Returning of the written off # 86 Invited only - Page 89

Created

Last reply

Replies

1.1k

Views

40.3k

Users

5

Likes

3k

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Ja sam ovo primjenila ali tek nakon sto mi je zivot visio o koncu Sad se drzim ovoga da vise nisam dostupna 24 sata Sinak jos uvijek izvoljeva ali ga dovodim u red On je samostalan,ali i dan danas zna da me smara kad legnem da se odmorim ili ako odem da se kupam,kao treba mu nesto,...ili a jaooo sto i ja ne mogu s tobom i teta N. na kafu,...prosto ne dozvoljava da imam slobodne trenutke u koje on nije ukljucen Prije sam mu popustala ali vise ne,sad je vec velik i mora da zna da nije centar svijeta Msm jeste mi centar svijeta ali necu mu to pokazati 😆😆



Kad zivis u zajednici ili u istoj kuci , prosto je nemoguce da se ponasas onako kako smatras da trebas..Moj problem je sto sam se uvek trudila da svima ugodim i da svi budu srecni, a uglavnom na svoju stetu ili sa mnogo truda i energije..Sad, u ovim godinama ja vidim da to nije dobro.ali se i dalje ne menjam..i dalje pokusavam da svima ugodim, kad bih uradila nesto drugacije,grizla bi me savest i osecala bih se ruzno...Mislim da sam shvatila kako je to moj zivotni problem, onaj koji je nemoguce resiti...😕
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


dobar je skroz 😃 a je li mi se ucinilo ili Sid ima vecu tremu od njega 😆



I ja sam to provalila..pokusava da odrzi stav, karikira sale, ne uziva najbolje u predstavi..😕
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


ma nema sanse da je zavrse 😆😆 prvo su htjeli 2000 ep.sad ce htjeti da navrse 10 god od prve epizode 😆😆



😲

Word Count: 0

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76

http://www.minimagazin.info/2015/02/23/7-osobina-zbog-kojih-je-zena-rodena-u-znaku-riba-fantasticna/

Dal,evo konacno da neko kaze istinu o nama 😃 dobro ja se ne uklapam u posljednju stavku 😆 ali znam da ti pokrivas i ovo 😃



Hvala draga..😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


RIBE

Svi znakovi su objedinjeni u ovom znaku, sto nikako nije dobro. Kriza identiteta, divergentnost koja uzrokuje podeljenost na sve strane, kontradiktornost, pa najjace izrazena promenljivost raspolozenja su osobine koje nisu za pohvalu. To moze da bude osoba koja ce vam hladnokrvno otkinuti glavu ili se rasplakati ako joj potrefite zicu". Treba ih izbegavati, usprkos cinjenici da su Nostradamus, Mojsije, Leonardo, Mikelandelo, Kopernik i dobar broj genija bili pripadnici upravo ovog znaka.

@bold 🤣😭🤣 Dal,sta kazes na ovo 😆😆 ove godine horoskop pise neki ribomrzac 😆😆




Definitivno mu je neka riba dosla glave..😆😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Dal ❤️ rijesili su 😊 Dva kanala od zuba se na sredini desni spajaju u jedan,to je jako,jako rijetko i ajde hirurg je to kao ok,rijesit cemo Ali onda mu pao mrak na oci kad je otvorio i vidio da kroz sredinu prolazi sinus 😕 Tako da mi je morao i to operisati i ocistiti A ja sam osjetila da tesko disem a sve mislila sto sam se ugojila,kad ono do sinusa...Bila sam na kontroli,zasad je sve ok U cetvrtak vadim konce 😊 A Nada me kritikuje jer sam taj dan,nakon operacije,otisla na pismeni iz njemackog 😆😆



Nado..🤗😆

Keti draga, drago mi je da je barem otkriven uzrok tvojih problema, to je na neki nacin sreca u nesreci..S druge strane, zao mi je sto si morala da prolazis kroz sve to..
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76



odmori se draga,preforsirala si se ❤️



Pokusavam..Mislim da mi treba uraditi lobotomiju ili zameniti mozak da bih to uspela da izvedem..Ah draga moja, ja sam ti izgubljen slucaj..😭
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago


👍🏼

Word Count: 0

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027

😆
Sid je pokusao i stigao do polovine.

Zato je ovaj zadatak... Covece ovo treba izvesti. Svaka im cast 👏



Hvala Biki za video 😉



Kakva montaza...👏😆 Toliko se provaljuje da je zasebno snimano i da uopste Vivijan nije u autu..Ovaj sou je prevara..
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027

Odgovara ti i ovo zadnje. Pa nosis elegantne trenerke 😆
PS al' vas nahvalise...😆



Ja ne znam kako se Keti oblaci ali ja sam zaista uvek tip top..valjda komplekse lecim 😆

PS Pa mora valjda neko da nas i nahvali ponekad..😆
Top