Returning of the written off #29 Invited only - Page 102

Created

Last reply

Replies

1k

Views

46.9k

Users

8

Likes

6.2k

Frequent Posters

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76



Nataly duso,cestitam na zlatnoj boji,mojoj zlatnoj djevojci Heart

 
 
                                                   Kety  seceru moj... 
 
 
 
      
                           
Edited by Nataly - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76


Hvala ti mnogo .  πŸ˜†  Svidja mi se nacin na koji razmisljas, mislim to oko sigurnih ruku πŸ˜‰   πŸ˜†
A bre sto ne izbacuju nesto sa zurke pa kod njih je ponoc vec prosla
πŸ˜ƒ

A ne znam i ja cekam,cekam πŸ˜†
Jedina novost je da je Sid na twitteru pozelio laku noc,prije dva sata πŸ˜ƒ(a nije se javljao 5 dana)



😲  5 dana!  Auuu !! Mozda je imao posla, mislim snimanja i tako to, pa ako je imao i ples da vezba za zurku πŸ˜ƒ
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Nado,zivo me zanima kome Kushal namiguje πŸ€£

E ne vjerujem da doticni i ovo smatra sigurnim rukamaπŸ˜†,a neka se malo misli  πŸ˜ƒ
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Ma nema od Kushala nista. On je varen i pecen sa Gori. Da je Prats htela nesto sa njim to bi se vec desilo. Ovako samo se lepo druze. Nisam u toku sa BB pa da priupitam (opet 😳).  Sta bi sa onim Armanom i jel Gori jos u kuci?
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Ma nema od Kushala nista. On je varen i pecen sa Gori. Da je Prats htela nesto sa njim to bi se vec desilo. Ovako samo se lepo druze. Nisam u toku sa BB pa da priupitam (opet 😳).  Sta bi sa onim Armanom i jel Gori jos u kuci?


Ma nisam ni mislila da Prat hoce nesto s njimπŸ˜ƒ.Nego me zivo zanima sta doticni kaze na ovo πŸ˜†
Gauhar je u finalu sa Tanishom,Ajazom,Sangramom i Andyem.A Arman je juce izbacen iz BB.
Njega je  Sofija tuzila da je udario,pa ga je policija u utorak privela iz BB.Pusten je uz kauciju da se vrati u bb.Ocekivano je bilo da ce biti prvom prilikom izbacen.
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Kety76


Ma nisam ni mislila da Prat hoce nesto s njimπŸ˜ƒ.Nego me zivo zanima sta doticni kaze na ovo πŸ˜†
Gauhar je u finalu sa Tanishom,Ajazom,Sangramom i Andyem.A Arman je juce izbacen iz BB.
Njega je  Sofija tuzila da je udario,pa ga je policija u utorak privela iz BB.Pusten je uz kauciju da se vrati u bb.Ocekivano je bilo da ce biti prvom prilikom izbacen.


Ma ne verujem ja da to njemu nesto i smeta. Zna on da je to drugarski. Samo je pitanje sa  kojim pravom on  ima sta i da kaze. Ja jos nisam 100% sigurna.
A Armanu se smeska zatvor. Znaci Gohar je stigla do finala. Ako se ne varam finale je 29.
Edited by nn027 - 10 years ago
NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


  Nista bez Snupija. Ima Dal da strecne srce kad ga bude videla. Jos nam samo veverica fali pa da "kompletiramo" ekipu.  

 
 
 
            
 
 
Edited by Nataly - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Nataly vidim ti slicicu πŸ˜‰  πŸ˜†
Nikako da skontam koje to slicice tebi prolaze a koje ne. Tvoj net ima specificnu cenzuru πŸ˜†

NatalyMusketeer thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 3 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Nataly vidim ti slicicu   
Nikako da skontam koje to slicice tebi prolaze a koje ne. Tvoj net ima specificnu cenzuru

 
 
Sta kazes Nale, da probam jel bi proso vevernjak...🀣
Kety76 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027


Ma ne verujem ja da to njemu nesto i smeta. Zna on da je to drugarski. Samo je pitanje sa  kojim pravom on  ima sta i da kaze. Ja jos nisam 100% sigurna.
A Armanu se smeska zatvor. Znaci Gohar je stigla do finala. Ako se ne varam finale je 29.



Kushal je jedna velika drugarcinaπŸ˜ƒ.Bas se vidi da je dobar drug i sa Prat i sa Kamyom.
A finale je 28,subota,a snimak GPA JE 29
Edited by Kety76 - 10 years ago
Top