Returning of the written off #29 Invited only - Page 94

Created

Last reply

Replies

1.1k

Views

46.8k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
                                             Dobar i lep dan ,zelim svima.🤗
Danas je tacno 1 god.od kada sam na IF😳.Dosla sam ovde zahvaljujuci BV i nasem omiljenom paru SY.Prilicno kasno sam se ukljucila,ali sam ipak ovde dozivela najlepse,najromanticnije trenutke SY,zajedno sa mnogima od vas.Samim tim,zahvaljujuci BV ,a najvise SY upoznala sam mnoge ljude ovde,medju kojima sam stekla i divne prijatelje za ceo zivot,bez obzira da'li cu nastaviti svoj put ovde ili ne,ali prijateljstvo ce ostati vecno da zivi.
Ovde sam dozivela raznih iskustava,lepih i losih.Ali ja pamtim sve sto je lepo a zaboravljam ono sto je lose,jer svako iskustvo nas necemu nauci,pa tako i mene.
Ne zelim sad da pisem roman o svom boravku ovde😆 mozda nekad u buducnosti,napisem nesto o tome za svoju dusu.
Sad jedino zelim da se zahvalim svima koji su bili uz mene  u svim mojim lepim i losim trenutcima,koji su me hrabrili,davali snage da istrajem ovde,koji su mi upucivali  tako nezne,tople i prijateljske reci,koje ja nikad zaboraviti necu.
Hvala sto ste ucinili moj put ovde laksim,hvala vam od srca❤️🤗

Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Ne znam kad si gledala ali sada je Drasti na prvom mestu. Ima preko 300 glasova,  duplo vise od Prats.


Jutros je Prat bila prva,sad su proradili DD fanovi.
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Ne razumem zasto se svadjaju i cemu sve to ? 😕 


Svadaju se zbog toga sto svasta pisu o Sidu.T fanovi mu prebacuju sto se druzi sa Prat,sto je rekao da mu nedostaje,sto su sjedili skupa,...
A drugi podrzavaju Prat,i eto tako...
Pa su njegovi trazli da se on vise ne pominje u tim postovima.
Imam molbu,onaj post sto je Tijara postavila,molim da izbrisite imena,jer su kopirani linkovi privatnih racuna twittera.A to je protiv pravila.
Edited by Kety76 - 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

                                             Dobar i lep dan ,zelim svima.🤗

Danas je tacno 1 god.od kada sam na IF😳.Dosla sam ovde zahvaljujuci BV i nasem omiljenom paru SY.Prilicno kasno sam se ukljucila,ali sam ipak ovde dozivela najlepse,najromanticnije trenutke SY,zajedno sa mnogima od vas.Samim tim,zahvaljujuci BV ,a najvise SY upoznala sam mnoge ljude ovde,medju kojima sam stekla i divne prijatelje za ceo zivot,bez obzira da'li cu nastaviti svoj put ovde ili ne,ali prijateljstvo ce ostati vecno da zivi.
Ovde sam dozivela raznih iskustava,lepih i losih.Ali ja pamtim sve sto je lepo a zaboravljam ono sto je lose,jer svako iskustvo nas necemu nauci,pa tako i mene.
Ne zelim sad da pisem roman o svom boravku ovde😆 mozda nekad u buducnosti,napisem nesto o tome za svoju dusu.
Sad jedino zelim da se zahvalim svima koji su bili uz mene  u svim mojim lepim i losim trenutcima,koji su me hrabrili,davali snage da istrajem ovde,koji su mi upucivali  tako nezne,tople i prijateljske reci,koje ja nikad zaboraviti necu.
Hvala sto ste ucinili moj put ovde laksim,hvala vam od srca❤️🤗

Cestitam ti godisnjicu Biki 🤗
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

                                             Dobar i lep dan ,zelim svima.🤗

Danas je tacno 1 god.od kada sam na IF😳.Dosla sam ovde zahvaljujuci BV i nasem omiljenom paru SY.Prilicno kasno sam se ukljucila,ali sam ipak ovde dozivela najlepse,najromanticnije trenutke SY,zajedno sa mnogima od vas.Samim tim,zahvaljujuci BV ,a najvise SY upoznala sam mnoge ljude ovde,medju kojima sam stekla i divne prijatelje za ceo zivot,bez obzira da'li cu nastaviti svoj put ovde ili ne,ali prijateljstvo ce ostati vecno da zivi.
Ovde sam dozivela raznih iskustava,lepih i losih.Ali ja pamtim sve sto je lepo a zaboravljam ono sto je lose,jer svako iskustvo nas necemu nauci,pa tako i mene.
Ne zelim sad da pisem roman o svom boravku ovde😆 mozda nekad u buducnosti,napisem nesto o tome za svoju dusu.
Sad jedino zelim da se zahvalim svima koji su bili uz mene  u svim mojim lepim i losim trenutcima,koji su me hrabrili,davali snage da istrajem ovde,koji su mi upucivali  tako nezne,tople i prijateljske reci,koje ja nikad zaboraviti necu.
Hvala sto ste ucinili moj put ovde laksim,hvala vam od srca❤️🤗








Biki duso 🤗

Cestitam od ❤️

Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Ovo je top 10 plesnih performansi na Colorsu 2013😃
Slobodno pogledajte,neki ce biti iznenadjeni 😆
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76



Ovo je top 10 plesnih performansi na Colorsu 2013😃
Slobodno pogledajte,neki ce biti iznenadjeni 😆

Ah ah Madu i RK trece i prvo mesto,razocarana sam sto Jagi i Sanci nisu prvi,dobar mi je bio taj njihov ples,a mozda mi se to samo cinilo zbog divne pesme iz jos divnijeg filma 😊

Edited by Drya - 10 years ago
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya



Cestitam ti godisnjicu Biki 🤗

Drya🤗 Hvala puno😳
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76




Biki duso 🤗

Cestitam od ❤️

Kety🤗 Hvala puno draga🤗
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Auuu odakle sad da pocnem ,ostavila sam vas na 30 strani 😡 ima li nesto novo u vezi Prats?
Top