Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 11

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Drage moje 🤗, pre 7 dana su konacno istekla ta 3 meseca u kojima sam po treci put 😆 bila pod kaznom ( WL 40%) restrikcije na 15 postova na 24 sata. Poslala sam vec 4 PM-a razlicitim moderatorima ali kako vidim u mom outbox-u, niti jedan jos nije otvoren 😡 Danas sam poslala Email direktno na IF...nadam se da ce uskoro da me odkatance pa da konacno mogu opet da pisem bez straha da cu svako malo da ljosnem na lanci, katanci i laserski zraci...😆 a sad evo u SYFC-u Olive poziva da slavimo stoti Sidov AT...a u 3 PM...znam ako se ukljucim u tu proslavu da cu sigurno opet da se zakacim sa fanovima one krastace Rasula a onda mi opet ne ginu lanci, katanci i laserski zraci...🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Em8ywtpG0yM[/YOUTUBE]
vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning dear friends😊!

Love you all, love Prats, love SY!🤗
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
HI Wanted To Say

Word Count: 0

seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Musical movements and rhythmical expressions ...thy name is Pratyusha !

A woman whose smile is open and whose expression is glad has a kind of beauty no matter what she wears!!

Anne Roiphe


seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
If anybody asks what is the definition of beauty ...my answer will be showing these pictures !!
Statuesque beauty !--attractively graceful, and dignified!!!
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Lepa sanjalacka vece.😳..a kome da pozelim..nema nikog ovde😲
Mene tako sa vremena na vreme uhvati jaka nostalgija...gde mi sva osecanja prorade i nedaju mi mira...jos uz ovu pesmu...😭
I tako ja zasednem i gledam...pa odem u labos da se jos vise dotucem...i kada se sastane sve sa ovom pesmom-dijagnoze kod mene nema😉


-------------------------------
Ali sreca je uvek bila tamo gde je neko umeo da voli i ziveo za svoja osecanja. Ako ih je negovao, ako ih nije gazio i potiskivao, ona su mu donosila zadovoljstvo. Lepota ne pruza radost onome ko je poseduje, vec onome ko ume da je voli i da joj se divi. ---------- I tako se ja divim ovoj lepoti...koju svim srcem volim-SY-❤️ i ostace tako za veka.------------------
-------------------------------
Pozdrav svim clanovima🤗❤️🤗
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
@Branka ,draga moja dusice🤗 drago mi je da ti se dopadaju moji postovi,da si se malo i podsetila na ono vreme kada smo jedva cekali epizode ,pa onda ja krenem sa pricom,posle tako nastavimo jos jedan blok prica nas nekoliko iz te teme...bilo je zaista lepo i uvek se rado secam tog vremena😳 A sve sto je bilo lepo vredi nekad i da se ponovi i probudi lepe uspomene na lepe i vesele dane provedene ovde na forumu.
Nadam se da kada ti stignes ,i sa svojim divnim,emotivnim i neznim postovima ispunis ovu "dugu"letece ove stranice,😉
Volem te ja duso draga..🤗 Hvala puno na svemu🤗
Od srca hvala...kazu i SY❤️
I jedan cvetak za tebe❤️

I za sve ove "Iznad duge"❤️
Edited by Bikica - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Lepa sanjalacka vece...a kome da pozelim..nema nikog ovde

Mene tako sa vremena na vreme uhvati jaka nostalgija...gde mi sva osecanja prorade i nedaju mi mira...jos uz ovu pesmu...
I tako ja zasednem i gledam...pa odem u labos da se jos vise dotucem...i kada se sastane sve sa ovom pesmom-dijagnoze kod mene nema


-------------------------------
Ali sreca je uvek bila tamo gde je neko umeo da voli i ziveo za svoja osecanja. Ako ih je negovao, ako ih nije gazio i potiskivao, ona su mu donosila zadovoljstvo. Lepota ne pruza radost onome ko je poseduje, vec onome ko ume da je voli i da joj se divi. ---------- I tako se ja divim ovoj lepoti...koju svim srcem volim-SY- i ostace tako za veka.------------------
-------------------------------
Pozdrav svim clanovima



Ma ko kaze da nema nikoga...😡 ja sam tu... e pa jbm im sve po spisku...nece tek tako lako da me se rese... uslovljavaju mi ukidanje ovih mojih trecih LKLZ sa mojim ucestalim postiranjem na BV forumu...e pa malo sutra...e pa zjb ste se drugari...ne ide to sa mnom takjo lako...😡
Jao Biki 🤗 , daj bre onu "gori srce"...da bar znam zasto i za koga gori...😭

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Nataly srecice, zao mi je sto te muce LKLZ (Lanci, Katanci i Lasersi Zraci) no bit ce bolje, strpljen- spasen. Sto se tice nove pidzamice, ne mogu ti pomoci, ali sigurna sam da ce Biki vec nesto da pronadje.


Mama 🤗 , e pa ovo prevazilazi sva moja ocekevinja...Sojic bre ovde na IF prevaziso sam sebe...e da mu 3 miliona Srba ovo smisljaju, veruj mi- ne bi uspeli da mu bolje smisle...pa tako i ja... ma nek se gone u 3 PM, i oni i njihova BV...😆


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=lwH7AXQXFOA[/YOUTUBE]

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning all!

Biki, awesome siggy, Prats from a flower, so beautiful!

Seetha, thank you for the beautiful caps of Prats!

Love SY!
Top