Returning of the written off #29 Invited only - Page 108

Created

Last reply

Replies

1k

Views

47.2k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Smeki pa gde bre da ti se smejem? Ista sam kao i ti veruj mi. Molim te da mi linkove sacuvas. Krecem od 1 januara.


Vazi Nado pravicu ti drustvoπŸ˜‰
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Pa sta vec rade sa tom objavom? πŸ˜• A nesto razmisljam , mozda i nije ovo sa zurke znas. Nekako mi je ona suvise neformalno obucena za zurku. Mozda ja i gresim. Videcemo.😊


I ja mislim da ovo nije sa zurke ,pre ce biti da su negde izasli zajedno na pice onako da se ispricaju tako mi deluje
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker

Napokon sam vas iscitala,au bre dva dana mi je trebalo ,Nado seriju privodim kraju jos dve epizode,i razmisljam da se vratim na neke epizode koje sam zbog onog Sijama preskakala,ali necu odmah πŸ˜†.Ne mogu da se setim sta sam sve procitala a svasta nesto bi vam odgovorila πŸ˜ƒπŸ˜²
Znaci zavrsavas seriju. Svaka to cast Smeki . Ja mislim da si oborila svetski rekord πŸ˜†
Molim te sacuvaj mi negde te linkove. Nema sanse da propustim da je odgledam. Resicu ja ove probleme sa netom.
Znaci iscitala si nas. πŸ˜† Ja sam te malko isprozivala.πŸ˜‰ Sigurno si se pitala zasto stucas po nekad.πŸ˜ƒ
Htela sam da te pitam gledas li ovu novu seriju na pinku, Silu?


Sa zadovoljstvom sam je odgledala vrh je serija,i ako sam cesto psovala Dal u nekim kriticnim situacijama,znas ono kad mi se ne svidja radnja ja pocnem aaa Dal platices mi ovo i tako dok me ne prodjeπŸ˜†.A to sto si me prozivala znaci da sam ti nedostajala,oprastam tiπŸ€—.Gledala sam dve epizode nije losa,ali me nesto ne privlaci.pocinje druga sezona Izgubljene casti na prvoj pa cu to ponovo da gledam😲


Dakle , palo je i psovanje..πŸ˜† Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..πŸ˜‰

Da znas samo πŸ˜†serija me kupila za sva vremena,a iskreno ja sam pocela ponovo ali cu sad na tenane jednu po jednu epizodu nemojte da se smejete.😲

Smeki pa gde bre da ti se smejem? Ista sam kao i ti veruj mi. Molim te da mi linkove sacuvas. Krecem od 1 januara.

Vazi Nado pravicu ti drustvoπŸ˜‰


Samo da znas, moram unapred da te upozorim. Ima da te udavim pitanjima i podpitanjima πŸ˜†
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


I ja mislim da ovo nije sa zurke ,pre ce biti da su negde izasli zajedno na pice onako da se ispricaju tako mi deluje


Slazem se. Kao da su se sreli popodne negde u gradu. Ona nije ni nasminkana a on je u toj jakni u kojoj sumnjam da bi dosao na godisnju zurku.
Drya thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Badi ! ? 😲 πŸ˜†

Sta se cudis Badi,ziva istina πŸ˜†
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya



Nale, gde je ima na netu..moze li link..Ja sam pogledala par epizoda,ovu od danas nisam jer sam u to vreme bila na putu..
Ako pitas za Silu ima na onom sajtu na tabanu,ja je tamo gledam i zarazila sam se serijom skroz,cak sam i pozoriste zapostavila.πŸ˜†

Badi ! ? 😲 πŸ˜†

Sta se cudis Badi,ziva istina πŸ˜†
Kako sta? Pa ja sam mislila da se sa pozoristem ne moze nista meriti. Badi jesu li dosadile reprize?
Mozda se desi neka premijera uskoro πŸ˜‰
πŸ˜†
Edited by nn027 - 10 years ago
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Serija ima srecan kraj. Provereno. Kety mi je rekla. Kad to znam sve mogu da podnesem, a da je teska i da ce biti jos teza, to je tacno. Tesi me to da ce biti zajedno na kraju. 😳


I za razliku od ostalih serija,oni na kraju imaju dvoje djece πŸ˜†
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Samo da znas, moram unapred da te upozorim. Ima da te udavim pitanjima i podpitanjima πŸ˜†


A ja cu ti rado odgovarati πŸ˜‰πŸ€—
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Evo i ovo su slike sa SBS zurke,privatne naravno.Pa pogledajte pozadinu,ista je kao i sa slike Prat i ShankyaπŸ˜ƒ(konkretno stubove i tepih)
Edited by Kety76 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76


I za razliku od ostalih serija,oni na kraju imaju dvoje djece πŸ˜†


Dvoje !!! 😲 Da znas da mi se to dopada πŸ˜ƒ Bas lepo.
Edited by nn027 - 10 years ago
Top