Returning of the written off #29 Invited only - Page 104

Created

Last reply

Replies

1k

Views

47.1k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago
LAKU NOC DRAGE MOJE...๐Ÿค—kuckamo se sutra...๐Ÿ˜›
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

I meni je vreme za spavanje ๐Ÿ˜Š


Edited by nn027 - 10 years ago
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Nataly

LAKU NOC DRAGE MOJE...๐Ÿค—kuckamo se sutra...๐Ÿ˜›


laku noc Nataly,mirne snove ๐Ÿค—
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Laku noc i od mene,๐Ÿค—
Valjda cemo ujutro imati snimke sa zurke ๐Ÿ˜‰
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Devojke,ja ne znam koliko je ko od vas upucen na neka pravila koja vaze za IF pa i chat.

Ja sam tokom boravka na IF,pa i na EXYU topicima cesto upozoravala na ta neka pravila i da se pridrzavamo istih.Zarad toga dozivela sam i neprijatna iskustva.Samim tim necu da izigravam moralnu policiju,ali posto Dal trenutno nije ovde,nadam se uskoro da se javi,zelim da vam saopstim da iznosenje necijih imena i postova nije uredu.
Molim vas da obratite paznju sta pisete,i sta postavljate.
Molim Tijaru da koriguje svoj post a takodje i sve one koji su je quotirali.
Ovo mesto nije za tako nesto,trebamo postovati pravila kao i privatnosti drugih.
Unapred vam se zahvaljujem,shvatite ovo kao dobronamernu poruku.



Evo me stigla ..Hvala Biki..

Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker

Uh bas ste se raspisale๐Ÿ˜• stigla sam Nadice do 363 epizode i sad ludim ,Dal ono dete i ona zena sto se ojavljuju tj njegova drugarica sa fakulteta ,da nije mozda to njegovo dete๐Ÿ˜ก



Smeki, nije, gledaj pa ces videti, necu sada pred kraj da ti pokvarim filing..๐Ÿ˜†
Edited by Daltoni - 10 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Hvala u moje i mamino ime..๐Ÿ˜‰
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker

Napokon sam vas iscitala,au bre dva dana mi je trebalo ,Nado seriju privodim kraju jos dve epizode,i razmisljam da se vratim na neke epizode koje sam zbog onog Sijama preskakala,ali necu odmah ๐Ÿ˜†.Ne mogu da se setim sta sam sve procitala a svasta nesto bi vam odgovorila ๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜ฒ



Znaci odgledala si..๐Ÿ˜ฒ I ja sam..doduse na bratovom tv-u od 70 inca..pa ti vidi..dozivljaj je kao da ce Arnav mene da poljubi kada se navali..๐Ÿ˜†๐Ÿ˜ณ

Nisi mi odgovorila : sta kazes na Kusin poster u sobi ๐Ÿคฃ
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


Sa zadovoljstvom sam je odgledala vrh je serija,i ako sam cesto psovala Dal u nekim kriticnim situacijama,znas ono kad mi se ne svidja radnja ja pocnem aaa Dal platices mi ovo i tako dok me ne prodje๐Ÿ˜†.A to sto si me prozivala znaci da sam ti nedostajala,oprastam ti๐Ÿค—.Gledala sam dve epizode nije losa,ali me nesto ne privlaci.pocinje druga sezona Izgubljene casti na prvoj pa cu to ponovo da gledam๐Ÿ˜ฒ



Dakle , palo je i psovanje..๐Ÿ˜† Ali bilo je bez razloga ,kao sto si uvek posle losih stvari mogla da zakljucis...Dakle Smeki, sta kazes na seriju..mozda ces uskoro ponovo da je pogledas..๐Ÿ˜‰
Daltoni thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Naravno da si mi nedostajala. Nedostaje i Dal. A mogu da zamislim kako je to izgledalo kad ti poludis ๐Ÿ˜†
Znaci ti imas svoju seriju. Pa lepo. Bicemo zauzete u isto vreme jer mi se cini da obe serije pocinju u 20 sati. Ako budes htela da ispratis i Silu ima je na netu. ๐Ÿ˜‰



Nale, gde je ima na netu..moze li link..Ja sam pogledala par epizoda,ovu od danas nisam jer sam u to vreme bila na putu..
Top