Returning of the written off #29 Invited only - Page 106

Created

Last reply

Replies

1k

Views

47.2k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

Drya thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Nale, gde je ima na netu..moze li link..Ja sam pogledala par epizoda,ovu od danas nisam jer sam u to vreme bila na putu..

Ako pitas za Silu ima na onom sajtu na tabanu,ja je tamo gledam i zarazila sam se serijom skroz,cak sam i pozoriste zapostavila.😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


Uh odgledala i krivo mi je sto nema jos😕 ja sam gledala na malom ekranu ali sam se isto osecala kao ti ,savrseno prikazane emocije topila sam se dok sam gledala a za poster poludela sam kad sam videla au reko pored onakvog muskarca pored sebe ona prica o kretenu



Znaci ,plakala sam svaki put kada spomene Salmana,znajuci koliko ga "volis" 🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


Sa zadovoljstvom sam je odgledala vrh je serija,i ako sam cesto psovala Dal u nekim kriticnim situacijama,znas ono kad mi se ne svidja radnja ja pocnem aaa Dal platices mi ovo i tako dok me ne prodje😆.A to sto si me prozivala znaci da sam ti nedostajala,oprastam ti🤗.Gledala sam dve epizode nije losa,ali me nesto ne privlaci.pocinje druga sezona Izgubljene casti na prvoj pa cu to ponovo da gledam😲



Dakle , palo je i psovanje..😆 Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..😉

Da znas samo 😆serija me kupila za sva vremena,a iskreno ja sam pocela ponovo ali cu sad na tenane jednu po jednu epizodu nemojte da se smejete.😲


I ja cu obavezno da pogledam jos jednom..sada ce i Saska da nam se pridruzi pa mozemo preko poruka da se smejemo na tu temu..
PS Ostavila sam ti br tel na fejsu 😉

Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


Ja hocu ,probacu mozda i to bude dobra serija😉 glumica mi se svidja zato cu i probati😃

Jojjj kako ona mene u ovoj seriji IPKKND podseca ponekad na mene na Dal ,neposredna ,luda sto na um to na drum pa posle ispasta,mora da kaze o svaku cenu inace ce poludeti,prozdrljiva,upo*na. ovo prozdrljiva mislim na mene ,ja sam stalno gladna🥱



Ja cu najverovatnije ucestvovati u njihovom stabu (na novoj seriji) ,reci cu ti nick kada bude..😉

A takodje i mene podseca na nas dve..luda je ko struja..🤣 A sto se prozdrljivosti tice,kad god je jela jalebi ja sam takodje morala nesto da grickam..pojedoh deci sve slatkise i slanise iz paketica..🤣

Evo Smeki,samo za nas dve, nasa kopija ...
🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=_pUyK_Qhr9M[/YOUTUBE]
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya

Ako pitas za Silu ima na onom sajtu na tabanu,ja je tamo gledam i zarazila sam se serijom skroz,cak sam i pozoriste zapostavila.😆



Serija je odlicna..doduse malo teska ,a ja sam tezak emotivac pa mi poneka tesko pada..Ipak gledam iako mi tera suze na oci..😭
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
A ovo ti je specijalno za tebe Smeki..Arnav igra kao salman Khan..🤣
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=prby_F18wbQ[/YOUTUBE]
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Uvodna pesma na dodeli nagrada STAR TV prosle godine..
PS Tu je i onaj lik iz BB..😲

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=YVXttDdviKw[/YOUTUBE]
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Dakle , palo je i psovanje..😆 Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..😉


Da znas samo 😆serija me kupila za sva vremena,a iskreno ja sam pocela ponovo ali cu sad na tenane jednu po jednu epizodu nemojte da se smejete.😲


I ja cu obavezno da pogledam jos jednom..sada ce i Saska da nam se pridruzi pa mozemo preko poruka da se smejemo na tu temu..
PS Ostavila sam ti br tel na fejsu 😉


Moze super nije interesantno kad sama besnim i psujem i smejem se😆
Nisam ulazila na fejs odavno ,sad cu da vidim
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Znaci ,plakala sam svaki put kada spomene Salmana,znajuci koliko ga "volis" 🤣


Svaki put sam joj govorila aman zeno jel ti vidis koji on seljak hahah kao da me cuje
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Ja cu najverovatnije ucestvovati u njihovom stabu (na novoj seriji) ,reci cu ti nick kada bude..😉

A takodje i mene podseca na nas dve..luda je ko struja..🤣 A sto se prozdrljivosti tice,kad god je jela jalebi ja sam takodje morala nesto da grickam..pojedoh deci sve slatkise i slanise iz paketica..🤣

Evo Smeki,samo za nas dve, nasa kopija ...
🤣

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=_pUyK_Qhr9M[/YOUTUBE]


Ova scena je uhhh tu je spavala prvi put s njim koliko sam ja shvatila jel da?Kad je upala na momacko vece.A za slatkise da ne prepricavam svoju bruku meni je malo dalje prodavnica pa moram koliima tako da ja nakupujem i napunim fioku,s obzirom da gledam seriju vec nedelju dana sve sto sam kupovala sve sam sama pojela ,deca nisu ni primetla da je fioka bila puna kad god otvore nema nista,eto koliko sam fina majka😆
Top