Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 23

Created

Last reply

Replies

1k

Views

102.5k

Users

12

Likes

4.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Yippeee...

bye bye lanci, katanci i laserski zraci & chains, padlocks and laser beams...

Plovi ladjo, plovi bela ladjo...svet je djungla, ja se opet snadjoh...


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=5e9XEluq6pw[/YOUTUBE]
riya_ss9 thumbnail
Anniversary 14 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
good morning sayings funny | good morning quotes for friends with images Funny good morning quotes ...

Word Count: 0

Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago


Hvala Duska za ova prekrasna secanja na trenutke koje smo svi toliko voleli, koje smo uvek zeljno iscekivali, i tko zna koliko ih puta odgledali. Postoji nesto u SY, potpuno neobjasnjivo, sto nas je sve dotaklo tako duboko, da to, ni nakon ovoliko vremena koje je proslo od kako su razdvojeni, jos uvek u nama budi osecaj topline i stavlja osmeh na lice kada pogledamo ove slike . Prekrasna secanja
😳 ❀️

Ja sam zbog SidYushe ove godine u maju, kada je bilo tacno dve godine od kako je Sid usao u BV a Shiv u zivot Anandi, naucila da radim ove moje kolaze, jer smo imali neku akciju na twitteru zeleci da trendujemo SY...nije nam uspelo, bilo nas je premalo, ali smo se dobro zabavljali a ja sam naucila nesto novo πŸ˜‰πŸ˜† Evo, ovo su dva kolaza, od mojih prvih radova 😳





Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly


Yippeee...

bye bye lanci, katanci i laserski zraci & chains, padlocks and laser beams...

Plovi ladjo, plovi bela ladjo...svet je djungla, ja se opet snadjoh...


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=5e9XEluq6pw[/YOUTUBE]

Konacno i ja malo da upadnem ,nesto sam istrazivala po netu
Cestitam Drago mi jePostavljena slika da si se konacno resila LKZ, samo nisam sigurna do kada,jer to zavisi od tebe sta ces otkuckati i gde ... ,nemoj posle samo da se Razmisli
i reci sebi sto se LKZ tice jednom za svagda , jer samo tako ces moci biti slobodna i uzivati ovde u prelepim duginim bojama. Da li je to
Nema vise ,
Edited by Bikica - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Konacno i ja malo da upadnem ,nesto sam istrazivala po netu
Cestitam Drago mi jePostavljena slika da si se konacno resila LKZ, samo nisam sigurna do kada,jer to zavisi od tebe sta ces otkuckati i gde ... ,nemoj posle samo da se Razmisli
i reci sebi sto se LKZ tice jednom za svagda , jer samo tako ces moci biti slobodna i uzivati ovde u prelepim duginim bojama. Da li je to
Nema vise ,



E pa, posto mamin "Misko" jos uvek pali na guranje, hocu reci na tecni gas... (mama, samo jedna tvoja rec i ima da ulozim protestnu notu kod mog brudera u GASPROM&NIS-u ) da ja prva quotiram mom Bikinardu...
Yesss...I won again... my WL=the chains, padlocks and laser beams is gone... a sta se tice "do kada"...pa sve ovisi o "ofarbanima"... poznato je da imam kronicnu alergiju na sour cucumbers, cacti and frogs...a alergijske reakcije se jednostavno ne mogu kontrolisati... pa tako moj Bikinardo, dokle-dotle... sta da radim...kako moj Gagi kaze, vanserijska Srpsko-Nemacka kombinacija...


Edited by Nataly - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Leleee...vec pola 3...auuu...😲 LAKU NOC SVIMA...GOOD NIGHT ALL...kuckamo se sutra...See you tomorrow...πŸ˜›
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Just to say hello to you all, wish you a nice rest of the evening and our friends, beautiful morning.
Enjoy every seconds, minutes, hours, days your lifeπŸ€—

----------------------------------
Tek tako...za dusu se zasilo jedno ime(SY), jedan lik, jedan daleki svet.
Tek tako...u oku ucrtao onako bez mane savrseno, zauvek.
Tek tako...poput vremena, skriveno, tajno, nedokucivo, neophodno.
Tek tako...odnekud, jedan razliciti svet, postane razlog, osmeh, smisao...LJUBAV --------------------Love SY❀️
---------------------------------------
Jeste stari rad ali ...😭

Good night all girlsπŸ€—
-------------------------------------
Oprostite ja sam bas zauzeta,imam toliko toga da zavrsim,uradim,svaki dan mi se to skuplja,gomila,nikako ne mogu da stignem da budem vise na FCSY i ovde i bilo gde drugde.Zaista nista ne postizavam,a imam i licnih obaveza.πŸ˜•

Non stop kada sam za kompom radim nesto kao npr.πŸ˜†
Edited by Bikica - 10 years ago
Sneha.Love thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: vibraj

Good morning friends!

Such a lovely collection of collages/siggies, thank you all, Biki, Branka and Ahila!

Hey Riya, wassup, very good morning to you!



Good Morning Vibha, my dear friend

Glad you liked the poem, and Quotes, and everything else in this place. 😊

Sorry that rain spoiled your evening walk, hope the rain stops and you can enjoy in the nice weather, and cup of coffee.
Bye...bye Vibha, see you tomorrow


ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: loveansh



Hvala Duska za ova prekrasna secanja na trenutke koje smo svi toliko voleli, koje smo uvek zeljno iscekivali, i tko zna koliko ih puta odgledali. Postoji nesto u SY, potpuno neobjasnjivo, sto nas je sve dotaklo tako duboko, da to, ni nakon ovoliko vremena koje je proslo od kako su razdvojeni, jos uvek u nama budi osecaj topline i stavlja osmeh na lice kada pogledamo ove slike . Prekrasna secanja
😳 ❀️

Ja sam zbog SidYushe ove godine u maju, kada je bilo tacno dve godine od kako je Sid usao u BV a Shiv u zivot Anandi, naucila da radim ove moje kolaze, jer smo imali neku akciju na twitteru zeleci da trendujemo SY...nije nam uspelo, bilo nas je premalo, ali smo se dobro zabavljali a ja sam naucila nesto novo πŸ˜‰πŸ˜† Evo, ovo su dva kolaza, od mojih prvih radova 😳






Branka ,Brankic ,predivne ste sve doista .Veoma se ugodno osjecam na ovim stranicama. Zapravo,osjecam se kao kod svoje kuce ,svoj na svome ...mislim i na Dugu i na SY.Veoma sam kreativna od rodjenja(bez lazne skromnosti) ,ali sam se,tek nedavno malo upoznala sa kreiranjem ovih slicica . Inace na twiteru nisam posebno aktivna ,ali redovno provirim kod Sidda i Prat ,pa ako bude trebalo za neku novu akciju ,tu sam kao pojacanje .Lijepo je biti kod kuce ,medju svojima ...Volim vas sve drage moje SidYushe ,koje sad ,uglavnom sve mirno spavate i sanjate SY snove .Bog vas blagoslovio !
p.s.Tvoje sve kreacije su predivne ,a prvjenci su najdrazi 😊 .Vidim u stvari da su na ovim nasim stranicama sve talentovane i veoma kreativne cure na celu sa nasom Biki . Sve za nasu SY. Nadam se i vjerujem da i oni misle o nama i da nas vole kao i mi njih 😊 . Brankic πŸ€—!SidYushe ❀️ !


Edited by ahilajkula - 10 years ago
ahilajkula thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Just to say hello to you all, wish you a nice rest of the evening and our friends, beautiful morning.
Enjoy every seconds, minutes, hours, days your lifeπŸ€—

----------------------------------
Tek tako...za dusu se zasilo jedno ime(SY), jedan lik, jedan daleki svet.
Tek tako...u oku ucrtao onako bez mane savrseno, zauvek.
Tek tako...poput vremena, skriveno, tajno, nedokucivo, neophodno.
Tek tako...odnekud, jedan razliciti svet, postane razlog, osmeh, smisao...LJUBAV --------------------Love SY❀️
---------------------------------------
Jeste stari rad ali ...😭

Good night all girlsπŸ€—
-------------------------------------
Oprostite ja sam bas zauzeta,imam toliko toga da zavrsim,uradim,svaki dan mi se to skuplja,gomila,nikako ne mogu da stignem da budem vise na FCSY i ovde i bilo gde drugde.Zaista nista ne postizavam,a imam i licnih obaveza.πŸ˜•

Non stop kada sam za kompom radim nesto kao npr.πŸ˜†


Uvijek zakasnim na caskanje ! Nadam se da cu ponekad i pogoditi vrijeme draga moja Biki. I ove tvoje stere kreacije me ostavljaju bez daha . Tvoje kreacije su za mene kao haiku u poeziji . Sa malom kreacijom angazujes i potaknes sva moja cula na uzivanje. ❀️ BIKI ❀️

❀️ SidYusha forever!!! ❀️





Edited by ahilajkula - 10 years ago
Top