Returning of the written off # 86 Invited only - Page 117

Created

Last reply

Replies

1.1k

Views

40.3k

Users

5

Likes

3k

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76



danas smo morali ici 😆

Jel' ovo taj cuveni "luna trosak"? 😆
Da li je bilo nadoknadjivanja, s obzirom da oviih dana nije mogao ici zbog loseg vremena? 😃
Edited by nn027 - 8 years ago
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027

Tuga. 😒 Pa ona je majka njegovog jedinog deteta. A koliko vidim,njih dvoje, nisu bili u losim odnosima.



Kazu da jesu,pisali su da je kcerka stalno bila uz njega dok je bio u bolnici a da ga ona nikad nije prebolela
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027


Serija IPKKND im je obelezila zivot. I poslovno i privatno. Ko zna kako bi sve to izgledalo da on vec nije bio u braku.



ehhh,bili bi skupa to je sigurno 😊 ona bas zna iz njega da izvuce ono nesto ...
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: nn027

Jel' ovo taj cuveni "luna trosak"? 😆
Da li je bilo nadoknadjivanja, s obzirom da oviih dana nije mogao ici zbog loseg vremena? 😃


e to je taj 😃 naravno,moralo se zavrtiti nekoliko krugova sve mora isprobati pa onda opet sve nanovo 😆
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76



i dalje se druzi sa Alanom i njegovom djevojkom 😊 samo bjezi od kamere,ne znam sta se desava sa njom 😕 hvala za caps Nado
Zanimljivo mi je bilo i njeno ponasanje na bini. Imala sam utisak da je jedva cekala da se skloni. I sve u svemu, ne deluje mi nesto previse raspolozena. Ne znam da li se to samo meni cini, Kako tebi izgleda?

pa isto tako,bjezi od kamera A i kad je vidjela da je snimaju sa Alanom,trznula se i odmakla 😕

I jos nesto. ovo sto je obukla me je totalno iznenadilo. Navikla sam da je vidim obucenu drugacije. Ovako, prekrivena od glave do pete, stvarno mi je bez veze. 😕


Ona ima alergiju na ove boje,pa pretpostavljam da je zbog toga ovako obucena Ali svejedno izgleda kao da zeli nesto da sakrije 😕

Kad sam je videla na bini pomislila sam da salom prekriva stomak. I sad na ovoj slici, kad ga vidim vezanog oko struka, pmislila sam isto. Na predjasnjim holijima nije bila ovako obucena. Valjda sam zato iznenadjena njenim izgledom. Da je alergicna nisam znala. Meni i na ovoj slici izgleda kao da jedva ceka da se sve to zavrsi. 😕
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76

http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/ispracaj-na-vecni-pocinak-pocelo-opelo-marinku-madzgalju-clanak-2195597

😭 i tako,otisao je 😭 a koliko su njegovi kukali sto je bio u braku sa Dubravkom,samo zato sto je starija pa i na sahrani je gurnuse u cosak a otkad je prije dvije god.napustio sve mu je krenulo nizbrdo nikad mi nece biti jasno zasto ljudi nisu u stanju pustiti svoje voljene da budu srecni 😕
Ne znam za to da njegovi nisu odobravali njegov brak sa Dubravkom. Meni je to bez veze. Pa valjda je vazno da je srecan, da je sa onim koga voli. 😒



ovako je i na sahrani bilo,ona sa strane,u cosku 😕
Tuga. 😒 Pa ona je majka njegovog jedinog deteta. A koliko vidim,njih dvoje, nisu bili u losim odnosima.

Kazu da jesu,pisali su da je kcerka stalno bila uz njega dok je bio u bolnici a da ga ona nikad nije prebolela

Nisam znala , zaista nisam pratila nista u vezi njih dvoje, Samo se secam da sam se iznenadila kad sam cula da su se razveli
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


Ova gornja slika, kako je samo gleda 😲

Oni prosto blistaju jedno pored drugog 😊 A on koliko god se trudi da to prikrije,postoje trenutci kad se potpuno otkrije 😊

Serija IPKKND im je obelezila zivot. I poslovno i privatno. Ko zna kako bi sve to izgledalo da on vec nije bio u braku.


ehhh,bili bi skupa to je sigurno 😊 ona bas zna iz njega da izvuce ono nesto ...

Na zalost, eto, ni njima nije sudjeno ...
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


e to je taj 😃 naravno,moralo se zavrtiti nekoliko krugova sve mora isprobati pa onda opet sve nanovo 😆


Izgleda super. 😃 Ma ako, neka samo uziva. Kad sam bila mala nije bilo luna parkova ali su nas zato , svakog leta, posecivali ringispili. Obozavala sam ih. Zato ga sasvim razumem. 😃
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 8 years ago
ups 😳
Edited by Kety76 - 8 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 8 years ago

Originally posted by: Kety76


iii kakav je rezultat 😆 a otkud sad,zar nije rano 😕



5 maceta..Kad budem mogla slikacu..😃
Top