sad jedna pesmica,malo skracena za Dusanku (znam da je jako voli)a i za ostale,
Nikada ne napustaj sopstvene snove,jer ce ih neko pokrasti,a ti ces onda ispunjavati tudje i biti nesrecan i tuzan celoga zivota.
Samo na stazi ljubavi
,cvece mirise na srecu,a sunce ima zlatan sjaj i mozes ga slobodno gledati.
Our love is unconditional, We knew it from the start. I see it in your eyes, you can feel it from my heart. From here on after let's stay the way we are right now, and share all the love and laughter, that a lifetime will allow...

Life Becomes Romantic When Eyes Start Looking At Someone Silently But Life Becomes More Romantic When Someone Starts Reading Those Eyes

Ili ovako
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

❤️Hvala Biki !❤️



Edited by ahilajkula - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Cao, mile moje, pre nego sto odgovorim Bikici na njen post htela sam samo da vam kazem da kada citirate post u kome vec postoji link sa pesmom (ili bubica kako je mi zovemo), onda kada vam se otvori post, nakon sto ste kliknule na Quote,izbrisite u postu onaj dugacki link od muzike, da ne bi duplo sviralo na isto stranici.

Ukoliko je link koji zelite da citirate na prethodnoj stranici, ili pri kraju stranice, pa vidie da ce vas post ici na drugu stranu, onda nema potrebe da se brise link sa muzikom, jer je lepo da muzika koju volimo svira na stranicama nase duge.

Pre je postojala bubica kod koje je muzika non stop svirala, no ko sto mi je Bikica objasnila sada vise taj sajt ne radi, a ove nove bubice sviraju samo jednom i onda ili treba refresh stranicu , ili izaci sa stranice, pa se ponovo vratiti, ili kliknuti na onaj pravougaonik sa SY slikicom (u Bikicinom postu) i onda bi trebalo ponovo svirati.
Top