Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 10

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.6k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

vibraj thumbnail
Visit Streak 500 0 Thumbnail Anniversary 12 Thumbnail + 6
Posted: 10 years ago
#91
Good morning all!

Love all the beautiful SY, Prats creations posted here, a big hug to all!
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
#92
A Very Good Morning to all Pratsians !
Artistic display of craftsmanship at it's best here ! A big thanks to Bikica !
Branka ...busy ? -yes ..that is understandable dear ! Please relax and do the needful work and make good use of your time with Mum !
Vibha my sweet musical greeting card ...your wishes and greetings make my day more meaningful , and appreciate your beautiful way of interaction with lovely friends !
Have a nice day all !
seetha74 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 10 years ago
#93
The lovely love story continues ...forever ...forever !!

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#94


Hello graphics slatke moje <my sweets> 🤗

Evo me dodjoh samo na kratko da vidim sta se desava...ovih sam dana jako okupirana, dan mog putovanja se blizi, pa me zato i nema koliko bih ja to volila. No, uskoro cu biti ovde cesce, a nadam se da ce te i vi cesce svracati. 😃

Gledajuci i uzivajuci u Bikicinim Caps, shvatila sam da je Prats iznosila sve dugine boje..pa zato evo mali kolaz duginog izdanja nase devojcice. 😊

Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars


Edited by loveansh - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#95

Originally posted by: Nataly

Branka&Biki 🤗 , sinoc mi veza pukla bas kad sam htela da postiram ovde na na nasoj Dugi a to je loz bezzicnog interneta... obnavljala sam vezu vise puta ali svaki put kad sam pokusala da postavim ovde post veza ponovno pucala...😡 na kraju sam odustala a bas mi bilo zao...😭 a bas sam se bila ponadala da ce Biki da mi nekako izmadjija neku novu pidzamu ili peskirce...😆



Nataly srecice, zao mi je sto te muce LKLZ (Lanci, Katanci i Lasersi Zraci😆) no bit ce bolje, strpljen- spasen.😉😆 Sto se tice nove pidzamice, ne mogu ti pomoci, ali sigurna sam da ce Biki vec nesto da pronadje. 😃
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#96

Originally posted by: Bikica

Branka draga moja🤗
Drago mi je da ti se sve to dopalo,😳znas mene,volim misli,citate,pesme...poeziju itd...volim sve sto je lepo i sto budi lep osecaj u nama i daje nam priliku da i dalje kroz sve to mastamo,sanjamo...i puno volimo sve oko nas...
Hvala ti srce moje za sve tople,nezne i lepe reci

Ljubav SidYusha

-----------------------
Nalete mnoge oluje i zaklone mi svetlost, no nada je ta koja me cuva da me vetrovi ne odnesu i oduvaju ko zna gde...Jos uvek stojim samo zato jer verujem, sanjam i volim
----------------------



Biki, duso moja prekrasna ❤️ 🤗
Moje srce je na mestu kada ugledam tvoje prekrasne postove, citate, stihove i kreacije. Hvala ti srecice 😊 Jos par dana i ja cu se vratiti svojoj kuci i samim time cesce dolaziti ovde, i tada cu prevesti za nase prijatelje iz Indije sve ove prekrasne stihove i citate koje si postavila.
😊
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#97

Originally posted by: vibraj

Good morning gals!

SY forever❤️



Hello Vibha ❤️ 🤗

SY forever ❤️
Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars


Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#98

Originally posted by: SEETHA.K


A Very Good Morning friends !
Happy to meet all of you ,Bikica, Nataly , Branka ,and my dear Vibha ! I am back ...and now on cloud nine ! Embraced the entire house with my trembling hands ! Whispered some thing in to every wall's ear !! Went out and saw beautiful morning rays there ...cool breeze greeted me like a lovely friend ...and now I am here to greet you all with a smile on my face !🤗



WOW, Seetha ⭐️ It is so good that you are back at home!!! ❤️ 🤗Now we can enjoy in
your beautiful words and romantic pictures, Prats Caps and beautiful quotes.
⭐️😊
Welcome back my dear friend 😊 Rainbow avatars

Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
#99

Originally posted by: Bikica

Dobro vece devojke🤗

Palo mi je na pamet da postavim ovu pricu koju sam pisala 02.01.2013.godine jos u EXYU temi o nasim AnSh=SidYusha.Tu pricu sam pisala kasno u noc posto sam se spremala za putovanje to jutro,nisam mogla spavati ,a reci su se same nazirale,tako da sam pisala kako mi je i dolazilo,bez smisljanja i bilo kakve korekcije.
Moguce da neki od vas nisu to procitali,a ovo jeste romanticno mesto za tako nesto.Imam jos jednu koju cu naknadno ovde postaviti.😳ako zelite.
ps.Zao mi je sto nije na engleskom zbog nasih dragih prijatelja❤️
Pa da pocnem prvo sa pesmom...😳


Moj scenario jednog dela AnSh u buducnosti. An(Anandi)+Sh(Shiv)

Mesto desavanja:Jaistar-Dom AnSh

Vece...mukla tisina...An sama...vecera ceka nas stolu koju je predhodno sa ljubavlju pripremila za svog dragog muzica,nestrpljivo cekajuci...ide..ruke se znoje...pita se u sebi sto ga nema,jeza je hvata...uf da se nije nesto desilo...Boze..pa on uvek dodje na vreme sa posla..ide ka prozoru..proviruje...nista...pusta ulica...nigde nikog...jedino blagi odsjaj zvezda...koji razbija tamu..
Dok nervozno nastavlja se setkati po kuci...zacuje zvono...govoreci sama sebi naglas:Boze samo da je on...
Otvorivsi vrata...ugleda ljubav svog zivota ,jedinu istinsku ljubav za koju zna...njenog muzica Sh...❤️
Suze joj krenuse niz obraze,blago jecajuci rece mu:ljubavi moja..🤪.stigao si...
Sh ulazeci u njihov topli dom,sa izrazom iznenadjenja na svom licu,😲
gledajuci u svoju dragu rece:Da stigao sam mila,dok su mu njene reci ozvonjavale: ljubavi moja...ljubavi moja...sam sebi ne verujuci sta je upravo cuo od svoje zene...od ljubavi svoje..jedine zene koju je od kako je upoznao..voleo i voli...
Sh blagim tonom rece:Srce ❤️ja idem se tusirati...pa cemo zajedno vecerati,
An:Dobro ljubavi,pripremila sam ti sve ,cekacu te..
Dok se tusirao...i dalje su mu odzvonjavale njene reci:ljubavi moja...i dalje ne verujuci sta je cuo i to dva puta zaredom...pita se jeli ovo san ili je java...sta se desava..da nisam prolupao...sa obzirom na danasnji tezak dan na poslu...ma ne nije to ona izgovorila...ja sam samo umoran pa mi se to cini..ili to zelim da cujem od svoje zene...da verovatno je to u pitanju..nije ona bila takva...nije izrazavala svoja osecanja ka meni..da upravo to...nemoguce..ovo je ipak samo san...
Posto je zavrsio sa tusiranjem,oblacenem,onako zamisljen seda za veceru...dok An..sipa u zajednicki tanjir...razne djakonije...a kao slatkis tu je naravno neizbjezna halva koju njen dragi Sh obozava...An..pocinje da ga hrani ..on zbunjen..zine jedan zalogaj..drugi.treci i tako redom,stade uze njenu ruku i rece:draga pa ti nista nisi jela...sad cu ja tebe da hranim..i tako i bilo..😉
Dok je An sklanjala sa stola..i zavrsavajuci u kuhinji..Sh je vec otisao u njihovu spavacu sobu koju je ona predhodno sredila...prigusena svetlost...u bojama ljubavi..❤️.latice ruza po celom bracnom lezaju...ali on od umora nije video odnosno primetio..romantiku koja odise u toj prostoriji..video je samo krevet...oci su mu se sklapale...telo podrhtavalo od umora..da je odmah legao...Odmah potom An ulazi u sobu..videvsi ga na krevetu sa poluzatvorenim kapcima...rece:Dragi...jesi li dobro...sta je bilo, nisam te ni pitala ljubavi...on onako kao u polusnu ..rece:Umoran sam srce..imao sam naporan dan...a ona stidljivo rece:ljubavi htela sam ti nesto reci...mozes li sacekati samo da se presvucem..On se osmehnu i rece...vazi draga sacekacu...😉
Na njegovo iznenenadjenje An njegova ljubav se poce presvlaciti ispred njega..🤪.ne nemoguce..nikad to nije radila..uvek je bezala krijuci se da je nebi video u samo u rublju...pitajuci se opet po ko zna koji put veceras :Boze jeli ja to jos uvek sanjam😲...trljajuci oci...ne veruje...uf pa ja isto vidim..ona se presvlaci..da moja ljubav❤️ se presvlaci ispred mene...nemoguce...tako da se i sam rasani..gledajuci oko sebe po krevetu razasute latice ruza...sta je sad ovo..😲odakle sad pa latice..ruza..pogleda.😲.u priguseno svetlo..uf...opet sanjam..Boze sta se desava sa mnom...jesam li ja tako umoran pa mi se pricinjava ili sta...njegovo razmisljanje prekida njezi ton njegove zene :Ljubavi gotova sam..iduci ka krevetu..i leze tik do njega...govoreci:Znas ljubavi moja...on zatecen opet cuje😲 :ljubavi moja...ona nastavlja.odavno sam ti htela ovo reci...nego me je bilo strah od mojih vlastitih osecanja..sa kojima se celo moje unutrasnje bice borilo...trebalo mi je vremena da shvatim..da ja zapravo prema tebi ne gajim samo postovanje,tvoju dobrotu,tvoju licnost ljubavi...nego ljubavi ,shvatila sam da te VOLIM...da te ludo volim.🤗.trebalo je vremena...znam ..bio si nestrpljiv..🤪.cekao si.😳.postovao me ,moju licnost...moj bol...ali LJUBAVI moja..❤️.ni sama ne zanm od kad sam te zavolela...samo mi je bilo potrebno vreme...da izrazim sta zapravo mislim,osecam..❤️
Nezno prislonivsi svoju glavu na njegove grudi rece:Dragi moj,ljubavi moja..moja jedina istinska,ovakvu ljubav nisam osetila ni prema kome...poljubivsi ga u grudi..i zastade..pitajuci ga:sta je bilo,zasto cutis svo vreme..nezno podigavsi glavu,gledaju ci ga u oci,u takvoj blizini..gde samo ih razdvaja deo mali da se njihove usne spoje..
Sh..rece:O Boze mislio sam da je samo san..kad sam na vratima cuo prvi put tvoje reci:ljubavi moja,❤️bio sam blago sokiran...sve mi ovo deluje nestvarno..ali ne ti si tu tik uz mene..cujem te..osetim tvoj miris,tvoju toplinu..:o ljubavi moja toliko sam cekao na ovaj trenutak..zamisljao sam🤪..patio po malo u sebi postavljajuci svakorazna pitanja..hoces li me ikada zavoleti...o da ljubavi...zeljno sam iscekivao ovaj trenutak...i u tom momentu ona prinese svoje usne na njegove ,stapajuci se svim svojim culima u jedno..svojim telima...svim svojim bicem i srcom...u jedno❤️..i tako do duboko u noc...dok latice ruza letele na sve strane...🤪a priguseno svetlo se stapalo sa odsjajem zvezda...njihovih zvezda u ovoj noci.☺️ ----------- Sa ljubavlju od mene-Biki--------------------------

New avis ❤️



Biki, ljubavi 🤗 hvala ti sto si postavila ovde svoju prekrasnu pricu. Ponovo si me vratila u vreme kada smo svi ovde na IF bili na sedmom nebu gledajuci nasu seriju i voleci neizrecivo Prats i SY. Kako su to bila lepa vremena, kada je magija SY-e isplela oko nas caroliju, koju i danas zivimo u ovom dugom obojenom, romanticnom mestu.❤️ Prekrasna ti je prica 👏⭐️

Prekrasan ti je ovaj novi avi (stavila sam ga na naslovnu stranicu ovog CC-a, jer tu tako lijepo pristaje 😳😊) Trenutak kada je Anandi shvatila da voli Shiva...prekrasno, Samo je Prats umela svojim licem da docara sve emocije koje su se tada probudile u liku koji je tako maestralno tumacila...ljubav, radost, ushicenje...neizmernu srecu.
❤️

Rainbow avatars Rainbow avatars

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Hello Seetha 🤗 my dear friend and soul connected twin sister ❤️

I can see that you are around, and though I have to run (so many things to do, few more days before I travel on Saturday are truly hectic) just wanted to tell you that I am so happy that you arrived safely to your home. Hope you rested well and can now enjoy in everything you like to do and visit all the places (OL) you like. 😊 I am so happy to see your beautiful immages you posted here and all those enchanting Prats Caps that you posted here and in FC. Love you hamesha, sestro slatka. See you around.
🤗

https://i.imgur.com/bfamtAT.png https://i.imgur.com/Sk8VK0z.png


Top