Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 101

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

Sarica thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Ma nije to samo establishment kod obojanih...na zalost, taj i takav kupo-prodajni establishment koji bazira na devizi "po babu i po stricevima" vlada u celoj zemlji...kod njih pored dobrog izgleda i velikog talenta, jedan glumac ili glumica moraju biti rodjeni pod velikom zvezdom srece da bi uspeli da se bez para, protekcije i roditelja iz filmske branze, lansiraju u sam vrh ili bar na ono mesto koje im po Bogu i po pravdi pripada...ja ipak verujem da ce i Sid i Pratsie, pre ili kasnije, doci do onog mesta koje oni na tom TV-nebu i zasluzuju, ako ne sam vrh ali u najmanju ruku pri samom vrhu...



Draga Nataly to sto ti pises je prisutno u svim drzavama,u nekima manje,a u nekima vise,a ne samo u Indiji.Razlika je samo u tome sto se u ovom slucaju odlicno zamenilo losim.Oni su svesno jednu seriju sa ogromnim rejtingom i velikom popularnoscu srozali na dno.To je nesto sto normalan covek nikako ne moze da shvati.Ja znam da u mojoj zemlji ima ovakvih zamena *preko noci*,ali su one odlicne i kvalitetne.Nikako ne opravdavam te *preko noci * zamene,jedino ako je u pitanju visa sila,bolest ili ne daj boze smrt.Posto ni Prats,ni Sid nisu iz filmskih porodica,niti su im roditelji milioneri,njima je mnogo teze da se probiju pored gomile mediokriteta.I ja verujem da ce njih dvoje velikim radom,brojnim odricanjima, i uz pomoc srece da saradjuju sa onima koji prvenstveno cene talenat i posvecenost poslu,a ne socijalno poreklo i materijalno stanje porodice,uspeti da dodju u sam vrh svoje profesije.
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: SEETHA.K

😊 Good Morning my dear Rainbow residents ! Have a nice day !

Branka ,my dear soul connected twin sister ...here is your seetha to greet you in your early morning time ! πŸ€—
Early morning cheerfulness will always be extremely delightful !
It is sweet like the nectar of the garden flower , it's soothing like the buzzing of a busy bee ,it's warm like the rays of the morning Sun ,it's the search of a love so pure which keeps us on the run !
It's always the pulse in our vein, the thoughts in our brain ,in every breath that we take , the smile our lips make , it's in the twinkle of our eyes , till the day lasts !...yes... it is a friend's longing , to meet ...to greet ...till the end of the time...means for ever forever !!!

friendship_quote_10friendship_quotes_01



Good Morning (it will be morning when you will read it) Seetha ❀️, my dear friend πŸ€— and fellow dreamer and starry wanderer ⭐️ It is so good to see you back in this place over the rainbow. I and all of us here missed you so much, and are so happy that you are well and here with us again. Thank you for those enchanting words and those beautiful quotes about friendship.😊
Every morning starts a new page in your story. Make it a great one today. ~ Doe Zantamata Via @Sara Nickleberry #quotes #motivation #inspiration
;


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends!

Neha, loved your creations on Prats so much, a big hug to youπŸ€—!




Good Morning Vibha, my pyaari Saheli πŸ€—

Here down is a Quote for you, about friendship
, but I will also use this post to say something to all residents of this colorful place:

It looks like we are approaching the end of this First Rainbow CC, thank you all who helped in that, by posting here every day a beautiful posts filled with Love, friendship and full with your beautiful creations. I will go now to prepare second CC (I still can not believe we almost reach the end , I thought as we start it slowly, that we will celebrate a New Year here πŸ˜†) So when you come to Pg 150, wait there till the link for new CC appear on the last page (because my PC is so slow this days...it will take a time till I finish all this) πŸ˜•
Anyway, do not cross on Pg 151
πŸ˜†

Izgleda da se priblizavamo kraju ovoga topika, nase prve Duge, hvala vam svima koji ste pomogli da se to desi, javljajuci se ovde svakodnevno svojim postovima ispunjenim ljubavlju, prijateljstvom, i vasim prekrasnim kreacijama. Ja cu sada da odem da pripremim drugi broj Duge (jos uvek ne mogu da verujem da smo stigli skoro do kraja , mislila sam kako je krenulo, da cemo ovde docekati Novu Godinu πŸ˜†) Zato kada stignete do 150. strane stanite tamo, i sacekajte da vam postavim novi link od nase druge Duge, koji ce se pojaviti na poslednjoj 150. stranici (ovih dana je moj kompjuter uzasno spor πŸ˜•, pa ce sve to da potraje, ali ja cu se potruditi da to nocas zavrsim).
U svakom slucaju, nemojte da prelazite na str. 151.


Even though we may live miles and miles away from eachother i'm so grateful for all of you!! <3 love you!!! :)




Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly



Svi mi ovde prisutni u Dugi i u SY FC-u to isto zelimo, duso draga ❀️, da se nasi snovi i zelje ostvare, i da ponovo gledamo SY zajedno. Medjutim, jedno su snovi i zelje, a drugo je stvarnost...a realna situacija danas, kaze da to sada, ovoga trenutka (sto ne znaci da za jedno deset meseci ...recimo, to nece biti moguce) to nije ostvarivo. I tako dok se nasi snovi i nase zelje ne ostvare (a ja verujem da ce se to jednog dana desiti) ja zivim moj zivot prema ovome dole citatu koji ti od srca poklanjam. 😊

Ja stvarno verujem da nasa sreca ovisi samo o nama, i o tome kako gledamo na svet oko nas. Ja biram da gledam pozitivno i sa osmehom, da iz situacije koja se stvorila, ne mojom krivicom, niti mojim odabirom i na koju ja ne mogu nicime i nikako da uticem, da iz takve situacije uzmem ono sto me cini srecnom i da uzivam u tome. I upravo to sada radim. I nitko koliko god se trudio ne moze da mi umanji tu moju srecu, svojim komentarima, niti svojom negativnoscu, jer kao sto rekoh, verujem u ovo dole:


"Verujem da je svet onakav kakvim mi izaberemo da ga vidimo. Toliko je to jednostavno.Nasa sreca, na kraju krajeva, ovisi samo o nama, i o nikome drugome." - Susan Fletcher

Morning quotes: The world as we choose to view it

Word Count: 0

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Ivone12

[Quote = loveansh] Neha, dragi πŸ€—Hvala vam za sve lijepe Prats kreacije koje si postao ovdje u ovom prelijepom mjestu Over the Rainbow. 😊

@ Dragice πŸ€— , koja Sada IDE epizoda na DomaTV, napisi mi PA DA cu nadjem kape I TE epizode. Bilo JE lijepo gledati ponovo Prats na TV-u Sada kada Sam nedavno Bila Kod mojih u Zagrebu, u seriji koju SMO SVI nekada voleli da gledamo. ❀️

Evo Malo slika I Pratsine Nove serije u kojoj pokazuje Installed nepresusni talenat u svim scenama u Kojima glumi. NASA velicanstvena Kraljica izrazavanja emocija. πŸ‘β­οΈ

Pratyusha ... naa kraljica izraza ⭐️

















kredita za kape: Bikica ❀️

[/ quote]Pozdrav draga moja , Danas je posebna Epizoda Patrisa , ide na dodjelu nagrade i Sid je spasava ,, πŸ˜†πŸ˜†



Pozdrav i tebi Dragice, i hvala ti na odgovoru πŸ€— Znaci danas je Sid usao u BV i spasio Prats, super, onda cemo sa pocetkom drugog broja Duge da krenemo sa nasom SY, da se prisecamo kako se sve to desavalo, pronaci cemo slikice iz tih epizoda i postavljati, ja cu pronaci slike koje je Biki uradila i stavit cu ih u sljedeci broj duge, posto mi se ovdje sada priprema neko nevrijeme i ko zna hocu li uspeti nocas sve to da zavrsim...Sigurna sam da si uzivala u epizodi, Dragice. Potpuno je drugi osjecaj kada gledas te epizode na televiziji, sa prevodom.
😊

@ Saro, dobro vece i tebi πŸ€— Hvala ti na ovom clanku o Sidu. Pametan je on momak i zna da mu je vreme da sto pre napusti brod koji tone. Nadam se da ce se taj preskok, u ovoj propaloj seriji, uskoro desiti, i da ce konacno da izadje odatle. Sigurna sam da uveliko trazi neku novu seriju ili film, nek mu je sa srecom ⭐️, i onoga dana kada se bude iskrcao sa ovoga broda koji tone, napravit cemo ovdje u Dugi veliku festu πŸ˜‰πŸ˜ƒ

Uzivajte u vikendu pred vama i vidimo se 😊

Be with those that bring out the best in you, not the stress in you
Faith, trust and pixie dust

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Sarica

21:17Balika Vadhu - 8th January 2013

Drage moje evo jedne divne epizode,koja mi se posebno dopada.Izuzetna je bila nasa nasa Prats u ovoj epizodi,takodje i SId.Tako je maestralno docarala svoje emotivno stanje ispunjeno starhom,nesigurnoscu,a on pun ljubavi,a jos vise razumevanja za nju.SY zauvek u nasim❀️



Hvala ti Sara za link. Ja sada ne mogu da je odgledam jer mi se kompjuter totalno uslogirao, ali, uzivat cu u njoj tokom vikenda, a sigurno ce ostali ovde da je sa uzitkom pogledaju.⭐️ Mogli bi da nadjemo link za prvu epizodu kada je Sid usao u seriju i kada je zapocela SY prica...i tako bi lepo mogli ovde iz jedne Duge u Drugu da po redu slozimo tu pricu sa ovakvim linkovima i slikicama...Ja ne umem da postavljam video klip, ali mogu da nadjem slikice i da napravim za svaku scenu neki kolaz...i tako...samo ideja, a vi razmislite... πŸ˜ƒ

Uspela sam da postavim Dugu br. 2 na forumu, ali tamo nemojte da pisete dok ne privedemo kraju ovu Dugu, tj, dok ne ispisemo svih 150 stranica.Ja imam jos dve strane da iscitam i onda cu vam postaviti link za novu Dugu


⭐️SidYusha ZAUVEK u nasim srcima ❀️❀️
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Beautiful Prats siggy NehaπŸ‘πŸ‘πŸ‘, Prats is so gorgeous. ❀️ LOVE IT!!! ❀️
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Amazing creation, Neha. β­οΈπŸ‘ Magical SY cube ❀️ ❀️
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


E, odoh i ja pod jorgan planinu...

sta da radim...nema mame...mama i dalje crta crtace na hum hain na...

ili kako li se vec zove a ja moram na spavanje bez moje baby flasice...



Mama se ubila radeci drugi broj Duge, sa ovim uslogiranim prahistorijskim kompjuterom. Plus, jos mi je i ovo sugavo vreme dodatno uljepsalo vece i razvuklo cijelu ovu akciju ko zvaku. Elem, posto si ti dete moje tako pametna, a i imas supersonicni laptop, trecu ces Dugu ti sloziti i otvoriti, da vidis kako je to zabavno (mada ce tebi to verovatno i biti i brze i zabavnije, posto imas bolji PC)

I tako sada u 5:20 u jutro, dok ovo moje dete spava poput andjela, pod jorgan planinom, svecano objavljujem da je drugi broj Duge spreman (preko vikenda cu dodati jos neke kreacije u prvi post) πŸ˜ƒ

Cim ovu Dugu ispisete do kraja...(a mozete i postavljati slikice da brze ide...Duska se dobro u tome ispraksirala, a i ja cu sutra po podne da se pridruzim ukoliko do tada ne predjete u novu dugu) mozete preci u Dugu br. 2 za koju je ovo link:(Molim bilo koga tko bude prisutan kada se dodje do 150. strane da copy/paste ovaj link na 150. stranicu ove duge ako ja ne budem tu.)


http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=4161870

This is a link to Rainbow CC # 2, so when you finish this one, you can all go there and continue to post.πŸ˜ƒ

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
Good morning all, was just thinking about the link to new CC and our ever efficient Branka puts it up!

Neha, lovely creations, you are sooo good!
Top