Returning of the written off #29 Invited only - Page 107

Created

Last reply

Replies

1k

Views

47.2k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

Drya thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Serija je odlicna..doduse malo teska ,a ja sam tezak emotivac pa mi poneka tesko pada..Ipak gledam iako mi tera suze na oci..😭

To si upravu,jeste teska,ali me prosto tera da je gledam,kad krenem nema zaustavljanja,evo i sad jedva cekam da dodjem kuci i da gledam πŸ˜ƒ
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Word Count: 0

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Nemoj se sekirati. Sve je pod kontrolom. Bile smo malo nestasne ali smo sve na vreme dovele u red πŸ˜‰
Inace, dobro dosla kuci ❀️
Da sam znala da dolazis sinoc bih ubila topik . Ovako morala sam se ustezati.
πŸ˜†
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Ja cu biti tamo,pa ko zeli moze uvek da mi se pridruzi..πŸ˜‰


Ja hocu da gledam seriju πŸ˜ƒ
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76

Year Ending 2013: Top 5 Shows Of The Year



Jodha Akbar 25.62% (2,056 votes)
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon-Ek Baar Phir 17.87% (1,434 votes)
Punar Vivah-2 13.11% (1,052 votes)
Madhubala 8.85% (710 votes)
Qubool Hai 5.43% (436 votes)
Saraswatichandra 5.07% (407 votes)
Pyaar Ka Dard Hai 4.66% (374 votes)
Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai 4.24% (340 votes)
Yeh Rishta Kya Kehlata Hai 4.09% (328 votes)
Ek Veera Ki Ardaas:Veera 3.19% (256 votes)
Mahabharat 1.63% (131 votes)
Do Dil..Ek Jaan 1.46% (117 votes)
Diya Aur Baati Hum 1.12% (90 votes)
Bade Ache Laagte Hai 1.05% (84 votes)
Devon Ke Dev Mahadev 0.65% (52 votes)
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah 0.45% (36 votes)
Saath Nibhana Saathiya 0.42% (34 votes)
Pavitra Rishta 0.39% (31 votes)
Sapne Suhane Ladakpan 0.39% (31 votes)
Balika Vadhu 0%(27votes)
Total Votes: 8,026



sve cestitke na ubjedljivo posljednjem mjestu πŸ˜†


Vidi, ako cemo pravo, nije lako ni biti poslednji. Cestitke i od mene. Nadam se da ce ovo neko iz produkcije videtiπŸ˜ƒ
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker

Napokon sam vas iscitala,au bre dva dana mi je trebalo ,Nado seriju privodim kraju jos dve epizode,i razmisljam da se vratim na neke epizode koje sam zbog onog Sijama preskakala,ali necu odmah πŸ˜†.Ne mogu da se setim sta sam sve procitala a svasta nesto bi vam odgovorila πŸ˜ƒπŸ˜²
Znaci zavrsavas seriju. Svaka to cast Smeki . Ja mislim da si oborila svetski rekord πŸ˜†
Molim te sacuvaj mi negde te linkove. Nema sanse da propustim da je odgledam. Resicu ja ove probleme sa netom.
Znaci iscitala si nas. πŸ˜† Ja sam te malko isprozivala.πŸ˜‰ Sigurno si se pitala zasto stucas po nekad.πŸ˜ƒ
Htela sam da te pitam gledas li ovu novu seriju na pinku, Silu?


Sa zadovoljstvom sam je odgledala vrh je serija,i ako sam cesto psovala Dal u nekim kriticnim situacijama,znas ono kad mi se ne svidja radnja ja pocnem aaa Dal platices mi ovo i tako dok me ne prodjeπŸ˜†.A to sto si me prozivala znaci da sam ti nedostajala,oprastam tiπŸ€—.Gledala sam dve epizode nije losa,ali me nesto ne privlaci.pocinje druga sezona Izgubljene casti na prvoj pa cu to ponovo da gledam😲


Dakle , palo je i psovanje..πŸ˜† Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..πŸ˜‰

Da znas samo πŸ˜†serija me kupila za sva vremena,a iskreno ja sam pocela ponovo ali cu sad na tenane jednu po jednu epizodu nemojte da se smejete.😲


Smeki pa gde bre da ti se smejem? Ista sam kao i ti veruj mi. Molim te da mi linkove sacuvas. Krecem od 1 januara.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76


Evo jedna za dobro jutro 😊 Njih dvoje su mi bas ekipa,i u dobru i u zlu prijatelji .Ovo je Shanky stavio,pretpostavljam sa SBS zurke jer je prije toga napisao da je bio tamo sa prijateljima.
Ono sto nas zanima,jos nema objavaπŸ˜ƒ


Pa sta vec rade sa tom objavom? πŸ˜• A nesto razmisljam , mozda i nije ovo sa zurke znas. Nekako mi je ona suvise neformalno obucena za zurku. Mozda ja i gresim. Videcemo.😊
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni


Sa zadovoljstvom sam je odgledala vrh je serija,i ako sam cesto psovala Dal u nekim kriticnim situacijama,znas ono kad mi se ne svidja radnja ja pocnem aaa Dal platices mi ovo i tako dok me ne prodjeπŸ˜†.A to sto si me prozivala znaci da sam ti nedostajala,oprastam tiπŸ€—.Gledala sam dve epizode nije losa,ali me nesto ne privlaci.pocinje druga sezona Izgubljene casti na prvoj pa cu to ponovo da gledam😲


Dakle , palo je i psovanje..πŸ˜† Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..πŸ˜‰

Da znas samo πŸ˜†serija me kupila za sva vremena,a iskreno ja sam pocela ponovo ali cu sad na tenane jednu po jednu epizodu nemojte da se smejete.😲


I ja cu obavezno da pogledam jos jednom..sada ce i Saska da nam se pridruzi pa mozemo preko poruka da se smejemo na tu temu..
PS Ostavila sam ti br tel na fejsu πŸ˜‰


A ja?!! 😲 😑
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Nale, gde je ima na netu..moze li link..Ja sam pogledala par epizoda,ovu od danas nisam jer sam u to vreme bila na putu..
Ako pitas za Silu ima na onom sajtu na tabanu,ja je tamo gledam i zarazila sam se serijom skroz,cak sam i pozoriste zapostavila.πŸ˜†


Serija je odlicna..doduse malo teska ,a ja sam tezak emotivac pa mi poneka tesko pada..Ipak gledam iako mi tera suze na oci..😭


Serija ima srecan kraj. Provereno. Kety mi je rekla. Kad to znam sve mogu da podnesem, a da je teska i da ce biti jos teza, to je tacno. Tesi me to da ce biti zajedno na kraju. 😳
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya

Ako pitas za Silu ima na onom sajtu na tabanu,ja je tamo gledam i zarazila sam se serijom skroz,cak sam i pozoriste zapostavila.πŸ˜†


Badi ! ? 😲 πŸ˜†

Word Count: 1

Top