Returning of the written off # 86 Invited only - Page 96

Created

Last reply

Replies

1.1k

Views

40.3k

Users

5

Likes

3k

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027


Nisam znala da sam durljiva 😆



Nisam ni ja to znala..😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


E to je bio fenomen 😕 prvo ga je u 4 ujutro krenula tresti groznica,oko 5 dobio temeperaturu 38.8 Ja me dala kasikicu paracetamola i nakon sat krenula padati U 8 sati bila je 36.7 i uopste se vise nije vracala 😕 On inace nije skon temepraturi,mozda mu je 3-4 puta bila povisena,ali niti je ikad imao ovoliku temper.niti se desilo da prodje za tri sata i vise se ne vraca 😕



Odlicno je prosao..Moj je dobio temperaturu u subotu a trajala mu je do ponedeljka uvece, tek pred jutro u utorak je spala..Ali evo sinoc uhvatila mene...

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Razumijem te Dal Isto je bilo i kod mene Ja nisam zivjela u zajednici ali smo blizu Tako da sam stalno imala osjecaj da zivimo skupa Da ne pricam o stalnom upadanju,zivkanju,propitivanju,ispitivanju,... i meni je bilo u tom fazonu jojjj kako cu ...Ali kad sam shvatila da dobrota i ugadjanje vode jos vecem bezobrazluku i iskoristavanju a mene guraju u grob,uzela sam stvar u svoje ruke Bilo je tesko,prvo meni samoj a onda ide tortura jer nisu naucili da kazes dosta i ne Trajala je ta moja borba skoro tri god.ali sam se uspjela izboriti za sebe Nisam se ja ni svadjala,ni vrijedjala,...samo sam im cvrsto stavila do znanja da smo moj sin i ja na prvom mjestu,a oni kad dodju na red 😉 Samo to je i do muza Moj se u pocetku bunio,tjerao inat a onda se odvojio,poslovno,od oca,preuzeo posao u Austriji i onda je meni bilo puno lakse I on je tad shvatio koliko je tu bilo pogresnih odluka Ali dok god i druga strana nije spremna da se bori za vase bolje sutra,ti ne mozes sama nista uciniti




Word Count: 0

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Vec sam ti rekla da meni ta stavka ne odgovara 😆😆 a evo i Nada ti kaze elegantne trenerke 😆😆 tu su jos farmerke,i tako to 😆😆 Ranije sam uvijek bila tip top,uzivala sam,cak i u trudnoci sam furala taj stil Ali nakon one silne borbe za sinov pa kasnije i moj zivot,to mi je postalo sporedno i nebitno Jedino sam redovna kod frizera,svake sedmice 😃 to ne propustam 😆



I ja retko kad operem kosu kuci, uglavnom idem dva puta nedeljno kod frizerke, blizu je, brza je a jeftina..😃
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


osim ovog zmijskog ostrva i onog sa psihij.bolnicom,rado bih posjetila ova mjesta 😃



🤣 🤣

Word Count: 0

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Ribe.
Ponekad veza s pripadnicima ovog znaka moze da lici na vezu sa hologramom - partner misli da je u vezi s Ribom, ali nije. Jedan dan su divni i krasni, a drugi dan im nema ni traga ni glasa. Njihova najgora mana koja moze presuditi braku ili vezi jeste povlacenje u vlastiti svet kao i nepouzdanost koju time isijavaju. Takode, jako drze do svoje privatnosti i s glupim zahtevima mogu da oteraju partnera.


🤣 🤣



bold 😕
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027


A Martina je zensko? 🤢
Jedva su docekali. Pa sta i da je rekao to a nije. Kad se procita njegova izjava jasno je da nema blage veze s onim za sta ga napadaju.
Ima pravo da misli i da kaze ono sto misli. Nikoga on ne tera da se slozi sa njim. A baska sto mislim da nema postenijeg , plemenitijeg i boljeg sportiste i coveka, od njega, na planeti.



🤢 🤢 🤢
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
Kazu da BV ide u stecaj a da je menja nova serija gde je u glavnoj ulozi Vivijan Dsena 😃


Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago
http://www.ew.com/article/2016/03/23/bridget-jones-baby-trailer

😆 Po trejleru bih rekla da ce biti dobar film..
Top